כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

החלפת רעפים בבניין משותף

בכדי לשמור על הגג שלנו בצורה הטובה ביותר, במצבים בהם יש לנו גג רעפים, אנחנו צריכים לדעת לבצע החלפת רעפים בזמן. בבניינים משותפים יש לכך לא מעט משמעויות מבחינה פרקטית ומבחינה כלכלית, וחשוב לדעת כיצד לבצע את התהליך בצורה נכונה.

06/12/2016

על גגות רעפים חשוב לשמור ביעילות לאורך זמן

על גגות רעפים חשוב לשמור ביעילות לאורך זמן
גגות מסוג זה הם הגגות הקלאסיים של סביבת המחייה המודרנית שבה אנחנו חיים, והמצב הוא כזה כבר לא מעט שנים. בהשראת הבנייה האירופית והאמריקאית, בדגש על סביבה כפרית, אנשים רוצים ליהנות מגג פסטורלי ונעים למראה, ומתקינים גגות מעוצבים ונעימים בבית שלהם. לגג מסוג זה כמובן שישנם עוד יתרונות משמעותיים מעבר למראה האסתטי שלו – האריחים האלו מבודדים בצורה טובה מאוד ומתאימים מאוד לאזורים קרים יחסית, והם גם מבודדים רטיבות היטב ויוצרים גג שמפקיד בצורה אפקטיבית מאוד בין הפנים לחוץ. בכל מקרה, על גגות אריחים צריך לשמור היטב, וחלק מכך הוא גם לדעת מתי וכיצד לבצע החלפת רעפים.

מה עושים במצב בו יש צורך להחליף את הרעפים בגג הבית?

החלפת רעפים היא צורך מהותי, ברגע שבו הגג כבר לא מבצע את תפקידו היטב. מאחר וגג מסוג זה בנוי ממספר גדול מאוד של אריחים שבנויים ומותקנים יחד ליצירת גג אחיד ומבודד היטב, כאשר ישנם אריחים שנשברים או זזים ממקומם, הדבר דורש תיקון שכן הגג כבר לא מבצע את תפקידו. כאשר מדובר במצב רוחבי ומקיף יחסית, של גג ישן שבו כמות לא מבוטלת של אריחים כבר לא מבצעים את תפקידם כראוי, יש לבצע החלפה מקיפה יותר של כלל האריחים. נפנה לשירות מקצועי בתחום, נמצא את האריחים שמתאימים לנו, נחדש את שכבת האיטום ונתקין אותם היטב.

ומה עושים בבתים משותפים כאשר יש צורך בהחלפה של האריחים?

בבניינים משותפים בהם ישנו גג רעפים, החלפת רעפים היא תהליך מעט יותר מסובך. הסיבה לכך היא שיש לוודא בדיוק באחריות מי ההחלפה. ישנם בתים משותפים בהם האחריות על הגג היא של האנשים שעליית הגג היא בדירתם – ואז המרחב והשימוש בו הוא יותר אישי שלהם ובאחריותם לטפל בבעיות אלה, שממילא משפיעות בעיקר עליהם. עם זאת, במצבים בהם הגג הוא משותף לחלוטין וישנה הסכמה בין הדיירים על אחריות משותפת עליו, הדבר צריך להגיע דרך ועד הבית. חשוב להבין כי במצבים כאלה, אריחים פגומים פירושם תקלת איטום שיכולה לפגוע בכל הדיירים, בדגש על הקומות העליונות יותר.

בכל מקרה, יש לפנות לשירות המתמחה בשיפוץ גגות המעניק שירות מקצועי

כשאתם צריכים להחליף אריחים בבניין המשותף בו אתם מתגוררים, אתם זקוקים לשירות שמתמחה בכך ויודע לתת מענה מקצועי ומקיף, עם האריחים המתאימים לכם, שהינם ברמה גבוהה, ששומרים על יציבותם ועל אטימותם לאורך זמן ומבטיחים לכם סביבה ביתית נעימה ומבודדת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים