כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

השכרת רכב לתקופה קצרה- על מה כדאי להקפיד?

מתכננים לשכור רכב לתקופה קצרה? השכרה מסוג זה יכולה לצאת משתלמת מאוד או יקרה מאוד. הכל תלוי בכמה תבדקו ותקפידו בטרם סגירת העסקה וקבלת הרכב. כדי לסייע לכם בבחירה, מצורפים מספר טיפים חשובים בנושא.

08/12/2016
כאשר מדברים על השכרת רכב לזמן קצר, לרוב נהוג לכלול בפרק זמן זה מספר אופציות עיקריות: מספר ימים בודדים של השכרה, סופ"ש שבו לוקחים רכב משישי ועד יום ראשון, או השכרה לתקופה של שבוע ימים בלבד. היות ומדובר בזמן מתוחם מאוד רצוי לבדוק את הדברים הבאים:

אל תבחרו אוטמטית את חברת השכרת הרכב- בצעו סקר שוק

נכון, קיימות כיום לא מעט חברות השכרת רכב. חלקן גדולות יותר וחלקן פחות ולרוב הנטייה היא באופן אוטמטי ללכת על החברות הגדולות והמפורסמות. אין בכך טעות, אך מומלץ כמו בכל תחום צרכני, להיות צרכנים חכמים ולבצע סקר שוק קטן באשר למחירי ההשכרה, כמו גם לברר המלצות אודות החברה. אם לאחר סקר השוק הגעתם למסקנה כי אתם מעדיפים ללכת על מותג גדול ומוכר, זה בסדר גמור, אך תוכלו כך בוודאות לדעת שאתם לא משלמים אקסטרא כסף רק בגלל שמדובר במותג.

לכמה ימים אתם מתכננים את ההשכרה?

סקר שוק קצר יגלה לכם שלא כל החברות לוקחות את התשלום באותה שיטה. בחלק מהחברות התשלום הוא עבור כל יום השכרה בפני עצמו. בחברות אחרות התשלום הוא לפי תקופה כאשר תקופת ההשכרה הקצרה ביותר היא לרוב לשבוע. בהתאם לכך, ביחרו את חברת השכרת הרכב איתה תסגרו, שתיתן לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר ביחס לתקופת הזמן שאתם צריכים. בדיקה כזו מבעוד מועד תחסוך לכם הרבה כסף ועצבים בתום ימי ההשכרה, ותסייע לכם לסנן החוצה את חברות ההשכרה שאינן מתאימות לכם.

כשמתכננים לגמוע קילמוטרים במסגרת ההשכרה

לעיתים, הצורך בהשכרת רכב אצל משפחות מסויימות עולה, כאשר רוצים לנסוע לסופ"ש שההגעה אליו דורשת נסיעה ארוכה והרכב המשפחתי אינו בנוי למשימה הזו. או שסתם יודעים שרוצים לטייל למקום רחוק והרכב העירוני הקטן שלכם לא יעמוד בעליות החדות. כאמור, אם אתם מתכננים לגמוע קילומטרים עם הרכב המושכר, חשוב גם לדאוג לרכב שיהיה מספיק נוח לנסיעות כאלו ושנית לוודא מול החברה שאין הגבלת קילומטרים או דלק שעשויה לפגוע בהנאה שלכם ולהגביל.

לפני שאתם פונים לחברת השכרה דעו את כל הצרכים שלכם

בסיכומו של דבר, השכרה לטווח קצר היא עניין די פשוט, אם דואגים לסגור את כל הקצוות מבעוד מועד. רישמו לכם את כל מה שנחוץ לכם לכלול בהשכרה ממספר הקילומטרים ועד תוספות כמו בוסטר או כיסא לתינוק ועל פי רשימה זו והטיפים שלנו עשו סקר שוק ובחרו את החברה שעונה בצורה הטובה ביותר על צרכיכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים