כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יעדים חמים לחופשה בחו"ל עם חיות המחמד

אנשים רבים שואלים מה הם היעדים המומלצים ביותר לקיום חופשה בחו"ל, עם חיות המחמד שלהם לצידם. במאמר הבא נפרט אודות מספר יעדים המאפשרים חופשה נעימה ומספקת לצד חיות המחמד.

12/12/2016

כיצד תתכננו את החופשה המושלמת

כיצד תתכננו את החופשה המושלמת
תכנון החופשה המושלמת הוא משימה מסובכת עד מאוד. השאלה משמעותית אף יותר כאשר מדובר בחופשה המתבצעת בחו"ל. בטרם שריון הטיסות ליער השחור, תכננו את חופשת החלומות שלכם. חשבו על האנשים שאתם מעוניינים כי ינכחו בה, בעלי החיים אשר יהיו לצידכם, והנוף בו היא תתקיים. האם אתם מעוניינים לצאת לחופשה בנאלית ושגרתית, או לצאת מאזור הנוחות שלכם? במאמר הבא נעניק לכם מספר רעיונות לחופשות הכוללות את בעלי החיים האהובים שחולקים עמכם את ביתכם.
אז מהם היעדים חמים לחופשה בחו"ל עם חיות המחמד?

ספרד

בעלי כלבים וחתולים רבים לוקחים עמם את בעלי החיים לחופשה בספרד. באופן כללי, מדיניות הכנסת בעלי חיים במדינות המזרח-אירופאיות הינה מדיניות מחמירה פחות ממדיניותן של מדינות כמו אוסטרליה, אנגליה, דרום אפריקה וניו זילנד. בספרד תוכלו ליהנות משלל פעילויות אותן מציעה המדינה המדהימה הזו – טיולים ארוכים בברצלונה ומוסדות התרבות שלה, טיולים בטבע הספרדי וטיולים בעיירות קטנות.

קפריסין

קפריסין הינה גם יעד תיירותי מועדף לאנשים וכלביהם, בעיקר משום הטיסה הקצרה. זכרו כי חיות המחמד אינן אוהבות טיסות ארוכות, וטיסות אלו אף עלולות להזיק לבריאותן הפיזית והנפשית. על כן, אין אנו ממליצים לטוס עם חיות המחמד לארצות הברית, ויבשות מרוחקות אחרות. נופיה של קפריסין ועריה מהווים יעד תיירותי רומנטי ומהנה עד מאוד לאנשים המטיילים עם חיות המחמד שלהם.

תורכיה

נוכח מחיריה של המדינה והמדיניות מכניסת האורחים שלה, גם תורכיה מהווה יעד תיירותי טוב לאנשים וחיות המחמד שלהם. גם תורכיה הינה יעד טיסה קרוב מאוד, ומחירי הטיסה הנוחים שלה מאפשרים הטסה גם של חיות המחמד. אנו בטוחים כי הכלב שלכם ייהנה מן הביקור בשווקים התורכיים ואזורי הפרא. קבעו מבעוד מועד מקום לינה אשר מאשר נוכחות של חיות מחמד.

היער השחור

טיסות ישירות ליער השחור מאפשרות לכם לצאת לחופשה במעמקי היער הגרמני המרהיב, לצד חיות היער השונות. טיסות אלה מאפשרות את קיומה של חופשה מן האגדות – בתוך היער העבות, לצד הזאבים, הסנאים וציפורי הבר. אנו ממליצים על טיולים רגליים קסומים בקרחת יער מוריקה, לצד פטריות ופירות יער שונים וטעימים. לא ניתן להעלות על הדעת טיסות משפחתיות ומותאמות יותר לחברים על ארבע מאשר ליער השחור.

היערכות בטרם הטיסה

הקפידו להיערך כראוי בטרם הטסת בעלי החיים שלכם עמכם. מרבית המדינות דורשות היערכות של מספר חודשים מראש, ואף כחצי שנה, על מנת לקבל את כל האישורים הדרושים. למשל, אנגליה דורשת יידוע של 120 יום מראש, והתהליך כולל גם הסגר של חצי שנה של החיה במדינה זו. מבחינה זו אין אנו ממליצים על טיסה עם בני הבית על ארבע לאנגליה, אוסטרליה, ניו זילנד או חלק מן המדינות הנוספות.

קיימים יעדים רבים המאפשרים חופשה עם חיות המחמד

קיימים יעדי טיסה רבים המאפשרים חופשה של אנשים עם חיות המחמד האהובות שלהם. טיסה עם חיות המחמד מאפשרת צבירת חוויות משותפות, ללא דאגה לחיה הבודדה אשר נותרה בדירה. כאשר אתם טסים עם חיית המחמד, אינכם צריכים לדאוג כי יטיילו איתה מספר פעמים ביום, יחליפו את החול בארגז החול שלה ויבקרו אותה בתכיפות. הטיסות ליעדים שהצגנו הם ארבעה יעדים פופולאריים לחופשות הכוללות חופשה לצד בעלי החיים הביתיים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים