כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים למעבר דירה יעיל

מעבר דירה הוא תהליך ארוך, במקרים רבים גם מייגע, שבו אנחנו מבצעים שינוי מהותי ביותר בחיינו מקצה לקצה – כשאנחנו מעתיקים אותם בין כתובת אחת לאחרת. השינוי הזה הוא לא פשוט, אבל בהחלט אפשר לעשות אותו בצורה נוחה – אם מוכנים לכך היטב.

07/12/2016

על חשיבות הביצוע האיכותי של מעבר הדירה

על חשיבות הביצוע האיכותי של מעבר הדירה
כשמגיע הזמן שלכם לעבוד דירה, אתם משקיעים בכך הרבה מאוד זמן, מאמץ וכסף. התהליך הזה, במקרים רבים, הוא תהליך מבורך – חלק גדול ממעברי הדירה הם עבור שדרוג מסוים של איכות החיים שלכם, מעבר לסביבה טובה יותר למשפחה שלכם או ניצול הזדמנויות מבחינת מיקום הדירה שלכם. עם זאת, מדובר בשינוי דרסטי בחיים שלכם – שינוי שיכול להוות קושי לא קטן פיזית ונפשית עבורכם, ועבור המשפחה שלכם (ילדים קטנים במיוחד) גם כן. אז איך תבצעו את תהליך מעבר הדירה בצורה הטובה ביותר? אנחנו כאן בכדי להסביר.

במעבר דירה מוצלח ויעיל פונים לחברת הובלות ברמה הגבוהה ביותר

ברמה הבסיסית ביותר, בכדי לבצע בצורה נכונה מעבר דירה, יש צורך בשירות מקצועי של חברת הובלות. גם אם אתם לא מעבירים המון דברים – הסעות של הציוד הלוך ושוב ברכב הפרטי שלכם הן בלתי אפשריות, ועוד לפני הסעות הציוד (ברכב שאינו מתאים להובלות, כמובן) ישנה ההעמסה של הציוד וההרמה שלו – מה שלא נמצא בהכרח ביכולות שלכם, וביצוע לא מקצועי של משימות אלה גם יכול לפגוע בכם וברכוש שלכם. משום כך, ברמה הבסיסית ביותר, מעבר דירה הוא תהליך מקצועי שצריך שירות מקצועי בהתאם שיבצע אותו, ויש להקפיד רבות על בחירה נכונה של חברת ההובלות.

הובלה טובה לא מתחילה ביום ההובלה, אלא בהכנה מוקדמת

כמובן שהובלה מוצלחת ואיכותית באמת היא לא רק הובלה של ציוד מנקודה א' לנקודה ב'. הובלה איכותית היא כזאת שמתכוננים אליה היטב, כך שביום המעבר אתם אכן רק צריכים להעביר את הציוד ומעבר הדירה שלכם יושלם היטב. ההכנות הרבות לכך כוללות, בין השאר, אריזה של הציוד בצורה מקצועית, עם הציוד הנחוץ לכך ובמידת הצורך גם כוח האדם הנחוץ לכך. חוץ מהאריזה, במידה וישנם רהיטים גדולים ומסורבלים שלא ניתן להעביר בצורה נוחה דרך חדר המדרגות שלכם או להכניס למעלית שלכם – הרי שיש צורך לפרקם ולהרכיבם מחדש בדירה החדשה שלכם, וזהו עוד שירות שיש צורך להיערך אליו ולדעת שנחוץ לכם עוד לפני מעבר הדירה ולא במהלכה.

בדקו האם אתם זקוקים לשירותי אחסנה

ישנם מקרים בהם במהלך מעבר הדירה ישנו צורך בשירותי אחסנה. לא תמיד המקרים האלה קורים – בדרך כלל, המצב רלוונטי רק אם ישנו פער מסוים של זמן בין היציאה שלכם מהדירה הישנה לכניסה לדירה החדשה – אבל במידה והדבר מתרחש, אתם זקוקים מאוד לשירותי האחסנה, ואין לכם ברירה אחרת בפועל. במצבים כאלה כדאי לכם לברר אם חברת ההובלות שלכם מציעה גם שירות שכזה, ובמידה ולא להזמין שירות שכזה באופן חיצוני – במחיר הוגן ובנוחות שתאפשר לכם להכניס את הציוד לאחסון ולהוציא אותו בקלות.

בסופו של דבר, כל מה שאנו רוצים זה שקט נפשי

במקום סבבים בלתי נגמרים מהבית הישן לחדש, ובמקום מאמץ פיזי שייקח אתכם לקצה ביום מתיש של מעבר דירה – פשוט כדאי לכם להזמין שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום ההובלות ושירותי המעבר. שירות שכזה יבטיח לכם את השקט הנפשי הנחוץ לכם כל כך ביום לחוץ זה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים