כרגע באתר
7
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת חומרי ניקיון המתאימים למשרדים

אנשים רבים אינם יודעים מה הם חומרי הניקוי האידיאליים לניקוי משרדים. במאמר הבא נפרט כיצד לבחור חומרי ניקוי למשרדים בצורה הטובה ביותר.

06/12/2016

תהליך ניקוי המשרד

תהליך ניקוי המשרד
אין זה פשוט לנקות משרד. חברות אשר אינן שוכרות שירותי ניקיון משרדים, דורשות מעובדיהן לנקות את המשרד בו הם עובדים. תהליך הניקוי הינו תהליך ממושך ומקיף, אשר כולל סידור, ניקוי אבק וניקוי לכלוך. בסיומו של תהליך זה העובדים נהנים ממשרד נקי ומסודר, בו הם יכולים לעבוד בנוחות ולנשום אוויר נקי. על מנת לבצע ניקיון ראוי, יש לבחור בחומרי הניקוי המתאימים למשימה. במאמר הבא נעניק לכם מספר כלים פשוטים לביצוע בחירה זו. אז כיצד ניתן לבחור חומרי ניקוי המתאימים למשרדים?

בטיחות המשתמש:

ניקוי משרדים יכול להיות תהליך מסוכן מאוד. השתדלו להשתמש בחומרי ניקוי אשר אינם פוגעים בבריאות המשתמש בהם, ובבריאות הנוכחים בחדר. העדיפו חומרי ניקוי שאינם מכילים רעלים רבים, ובחרו בחומרי ניקוי טבעיים ויעילים ככל הניתן. במידה ונעשה שימוש בחומרי ניקוי מזיקים למטרות ניקוי אזורים קשים, הקפידו על אוורור החדר ושימוש בעזרי מגן שונים. במידה ושכרתם שירותי ניקיון משרדים מומלץ לוודא כי החברה משתמשת בציוד מתאים ואיכותי.

שמירה על איכות הסביבה:

סעיף זה מתקשר לסעיף הקודם. העדיפו לנקות את משרדכם באמצעות שימוש בחומרי ניקוי אשר אינם פוגעים בסביבה. בעת בחירתכם בחומרי ניקוי שאינם מכילים חומרים מזיקים, אשר מגיעים אל האוויר אותו אנו נושמים ומי השתייה שלנו, אתם שומרים הן על כדור הארץ והן על בריאות האנשים המתגוררים בו.

סוג השימוש המיועד:

בעת בחירת חומרי ניקיון למשרדים, יש לחשוב על אופן השימוש הצפוי בהם. במידה ובמשרדכם חלונות זכוכית מרובים, רכשו חומרי ניקוי לחלונות. במידה והריצוף במשרד מתלכלך בקביעות, רכשו חומרי ניקוי לרצפה. הקפידו לרכוש חומרי ניקוי שונים המתאימים לכלל סוגי הניקיון – ניקוי אבק, ניקוי אבנית, ניקוי חלודה, ניקוי כלים, ניקוי שירותים, ניקוי משטחים וניקוי רהיטים. בעת בחירת חומר הניקוי המתאים למשימה, אתם מוודאים כי הלכלוך יוסר בפשטות ובמהירות.

תכיפות השימוש:

רכשו חומרי ניקוי אשר מנקים בצורה יעילה, בהתאם לתכיפות השימוש בהם. במידה ואינכם שוטפים את רצפת המשרד לעתים קרובות, בחרו בחומרי ניקוי אשר מקנים לרצפה מראה נקי לאורך זמן.

עלות:

בעת חיפוש חומרי ניקוי אשר ישמשו לניקיון משרדים, יש להתחשב גם בסעיף העלות. עלותו של חומר ניקוי משתנה בהתאם לחברה המוכרת אותו, סוג הניקוי ויעילותו. זכרו כי במידה ומדובר בחברה גדולה, מוטב לרכוש חומרי ניקוי בצורה מרוכזת, בקנייה אחת גדולה. כך תוכלו להוזיל את עלותו של כל חומר ניקוי, תייעלו את התהליך ותצויידו במלאי חומרי ניקוי אשר ישמש אתכם לאורך זמן רב.

עזרים נלווים:

בעת ניקיון משרדים חשוב מאוד להצטייד באביזרי ניקוי נלווים. רכשו כפפות גומי טובות ועמידות, יעה, מטאטא וכלים נוספים. אנו ממליצים גם על רכישת שואב אבק, בייחוד במשרדים בעלי שטיחי רצפה רבים. כל חברת ניקוי משרדים הינה בעלת אביזרי ניקוי אלו, ותוכלו לחסוך בעלויות הרכישה באמצעות שכירת אנשי ניקיון מחברות ניקיון המנקות משרדים.

נקו את המשרד בייסודיות ובקפידה

לאחר רכישת חומרי הניקוי, יש לנקות את המשרד. בצעו את הניקיון בקפידה ובייסודיות, על מנת שתוכלו להינות ממשרד נקי, ריחני ולא מאובק. במידה ואינכם יכולים לנקות את משרדכם, ניתן לשכור חברה המציעה שירותי ניקיון משרדים. כך תוכלו לחסוך זמן יקר, ולא להתעכב על רכישת חומרי ניקוי שונים. בין אם אתם מנקים בעצמכם או שוכרים שירותי ניקיון משרדים, הקפידו על שימוש בחומרים ייעודיים לאופן השימוש בהם, וודאו כי אינם מזיקים לנוכחים במשרד או לכדור הארץ. הקפידו על שימוש בעזרים לשמירה על הידיים, ורכשו חומרי ניקוי בעלות הגיונית וסבירה.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים