כרגע באתר
3
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מנעולן- מתי אנחנו זקוקים לו?

אחד המקצועות היותר נדרשים בישראל נקרא מנעולן בין אם ננעלתם בצד הלא נכון של הדלת, אתם תקועים בתוך הרכב או בין אם איבדתם את צרור המפתחות- יש סיכוי טוב שתזדקקו לו. כל מה שצריך לדעת על מנעולן-במאמר הבא.

12/12/2016

מתי מומלץ לקרוא למנעולן ואיך הכי טוב לבחור אדם מוסמך?

הנה כמה מהמקרים הנפוצים ביותר שבהם ישראלים זקוקים לשירותיו של
מנעולן במצבים בהם אבד לכם המפתח לבית או לרכב, כאן תזדקקו למנעולן שהוא גם פורץ מנעולים. אם ננעלתם בתוך הבית ואין לכם גישה החוצה, אתם בדיוק עוברים דירה ומעוניינים במנעול חדש, אם ניסו לפרוץ לביתכם עם או ללא הצלחה - אלו המצבים שבהם כדאי לקרוא למנעולן. כמובן שכאשר מדובר אך ורק בבעיה במפתח או בצילינדר, יש מצבים שתוכלו לפתור בעצמכם, אך כל דבר שנראה לכם מעבר לסטנדרט ואתם מתחילים להפעיל כוח שאינו סביר, נזק עלול להיגרם הרבה יותר מאשר תועלת.


איך בוחרים?

מבחינת קריאה למנעולן, עדיף תמיד לבחור במישהו עם המלצות דרך מכר, שכן או קרוב משפחה עליו אתם סומכים. כל מנעולן ו/או פורץ מנעולים חייב לעבור הכשרה במקצוע ולכן תעודת הסמכה ותעודת זהות הם שני מסמכים שכדי לבקש לראות בעדינות, רק כדי לוודא שלא מדובר בנוכל או גנב. מנעולן מקצועי יבדוק גם את תעודת הזהות שלכם בכדי לוודא שאתם אכן בעלי הדירה ולא מנסים לפרוץ אליה (היו מקרים מעולם). קריטריון נוסף לבחירה שלכם הוא כמובן המחיר ולכן כאן שווה להשקיע בסקר שוק קצר זאת לאחר שהסברתם למנעולן מה בדיוק הבעיה, הוא יעביר לכם את המסר של פחות או יותר מה יש לבצע בפועל ואתם - נסו לבדוק מחירים (לרוב של צילינדר והתקנה). ככל שהבעיה מורכבת יותר, כך תצטרכו לבחור במנעולן מנוסה יותר ולשאול את השאלות הנכונות לפני שהוא עומד להגיע. בנוסף, כדאי לבחור מנעולן מקצועי על פי רמת הזמינות שלו שכן לרוב מדובר בבעיות של כאן ועכשיו.

צריכים להחליף מנעול? כדאי לדעת

השוק מציע היום קשת רחבה של מנעולים. את המנעול חשוב להתקין בהתאם לסוג הדלת, רמת האבטחה שאתם מחפשים וכמובן התקציב שלכם. מומלץ לבחון כמה מסוגי המנעולים ולהתייעץ עם המנעולן לגבי המנעול שהכי מתאים לכם. וודאו שהצילינדר מגיע באריזה חדשה וכי אתם מקבלים אחריות מלאה על המוצר.

אז בין אם אתם נמצאים במצב של חוסר אונים בשעת לילה מאוחרת ובין אם אתם פשוט עוברים לבית חדש, בחירת מנעולן הינה החלטה שאין להקל בה ראש ויש לבחור את בעל המקצוע על פי רמת הניסיון, המקצועיות והזמינות ואסור כמובן לשכוח שמדובר במקום הרגיש ביותר לכם- ביתכם הפרטי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים