כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס אפילציה

נשים וגברים רבים מתעניינים בתחום הסרת השיער. במאמר הבא נפרט את כל מה שרציתם לדעת על קורס האפילציה – כולל מה הוא תוכן הלימוד, מה הוא משך הלימוד ומה הוא מחירו.

27/11/2016

מה לומדים בקורס אפילציה

מה לומדים בקורס אפילציה
בקורס אפילציה ניתן ללמוד את שיטת האפילציה להסרת שיער גוף לצמיתות. בקורס לומדים הן אודות הסרת שיער זמנית והן אודות הסרת שיער קבועה. טיפול האפילציה עצמו הינו טיפול קבוע, בו צורבים את שורש השערה באמצעות מחט חשמלית מיוחדת. בתום התהליך מסירים את השערה ממקומה באמצעות פינצטה מיוחדת. הליך הסרת שיער זה מונע מן השערה לגדול מחדש. בקורס האפילציה לומדים בנוסף לתהליך גם אודות אנטומיית וביולוגיית האדם, תופעות הלוואי של האפילציה, שיטות הסרת שיער שונות ודרכי צמיחת השיער השונות, תפקיד השיער בגוף האנושי, השפעות חומרים והורמונים שונים על אופן צמיחת השיער ואף סוגי זרמים חשמליים. כל מה שרציתם לדעת על קורס אפילציה:

משך זמן הלימוד ומחיר הקורס

קורס אפילציה נמשך לרוב כ-12 מפגשים, בני כמה שעות כל אחד. אורך מפגש ממוצע הוא כ-4 שעות.
מחיר הקורס נע בין 2,500 ל-5,000 ש"ח. המחיר תלוי במספר מפגשי הלימוד, אורכם והמוסד בו נלמדת האפילציה.

היכן ומי ניתן ללמוד אפילציה

ניתן ללמוד אפילציה בבתי ספר רבים לאפילציה, הממוקמים בכל רחבי הארץ.
כל אדם שגילו מעל 18 שנה יכול ללמוד הסרת שיער באפילציה. מוטב כי אדם הבוחר ללמוד אפילציה יתעניין בתחום ואפשרויות ההעסקה בו, ויהיה שירותי ובעל רצון רב לעזור לאנשים בצורה שאינה שיפוטית.

שביעות רצון

אנשים אשר סיימו קורס אפילציה מדווחים על שביעות רצון גבוהה מן אופן הלימודים, התוכן הנלמד, מוסד הלימודים בו למדו והמקצוע בו בחרו לעסוק.

הימנעות מפציעה

בקורס אפילציה לומדים גם כיצד להימנע מפציעת המטופלים, וכיצד לא לגרום להם לכוויות, צלקות ודלקות שונות. במהלך טיפול האפילציה משתמשים בכלים מחוטאים, וזאת תוך עבודה בזהירות המרבית.

האם ניתן לעבוד במקצוע הזה

בהחלט! עם תום הקורס ולאחר קבלת תעודת ההסמכה, ניתן לעבוד במכוני הסרת שיער מן המובילים בתחום. בחלק מן המקומות תידרשו בתקופת הכשרה קצרה, אך הידע המקצועי המעמיק כבר נמצא ברשותכם עם תום הקורס.

קורס אפילציה מהווה מקפצה לחיי האזרחות

אנו ממליצים על קורס אפילציה לחיילים וחיילות אחרי צבא. מדובר בקורס שאינו עולה כסף רב וזמנו קצר יחסית לקורסים מקצועיים אחרים. ניתן ללמוד בקורס זה המון, גם בנושאים שאינם קשורים אך ורק להליך האפילציה. בתום הלימודים אתם זוכים בעבודה מיידית, בה ניתן לעבוד בתחום במכוני אפילציה שונים. אנו ממליצים אף ליצור קשר עם מכון הסרת שיער בטרם התחלת הלימודים, ולשאול האם יצרו להעסיק אתכם בתום סיום תקופת ההשכלה וההכשרה שלכם בתחום האפילציה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים