כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יתרונות הפרקט מול הריצוף המסורתי

כל מי שכבר התנסה בריצוף עם פרקט מכיר את היתרונות הייחודיים שלו. המאפיין הבולט ביותר של הפרקט הוא כמובן אסתטי: מראה מרשים, נעים, נוח וחמים אפשר לקבל רק בעזרת ריצוף פרקטים איכותי. יתרה על כך, הפרקט מתכתב נהדר עם כל סגנונות העיצוב. בין אם מעדיפים אלמנטים חדים בצבעים כהים או מתמקדים בעיצוב עדין - הפרקט יספק מענה לכל הדרישות. כניסה לחלל מרוצף פרקט משאירה רושם ייחודי וחסר תחרות. בעוד הריצוף המסורתי נחשב מיושן למדי, הפרקט מצליח להמציא את עצמו מחדש בכל רצפה עליה הוא מורכב.

24/03/2013

התשובה שתפתיע אתכם: האם קל יותר לנקות פרקט?

יתרון נוסף של הפרקט נוגע באספקט הפונקציונאלי. קל יותר לנקות את הפרקט, הוא מתאים לבתים עם ילדים, ואפשר להשתמש בו לצורך העלאת ערך הדירה. במילים אחרות, בעוד ריצוף מסורתי מחייב שיפוץ כללי ופוגע באיכות החיים, ההרכבה של הפרקט מתבצעת תוך זמן קצר, ומבטיחה יתרונות מיידיים. הפרקט הוא לא רק אלטרנטיבה לריצוף המסורתי, אלא שלב נוסף באבולוציה של תחום הדקורציה ועיצוב הפנים.

היתרון הכלכלי של הפרקט

היתרון הכלכלי של הפרקט
לא רבים יודעים זאת, אך לפרקט יש גם יתרון כלכלי. ריצוף מסורתי עשוי לדרוש משאבים כלכליים אדירים, הקשורים לבחירת חומרי הגלם, ניקוי, ליטוש, אחזקה ועוד. לעומת זאת, הפרקט האיכותי ביותר מוצע כיום במחירים הוגנים. ניתן לרצף את המטבח או הסלון בלבד, או לבחור בפרקט לצורך הבית כולו. הפרקט אינו מגביל את הלקוח, ומאפשר לו רפרטואר בחירות מרשים. אפשר למצוא את היתרונות של הפרקט במגזר הפרטי והעסקי. בתי מלון בוחרים בפרקט, על מנת לשמור על מראה מודרני, לעומת בתים פרטיים, אשר לוקחים בחשבון שיקולים מעשיים, ומגיעים למסקנה דומה.

מבחר סוגי הפרקט ואפשרויות הבחירה

המבחר העצום של סוגי פרקטים מהווה גם הוא יתרון ייחודי. לקוחות, המחפשים כיום אחר ריצוף של פרקט, יכולים לבחור מבין שלל סדרות, כגון פרקט Elecance, Comfort, PVC, גושני, גרמני או לבן. הפרקטים הם אופציית חיפוי אולטימטיבית, והאיכות שלהם מרשימה. מובילי דעת קהל מצביעים על הפרקטים בתור אלמנטים, המספקים תחושת שלווה ורוגע. הטקסטורה של הפרקטים עשירה בהרבה מזו של הריצוף המסורתי, והתוצאה היא מראה מיוחד. בחרו חברת פרקטים מקצועית, התייעצו לגבי סוגי הפרקט, ושפרו גם אתם את איכות החיים.

מרצפים את הדרך לאיכות חיים גבוהה

לסיכום, המגע הנעים של הפרקט מבטיח, כי תגלו את כל רשימת היתרונות שלו כבר עם הצעד הראשון שתעשו:
א. ילדים יכולים לשחק עליו יחפים, מבוגרים יכולים להשוויץ בו, ומעצבים יכולים ליצור בעזרתו תחושת חמימות.
ב. קל מאוד לנקות את הפרקט, הוא היגייני, אינו תופס אבק, ואף מבטיח שמירה על טמפרטורות.
ג. הפרקט משדרג את ערך הנכס, ויוצר רצפת עץ טבעית ועמידה.
הכתבה באדיבות חברת פרקט & שטיח ישיר
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים