כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך לבחירת דלתות פנים לחדרי ילדים: תיהנו!

להלן המדריך המלא לבחירת דלתות פנים לחדרי ילדים ולחדרי משחקים

12/12/2016
לא לחינם נחשבים חדרי הילדים לנישה הכיפית ביותר בעיצוב הפנים הביתי. הם עליזים, ססגוניים, מתוקים, ובעיקר, נותנים מקום של כבוד לילד הקטן החבוי בליבו של כל אחד מאתנו, המבוגרים. בבואכם לבחור דלת לחדר הילדים, חשוב מאוד לתת את הדעת על מספר קווים מנחים שיהפכו את הבחירה שלכם לאידיאלית הן בעתיד הקרוב והן לאורך זמן. בהצלחה!

1. העיצוב

אז כמובן, דלתות לחדרי ילדים אמורות להיות בעלות אופי קליל, עליזות ומזמינות. לשם כך, תוכלו לבחור בדלת צבעונית המתכתבת עם עיצוב החדר כולו ויוצרת הרמוניה עיצובית מושלמת. העיצוב הילדותי עשוי לבוא לידי ביטוי גם בעיצוב הדלת עצמה, כאשר בחירה בקווים רכים וקלילים תעניק לכם את האפקט הרצוי. עם זאת, חשוב לזכור כי רכישת דלת איננה עסקה שאתם מתעתדים לבצע שוב בעתיד הקרוב, ועל כן, מומלץ שלא לבחור בדלת בעלת אופי ילדותי מדי שלא תתאים למראה החדר בחלוף מספר שנים, כאשר הילד יגדל מעט ויתבגר.

2. בטיחות

כמו בכל אלמנט אחר הקשור בחדר הילדים, בטיחות היא נושא ראשון במעלה. לכן, הקפידו על רכישת דלתות לחדרי ילדים רק מגורמים מוכרים ואמינים בשוק ואל תתפתו להצעות קוסמות שעלולות בהחלט לעלות לכם ביוקר.

3. עמידות גבוהה

ילדים, כמו ילדים, לאו דווקא מודעים לערכם של החפצים המרהטים את חדרם, ובין היתר, סביר להניח, לא יעניקו כבוד מיותר לדלת חדרם העתידה, מן הסתם, לספוג כשגרה חבטות, טריקות עזות, חיכוך עם חפצים חדים או כבדים ושאר ביטויים האופייניים להתנהגות ילדותית סטנדרטית של בעל החדר והדלת שבפתחו. לכן, מומלץ מאוד להשקיע ברכישת דלת עמידה ומסיבית שתשמור על מראה מרשים עם ולמרות המהלומות והמהמורות הצפויות לעמוד בדרכה.

4. בידוד

אם אתם רוצים לבודד את הרעשים האופייניים לחדר הילדים העליז ולהניח לילדים להשתולל כאוות נפשם בחלל הפרטי שלהם מבלי להפר את שלוותם של שאר דיירי הבית, מומלץ לבחור בדלת בעלת כושר בידוד גבוה במיוחד אשר, מחד, תעניק לילדים את מרב החופשיות לה הם זקוקים, ומאידך, תבודד את רעשי הרקע הביתיים בשעות הערב, כשהיא מאפשרת לילדים שבחדר הילדים לנום את שנתם בשלווה, בעוד דיירי הבית הבוגרים ממשיכים בפעילות שוטפת ואינם נדרשים להלך על בהונותיהם במטרה שלא להפריע את שנתם של הצעירים במערך המשפחתי.

5. לשמור על פרטיות מבלי לוותר על קשר עין

אם אתם מעודדים את עצמאותם של צעירי הקן, אבל, מאידך, חשוב לכם לפקח מרחוק על המתנהל בתוככי חדר הילדים, תוכלו להתקין בחדרם דלת בעלת צוהר ייעודי בעיצוב המועדף עליכם, אשר יתרום את התרומה המקסימלית לעיצוב הדלת. צוהר שכזה מוסיף לדלת נופך עיצובי מרשים ומאפשר לכם, ההורים, לבדוק מדי פעם את שלומם של הילדים שמעבר לדלת.

מעוניינים לשמוע עוד בנושא? לחצו על הקישור הבא ותהנו מעוד עיצובים מעניינים של דלתות שערי ברכה – דלתות כניסה ופנים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים