כרגע באתר
2
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הובלות קטנות במעבר דירה או משרד

מעבר דירה נחשב לאחד הפרויקטים היותר מורכבים בו אנו לוקחים חלק ולכן בחירה של חברת הובלות הינה חלק בלתי נפרד מתהליך המעבר, החלטה שתשפיע כמובן עד כמה הוא יהיה יעיל, מהיר ומקצועי.

12/12/2016

מה זה בכלל הובלות קטנות?

שוק ההובלות בישראל מתחלק לשני סוגים: חברות הובלות גדולות וקטנות. בעוד הגדולות מתאימות בעיקר לאנשים שמעבירים תכולת דירה או בית קרקע עם המון חפצים, מכשירי חשמל, רהיטים וארגזים, חברות הובלות קטנות יתאימו לזוגות צעירים, סטודנטים, אנשים שעוברים בפעם הראשונה דירה בחייהם או אנשים שמעוניינים להוזיל את עלות ההובלה בכך שהם מעבירים את מרבית החפצים שלהם בעצמם ורק עבור החפצים הכבדים שוכרים את שירותיה של חברת הובלות קטנות.

הובלות קטנות- איך זה בכלל עובד?

למעשה, ברוב המקרים, התמחור של ההובלה הקטנה יתבצע על פי כמות הארגזים/הרהיטים/מכשירי החשמל שהחלטתם להעביר. כמובן שיש גם חברות הובלות קטנות המבצעות הובלות גדולות יותר אך בגדול זהו טיב השירות. במקביל, את התמחור של ההובלה קובעים על פי המרחק בין הדירה שממנה אתם עוברים לדירה החדשה כך שבמצבים בהם מדובר באותה עיר או אותו אזור גיאוגרפי, ההובלה צפוי להיות זולה אפילו יותר. ככל שיהיו לכם יותר חפצים כך מחיר ההובלה יעלה בהתאמה כך שאם כל מה שאתם צריכים להעביר הוא מקרר או שולחן כתיבה, אתם יכולים לצאת בנזק קטן שלא עולה על סכום של 200-250 שקלים. הרעיון שעומד מאחורי אותן חברות הוא פשוט להוזיל עלויות שכן לא מחזיקות במשאיות גדולות וכך גם הציבור יכול להנות ממחירי הובלה סבירים. דבר נוסף שעל פיו ייקבע מחיר ההובלה תלוי במיקומה של הדירה (עם או ללא מעלית).

איך מומלץ לבחור חברת הובלות קטנות?

יש כמה קריטריונים שעליכם לשים אליהם לב לפני שאתם מחליטים ובוחרים חברת הובלות קטנות. הדבר הראשון הוא כמובן הזמינות כלומר האם חברת ההובלות פנויה בתאריך ובשעה שבהם אתם מעוניינים לבצע את המעבר. קריטריון נוסף הוא כמובן המחיר, התפקיד שלכם כצרכנים הוא לבצע השוואת מחירים ולראות שאתם לא משלמים יותר מהמקובל. גם מחירים זולים משמעותית עלולים להיתפס בצורה שאינה סבירה. את רמת המקצועיות של חברת ההובלות ניתן לבחון על פי הותק שלה ולא פחות חשוב - חוזה מסודר בו שני הצדדים חתומים.

החוזה

בחוזה תפורט התכולה, יום ושעת ההובלה, המחיר ושני הצדדים חייבים להיות חתומים על החוזה. ניתן גם לבדוק לגבי שירותים נוספים אותם חברת ההובלות מציעה כמו שירותי פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אריזה וכדומה.
לסיכום, מעבר של דירה הוא עניין מורכב הדורש היערכות מראש ולכן שווה להשקיע בבחירת חברת ההובלות זמן ואנרגיה שכן בחירה זו תשפיע על טיב המעבר שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים