כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התקנת פרגולה בדירה שכורה

רבים מאיתנו, במיוחד במציאות המורכבת של מדינת ישראל בשנת 2016, גרים עדיין ונגור עוד שנים רבות בדירה שכורה. חלקנו נחליף את הדירה כל שנתיים - שלוש, וחלקנו נישאר באותה דירה במשך שנים רבות.

30/11/2016

גם בדירה שכורה, חשוב שתרגישו הכי בבית בעולם

גם בדירה שכורה, חשוב שתרגישו הכי בבית בעולם
דירה בהשכרה, גורמת לנו להרגיש שלא כדאי או שווה לנו להשקיע כסף רב בשדרוגה. המחשבה על כך שנוציא סכומי עתק על פרטים, מוצרים ושיפורים שלא יהיו שלנו בסוף חוזה השכירות, גורמת לרבים מאיתנו לחיות שנים רבות ברמת חיים נמוכה מהיכולת הכלכלית שלנו. חשוב לזכור, שהדירה שלנו, בתקופה שבה אנחנו גרים בה, היא הבית שלנו. אם לא נרגיש בה בנוח, איפה נוכל להרגיש בנוח אי פעם? על כן, ישנם שיפורים קטנים ושונים שניתן להכניס לדירה השכורה, בלי להרגיש שאנחנו יוצאים פראיירים מחד, ובלי לפגוע באיכות החיים שלנו מאידך. התקנת פרגולות בדירה השכורה היא אחד מאותם שיפורים חכמים.
מדוע התקנת פרגולה בדירה שכורה היא פעולה נכונה וחכמה?

העלות לא גבוהה

העלות הנמוכה יחסית הכרוכה בהתקנת פרגולות הופכת אותן למתאימות במיוחד עבור אנשים השוכרים דירה ולא מעוניינים להשקיע את כל ממונם בשכלול הבית.

פעולה פשוטה יחסית שמשווה לדירה אישיות ומקנה נופך נוסף

פרגולה בחצר הבית או הדירה מקנה לחצר, למרפסת ולבית כולו אופי אחר לגמרי. מרפסת עירומה לרוב משווה לבית מראה מוזנח. לעומתה, מרפסת עם פרגולה המעטרת אותה מעניקה למרפסת עצמה יופי וייחודיות ולבית כולו עוד חלל הניתן לעיצוב ולהפגנת אופי ואישיות המתגוררים בו. בנוסף, מגוון הפרגולות הרחב, בצבעים, צורות וגדלים, מאפשר גם הוא להעביר את האופי שלכם בתור דקורציה ביתית.

פרגולה מספקת אזור אירוח נוסף

פרגולה המסוככת על מרפסת פתוחה הופכת את המרפסת בן רגע מאזור שמתאים לאירוח רק בימי אביב נעימים למקום נוח לישיבה גם בחודשי החורף, הקרים יותר, ובעיקר בחודשי הקיץ החמים. רבות מן הדירות השכורות, לא תמיד מתאימות לאירוח המוני, בשל מצוקת מקום. מרפסת עם פרגולה בהחלט מספקת מענה לחוסר המקום.

גם בדירה שלא שייכת לכם, הנראות משפיעה על ההרגשה

פרגולות או שטיחים מקיר לקיר, וילונות ברחבי כל הבית או החלפת הריצוף, כך או כך זכרו שהדירה השכורה שלכם היא בית לכל דבר ועניין. אם לא תרגישו בה בנוח, משול הדבר לבזבוז הכסף שתנסו לחסוך בכך שלא תשפרו אלמנטים נקודתיים בדירה. התקנת פרגולה בדירה או בבית פרטי היא פתרון מתאים עבור אלו הגרים בדירה שכורה במיוחד, בשל מחירה הנמוך יחסית אל מול התמורה הרבה. כמו התקנת פרגולות קיימים פתרונות נוספים שמשלבים עלות נמוכה ותועלת גבוהה, זהו אותם ונסו להפוך את דירתכם השכורה לבית של ממש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים