כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

למה כדאי לייבא רכב היברידי?

כלי רכב חשמלי נחשב כיום לרכב חסכוני בעלויות שלו ובידידותיות שלו כלפי הסביבה. רכב זה לא עושה שימוש בדלק כפי שעושים כלי רכב רגילים וכך נחסכים אדי דלק רבים שאינם נפלטים לאוויר, נחסך הצורך ברכישה של דלק (חסכון כספי) – מה שהופך את הרכב לכדאי מאד. נשאלת השאלה האם כדאי ומשתלם לשקול את האפשרות של יבוא אישי רכב היברידי.

08/12/2016

מדוע ייבוא רכב היברידי משתלם

קשה מאד לגרום למספר גדול של אנשים לזנוח את ההרגלים ישנים שלהם וזו הסיבה שלא רואים הרבה מאד כלי רכב חשמליים בכבישי הארץ. פלאג אין הייבריד הוא השם הכולל של כלי הרכב המהווים בעצם את המילה האחרונה בתחום זה של כלי רכב חשמליים שאין להם צורך בשימוש בדלק והם גם נחשבים בתור כלי רכב חסכוני בחשמל. אנשים רבים מעדיפים לרכוש את כלי הרכב האלה גם מטעמים של חסכון כספי משמעותי אך גם מפני שהם משתדלים שלא להזיק לסביבה ולוקחים חלק פעיל ככל האפשר בשמירה על איכות האוויר והקרקע. יבוא רכב היברידי לישראל משתלם מבחינת ההיטלים והמיסוי הכבד שהיה מוטל עליו לולא היה פלאג-אין הייבריד, לדגמים שהם פלאג-אין הייבריד כ-80% הנחה במיסוי!!!

מה המשמעות של יבוא אישי רכב היברידי

כאשר מחליטים לרכוש רכב חסכוני בחשמל חשוב מאד לבחון היטב את המכלול של המשמעויות הקשורות בייבוא אישי של רכב מיוחד. ייתכן מאד שבאופן מיידי תתבצע הוצאה כספית לא קטנה, אך בטווח הארוך אכן יסתבר שמדובר ברכישה כדאית שתוכיח את עצמה תוך מספר חודשים. כאשר לא תהיינה הוצאות באופן שוטף עבור דלק – ייתכן וההתקזזות תגיע מהר מאד. חשוב לוודא שאכן מדובר ברכבי פלאג אין הייבריד ולהבין בדיוק מה מנגנון הטעינה שלהם והשימוש בהם. באופן כללי ניתן לומר כי ישנם משתנים דומים בכל רכב חשמלי אך עדיין כדאי להכיר מקרוב את התכונות והמאפיינים.

בחירה משתלמת ברכב מתקדם

כאשר מבצעים יבוא אישי רכב היברידי ניתן לבחור בדיוק את הרכב שיגיע, את התכונות והמפרט הטכני שלו וכך כמובן להתאים אותו באופן מושלם לצרכים של הנהג או של בני המשפחה שלו. חשוב לקבל גם הסבר מקיף על היתרונות והחסרונות של הרכב, להבין במה כרוכה התחזוקה השוטפת שלו ואיך לשמור עליו כך שיישמר למשך פרק הזמן הארוך ביותר האפשרי. כך גם לומדים להכיר את המערכות המיוחדות ואת דרך הפעולה המרתקת של כלי הרכב הנחשבים למתקדמים במיוחד.

כאשר בוחרים רכב חשמלי חשוב מאד לוודא שכל מה שדרוש עבור טעינה של הסוללה שלו, כמו גם עבור התחזוקה שלו נמצא בהישג יד או בקרבת מקום המגורים. כך יהיה קל להתנהל ולא יקרה מצב שבו הרכב לא מקבל את הדרוש לו לשם שימוש תקין.

לחץ למידע נוסף ומעמיק אודות יבוא אישי של רכב היברידי חשמלי
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים