כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מכירת הדירה לפני מעבר לחו"ל

ההחלטה להעתיק את חייכם לחו"ל הנה צעד גדול ומשמעותי, וככזו, היא מלווה במגוון סידורים ונושאים שצריך לזכור לדאוג להם בזמן. במידה וברשותכם דירה משלכם – זה הזמן להתחיל לתכנן כיצד למכור אותה ברווח הגדול ביותר, ועם כאב הראש הקטן ביותר.

06/12/2016

מכירת הדירה יכולה להתבצע עצמאית או בעזרת מתווך

מכירת הדירה יכולה להתבצע עצמאית או בעזרת מתווך
מכירת הדירה הנה תהליך מורכב ורווי בפרטים קטנים אליהם צריך לשים לב. אם אתם בעלי ניסיון בשוק הנדל"ן, תוכלו לנסות ולבצע את המכירה בעצמכם. במרבית המקרים, עדיף להתייעץ עם בעלי מקצוע שיוכלו לוודא כי העסקה עליה תחתמו היא המשתלמת ביותר שתוכלו להשיג. שירותיו של משרד תיווך למשל יוכלו לסייע בפרסום הדירה ובמציאת קונים פוטנציאלים שהנם בעלי כוונות רציניות כלפי הנכס.

הכניסו מודעה אינפורמטיבית ללוח דירות למכירה

בשלב הראשון, כדאי להכניס מודעה לאחד מן הלוחות האינטרנטיים אשר מפרסמים דירות למכירה. על המודעה לכלול את כלל הפרטים הרלוונטיים לעסקה – אזור המגורים, סוג הנכס, מספר חדרים, שטח הדירה במטרים מרובעים, מספר קומות בבניין ובאיזו מהן ממוקמת הדירה שלכן, וכמובן את המחיר שאתם מעוניינים לקבל בעבורה.

הוסיפו למודעה תמונות של הנכס

כדי למשוך קונים פוטנציאלים נוספים, תוכלו לצרף למודעת הפרסום גם תמונות של הדירה שבבעלותכם. צילום מחמיא של הבניין, החנייה, הנוף, וכמובן של החדרים עצמם. כל אלו יוכלו להגביר את העניין ברכישת הנכס אשר ברשותכם. תתפלאו לגלות, אבל תמונות של דירות למכירה הלקוחות "מהחיים עצמם" יכולות לסייע במכירה אפילו יותר מתמונות הלקוחות מקטלוג מצועצע.

קבעו מחיר בהתאם למצב השוק

השקעתם את מיטב כספכם ברכישה של דירה זו, אולי אפילו לקחתם משכנתא או לוויתם כסף מההורים. מכירת הדירה היא ההזדמנות לנסות ולהחזיר את ההשקעה ולהימנע מהפסד כספי. חשוב לקבוע את המחיר בהתאם למצב השוק של דירות למכירה באזור, ולזכור כי מדובר רק בהצעת מחיר התחלתית שסביר כי יתנהל סביבה מיקוח במהלך החתימה על הסכם המכירה.

מצאתם קונה פוטנציאלי? מזל טוב

לאחר שמצאתם קונה פוטנציאלי וסגרתם מולו את כל פרטי העסקה, תוכלו להתפנות לטפל ביתר הסידורים שמכירת הדירה והמעבר לחו"ל דורשים מכם. ייתכן כי עליכם לתאם הובלה לצורך פינוי הריהוט והחפצים האישיים, ולתכנן מה תעשו עמם. תוכלו לשכור חלל ולאחסנם לטווח ארוך, לפרסם ולמכור בלוחות יד שנייה, וכמובן – לשלוח חלק מן החפצים אל היעד אליו תעברו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים