כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

זרי פרחים לשדרוג מראה הדירה החדשה

ורדים, חמניות, סחלבים, סיגליות – מה שלא יהיה הפרח המועדף עליכם, הצבה של זרי פרחים בדירה החדשה הנה אחת הדרכים החינניות והפשוטות לרענן את מראה הבית. לא צריך לחכות עוד ליום האהבה או יום ההולדת כדי לרכוש לעצמכם זר – ניתן ליהנות מכאלה לאורך כל השנה.

08/12/2016

זרי פרחים יוכלו לשדרג בקלות את מראה הדירה החדשה שלכם

זרי פרחים יוכלו לשדרג בקלות את מראה הדירה החדשה שלכם
לאחר שהשקעתם ממיטב כספכם, זמנכם ומרצכם בשיפוץ או ברכישה של דירה חדשה, זה הזמן להתפנות לחלק המהנה ביותר – הכנסת הטאצ' האישי שלכם. את קירות הבית יעטרו צילומים משפחתיים או תמונות אומנותיות, על הרצפה ייפרשו שטחים דקורטיביים במגוון הדפסים גיאומטריים צעירים. אבל מה לגבי קישוטים למדפים, לארונות או לכונניות? כדי להשלים את התמונה המלאה, פנקו את עצמכם מדי שבוע במספר זרי פרחים צבעוניים.

האם ניתן להוסיף זרי פרחים לכל אחד מהחדרים?

היופי בזרים כאלו הוא שניתן להתאים את גודלם וצבעם לכל חדר ומטרה, וכך להקנות מראה שונה וייחודי לכל אזור בדירה. בחללים גדולים ומוארים דוגמת המטבח והסלון ניתן יהיה להציב אגרטל גבוה ובו סידור גדול, וכן להתאים את צבעי הזר לסקלת הגוונים השולטת באותו חלל. בחדרי השינה או השירותים שהנם חללים קטנים יותר מומלץ להציב זרים בגודל בינוני או קטן. ניתן גם להתחשב בכמות הריח שמפזר כל זר ולהימנע מריחות עזים מדי בחדר השינה.

האם רכישה של זרי פרחים שווה את ההשקעה?

התמורה שתקבלו לסכום הכספי הפעוט שתשקיעו בכך תהיה שווה כל אגורה. לא רק שזרים אלו ישדרגו את המראה והעיצוב של כל הבית, הם גם ידיפו ריחות רעננים שיתפזרו לכל עבר. תוכלו לשכוח ממטהרי האוויר או מיתר השיטות לבישום הבית ולהכניס לתוכו ניחוחות משמחים של אביב, שדה פורח ומרחבים ירוקים. הניחוחות המלאכותיים שמדיפים תכשירים כאלו לא ישתוו לאלו שיפיצו הזרים שתפזרו, מה גם שיהיה מדובר בריחות טבעיים ונעימים בהרבה.

למעוניינים בהשקעה לטווח ארוך – זרי פרחים מפלסטיק

אם אתם מעדיפים להשקיע לטווח ארוך ולא לקנות מדי שבוע זר חדש לקישוט, תוכלו להתפנק בסידורי פרחים מפלסטיק. זהו פתרון אידיאלי בעבור אלו שסובלים מאלרגיות לתפרחות מסוגים מסוימים, או למי שמראה של פרח נבול גורם לו להתעצב מעט. זרים מפלסטיק אינם חייבים להראות קיטשיים וזולים, וניתן לרכוש סידורים שייראו ממש כמו הדבר האמיתי. חשוב לזכור לנקות מאבק זרי פלסטיק שכאלה, לשמירה על מראה נאמן למקור ככל הניתן.

היכן רוכשים זרי פרחים לקישוט הבית?

זרי פרחים לקישוט הבית ניתן לרכוש בכל חנות פרחים. מלבד אספקה של הצמחים עצמם, חנויות כאלו מציעות גם שירותי סידור ושזירה ויסייעו לכם להגיע למראה הרצוי והנעים בעיניכם (פתרון נוח למי שאין לו זמן רב להשקיע בכך, או למי שמעדיף להשאיר את ההחלטות האסתטיות בידי אחרים). לאלו מכם שמעדיפים דווקא להתנסות בסידור ועיצוב בעצמם, ניתן לרכוש שתילים או צמחים במשתלה הקרובה למקום מגוריכם ולהכין זר במראה ייחודי רק לכם.

לא רק הפרחים - חשוב להשקיע גם בעציץ או באגרטל

כדי להשלים את המראה המודרני והמעוצב, חשוב להשקיע גם בעציץ נעים לעין או באגרטל בעל טקסטורה מעניינת. כדאי לא לבחור בכלי בעל צבעים עזים מדי אשר יתנגשו עם צבעי הפרחים, ולכן מומלץ שיהיו ברשותכם מספר פתרונות אחסון שכאלה. לזר ורדים אדום ניתן להתאים אגרטל לבן וליצור מראה קלאסי ונקי, בעוד שזר חמניות יוכל ליהנות דווקא מעציץ בגווני חום טבעיים שישוו לו נופך מרגיע ומחמם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים