כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודה בבתי דפוס, מומלץ או לא?

האם העבודה בבתי דפוס מומלצת? לקוחות רבים שואלים אותנו האם מומלץ להיעזר בשירותיו של בית דפוס בעת הדפסת הזמנות לאירוע חשוב, הצגת תערוכה אמנותית או הדפסת כרטיסי ביקור

30/11/2016
השאלה נובעת מכך שאנשים רבים אינם מודעים לדרישות ועלות הייצור של הדפסה דיגיטלית, וחושבים כי ניתן להגיע לאותה תוצאה בקלות במדפסת הביתית. לנו מובן כי המדפסת הביתית אינה מחליפה את הייצור הדיגיטלי לא מבחינת איכות התוצר ולא מבחינת קלות הפקתו. כאשר אנו נשאלים האם העבודה בבתי דפוס דיגיטלי היא מומלצת, התשובה המהירה שלנו היא – כן, בהחלט! התשובה הארוכה יותר מפורטת בהמשך המאמר.

יתרונות העבודה בבית דפוס

דיוק והקפדה על כל הפרטים: הדפוס המופק בדפוס דיגיטלי יוצא ישירות מתוכנת המחשב אל דף הלקוח. ההדפסה מדויקת מאוד מבחינת מיקום וצבע וזהה לאופן בו היא מוצגת בתוכנת המחשב.
מהירות ויעילות: דפוס דיגיטלי בי דיגיטל מדפיסים ישירות מן המחשב, ללא גלופות פיזיות המייקרות ומאריכות את התהליך. הדפוס הדיגיטלי הינו מהיר מאוד משום אופן הפקתו המיידי, ניתן לשנותו בקלות וניתן להדפיס מספר רב של עותקים בזמן קצר מאוד.
גרפיקאים מנוסים: כל מכון הדפסה דיגיטלי שוכר את שירותיהם של גרפיקאים מנוסים ומוכשרים, המתאימים את חזון הדפוס שלכם לאופן הצגתו הממוחשב והפיזי בצורה הטובה ביותר. בדפוס דיגיטלי בי דיגיטל רק אנשי המקצוע הטובים ביותר מטפלים בהדפסות השונות.
זהו רק השלב הסופי: במידת הצורך, תוכלו לעבוד על החומרים להדפסה בביתכם או במשרד שלכם, ולהגישם לבית הדפוס רק כאשר הם מוכנים להפצה. במידה והינכם גרפיקאים מנוסים בעצמכם, אין צורך כי תיעזרו בשירותי הגרפיקאים של המכון. תוכלו להביא את הקבצים בפשטות לבית דפוס דיגיטלי הקרוב לביתכם, על אמצעי אחסון נייד או דיסק מחשב
הרבה יותר טוב מהמדפסת הביתית: המדפסת הביתית אינה בנויה לתפקד כמדפסת תעשייתית. אופן העבודה שלה הוא אטי ומסורבל יותר, היא יקרה יותר לתחזוק וכל עותק יוצא יקר יותר מעותק שהיה מיוצר בייצור המוני. טיב העבודה של המדפסת הביתית לא משתווה לאופן עבודתו של בית דפוס דיגיטלי המשתמש במדפסות הלייזר החדשות ביותר בתחום למראה התמונה החד והטבעי ביותר. נוסף על כך, בבתי דפוס ניתן גם להדפיס על משטחים גדול וקטנים ממשטחי הנייר השגרתיים לעבודה במדפסת הביתית, וניתן לכרוך ספרים ביתר קלות.

התקדמו לדפוס דיגיטלי עוד היום

אנו ממליצים על שכירת שירותיהם של המומחים בתחום הדפוס הדיגיטלי בכל עבודת הדפסה לה תזדקקו. גשו לבית דפוס דיגיטלי במידה ואתם מעוניינים בעבודות מדויקות ומוקפדות, המבוצעות בצורה מהירה ויעילה על ידי הגרפיקאים המנוסים ביותר בתחום. עלות השירות הינה משתלמת מאוד, והתוצר המופק הינו איכותי בהרבה מתוצר אשר היה מופק באמצעים ביתיים יותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים