כרגע באתר
0
2
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לעיצוב בית מוצלח עם דלתות כניסה

עיצוב הבית היא משימה מקצועית לחלוטין, ועל אף שרבים מאיתנו בוחרים לבצע אותה באופן עצמאי כי יש לנו חוש עיצוב ויש לנו טעם טוב, בפועל, עיצוב הוא הרבה מעבר להרגשה, לניחוש או לבחירת דלתות כניסה שמוצגות יפה באולם התצוגה.

04/12/2016

עיצוב הבית

עיצוב הבית
עיצוב הבית היא משימה מקצועית לחלוטין, ועל אף שרבים מאיתנו בוחרים לבצע אותה באופן עצמאי כי יש לנו חוש עיצוב ויש לנו טעם טוב, בפועל, עיצוב הוא הרבה מעבר להרגשה, לניחוש או לבחירת דלתות כניסה שמוצגות יפה באולם התצוגה. עיצוב הוא תהליך שחייב להישען על עקרונות מקצועיים וחייב להתבצע עם יכולת להסביר בצורה רציונלית למה נעשה מה שנעשה, ולא רק להתבסס על ההנחה הסובייקטיבית ש"זה נראה טוב".

בהתאם לכך, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור או לעצב בהתאמה אישית דלתות כניסה לבית:

הדלת המועדפת עליכם

עמדו מול דלת הכניסה בביתכם, הן מבפנים והן מבחוץ, הביטו על סביבתה, ודמיינו את הדלת האולטימטיבית מבחינתכם. קחו דף ועט והורידו אל הכתב את כל מה שחשוב לכם בדלת המועדפת עליכם: צבע, מרקם, חומר גלם, גודל, שיטה (כפולה, הזזה, ציר יחיד וכן הלאה), אלמנטים עיצוביים ספציפיים שהייתם רוצים לשלב, ידית וכדומה. קחו בחשבון את העובדה שמדובר בדלת כניסה שאמורה לספק לכם גם בטחון.

עין בוחנת בבחירת עיצוב

בחנו קטלוגים, ועשו זאת בעין בוחנת וביקורתית. נסו למצוא דגמים שעושים לכם משהו בפנים ונסו להבין בצורה רציונלית מדוע הם מוצאים חן בעיניכם. אולי זה הניגוד בין צבע הדלת לעיצוב הכולל, אולי ההשלמה ביניהם. אולי זה מראה העץ החם, או אולי המראה המתכתי המודרני. אולי הצבע הספציפי והאופן בו הוא משתלב בעיצוב הכולל, אולי המרקם המיוחד, אולי רוחב הדלת והפרופורציות שלה. את כל המסקנות שלכם הורידו אל הכתב.

העזרו באיש מקצוע

זהו השלב בו אתם רוצים לשלב איש מקצוע מעולם העיצוב, שגם מחזיק התמחות בתחום של דלתות כניסה ודלתות לבית בכלל. תוכלו להיעזר באיש המקצוע ברמה של ייעוץ בודד או ברמה של ליווי צמוד, אך בכל מקרה הקפידו על כך שאיש המקצוע נותן לכם את הכיוונים הנכונים עבורכם ומגדיר עבורכם גם את הקווים האדומים.

בחירת הדגם המתאים

בחנו קטלוגים של אולמות תצוגה בהם אתם מתכוונים לבדוק את מלאי הדגמים, ובחנו בראש שקט מהו הדגם שעונה על כל מה שכתבתם לעצמכם בסעיפים אחת ושתיים, ושעונה גם על העקרונות המקצועיים שקיבלתם מאיש המקצוע. כשתפגשו בדגם המתאים, כבר תדעו זאת.

עיצוב בית מוצלח

עיצוב בית מוצלח עם דלתות כניסה הוא נושא שסביבו לא ניתן לכתוב טיפים סביב ההיבטים המקצועיים. השיקולים הם רבים מדי, מורכבים מדי ומקיימים קשרים מורכבים מדי ביניהם. ישנן תאוריות שלמות סביב נושא הצבע הנבחר, המרקם, חומר הגלם, הגודל והפרופורציות וכן הלאה, וכל בחירה יכולה להוביל לתוצאות שונות לגמרי, אפילו בהבדל קטן בין גוונים דומים. הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם סביב עיצוב הבית עם דלתות כניסה הוא לעשות את זה עם איש מקצוע ולא להסתמך על מצבי רוח חולפים או על תחושות זמניות שמלוות אתכם באולמות התצוגה.

למידע נוסף אודות עיצוב הבית ובחירת דלתות כניסה הכנסו לכאן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים