כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד לחסוך בעלויות חימום הבית בחורף

כהכנה לסערות ההולכות ומתקרבות - כך תחסכו בעלויות חימום הבית בעונה הקרה.

29/11/2016
במהלך הקיץ בישראל, ידוע שהמזגן "אוכל" לנו קצת את החסכונות. במהלך החורף, לעומת זאת, רוב האנשים מתקשים שלא להדליק את החימום, בעיקר באיזורים הקרים בישראל. הבעיה היא, שעל אף שהחורף בארץ לא נחשב לאחד מהקשים יותר בעולם, אמצעי החימום בישראל נחשבים למאוד יקרים. בנוסף, התחזוקה שלהם והעלויות השוטפות נחשבות ליקרות גם כן. בדיוק בשביל זה, כאשר חושבים על השאלה כיצד לחסוך בעלויות חימום הבית בחורף, יש פתרון מצוין: חימום תת רצפתי. איך עובד חימום שכזה? חימום תת רצפתי מורכב ממערכת צינורות סגורה המורכבת מתחת לרצפה ובאמצעות גופי חימום ומשאבה המביאה את המים בתנועה סיבובית ליד גופי החימום, המים מתחממים ומחממים גם את הרצפה. אם כן, מה היתרונות בשימוש במערכת חימום תת רצפתי?

היתרונות בשימוש במערכת חימום תת רצפתי הם משמעותיים

• תחזוקה זולה- קודם כל, חשוב להדגיש שיש להשתמש במקצוען לשם ההתקנה, אחרת העלויות יכולות להיות הרבה יותר גבוהות (חובבן אמנם גובה מכם פחות כסף, אך מבצע עבודה לא כל כך טובה ועל כן תצטרכו להשקיע בתיקונים ותחזוקה גבוהה יותר). לאחר שהשתמשתם במקצוען להתקנה, תיווכחו לגלות כי מערכת חימום תת רצפתית היא איכותית ודורשת תחזוקה מינימלית כל זמן מה, אם בכלל.

• עלויות- מכיוון שמשתמשים במים, המערכת הרבה יותר זולה בעלויות החימום מאשר מערכות כמו גז, סולר או חשמל. העלויות כל כך יותר זולות, שלרוב המחיר מגיע בין רבע לחצי מהעלויות במערכות אחרות. מומלץ בהחלט ומשתלם.

• סוגי רצפות- ישנן מערכות חימום אשר לא יכולות לעבוד עם רצפות מסוימות. במערכת חימום תת רצפתי ניתן להשתמש בכל סוגי הרצפות להתקנה מעל המערכת. חשוב להדגיש שמקובל להתייעץ עם היצרן של הרצפה ועם הטכנאי של המערכת על מנת לוודא כי אנו עושים החלטה ראויה.

התייעצו עם מקצוען

כדאי להתייעץ עם מקצוען בתחום על מנת לוודא כי אנו קונים את המערכת הטובה ביותר והמתאימה ביותר עבור התנאים בבית שלנו. שיהיה לכולנו חורף חם ונעים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים