כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מעוניינים לרענן את הבית בלי שיפוצניק? צאו מהקופסה!

הצורך בריענון של המרחב הביתי הוא צורך מובן בהחלט, ולרוב, מהווה נחלת רבים. חילופי העונות, שגרה ארוכה ומשמימה, קצב חיים תובעני או אפילו זמן מיותר מהווים תירוץ מושלם לשינוי מרענן ולחידושים מלהיבים שיפיחו רעננות ביושבי הבית וישברו את השגרה המתמשכת.

12/12/2016
אין ספק כי העלות הגבוהה הכרוכה בביצוע שינויים קוסמטיים כאלה ואחרים בין כותלי הבית מרתיעה רבים אשר מחד מבכים את הקו העיצובי המשעמם שמזמן היה עליהם לשנות אך מאידך אינם מעוניינים בשבירת קופת חיסכון. אבל, למען האמת, חשוב לדעת שניתן לשדרג בקלות ובכיף את המרחב הביתי מבלי להשקיע זמן, אנרגיות ומזומנים רבים מדי. איך עושים את זה? על כך בכתבה הבאה.

1. צבע

הצבע הוא אחד מיצרני האווירה היותר משמעותיים והוא אחראי במידה רבה מאוד על יצירת האווירה בכל מרחב פנימי שהוא. לכן, אין קל יותר משינוי בצבעי החלל לשדרוג מהותי, משמעותי ומרענן במיוחד של המרחב כולו. הנכם מוזמנים לקחת ליד מברשת וצבע ולהפיח חיים בקירות שסביבכם תוך בחירה בגוון חיוני ומעורר התואם את גווני העונה או את תחושתכם האישית. לחילופין, תוכלו להמיר את מברשת ודלי הצבע בטפט יוקרתי וליהנות ממראה מרהיב באפס מאמץ. תוכלו גם לבחור לצבוע רק את אחד הקירות בחלל בצבע בעל נוכחות ולייצר אווירה דרמטית ועזה המפיחה חיוניות בכל הסביבה. לאחר מכן, שלבו בחלל פריטי טקסטיל כאלה ואחרים המתכתבים עם הגוון החדש שבחרתם. בין אם תחליפו את הווילון, בין אם תרכשו כרית חדשה לספה ואפילו אם תסתפקו בשטיחון בגון הרצוי, השינוי יהיה בולט לעין והשדרוג באווירה – בלתי נשכח.

2. לשפוך אור

אין כמו אלמנט תאורה חדש ודומיננטי ליצירת שינוי מרענן שישפוך אור, תרתי משמע על הסביבה כולה. את עיצובו של גוף התאורה יהיה עליכם, כמובן, להתאים לאווירה אותה אתם מבקשים ליצור, כאשר גופי תאורה יוקרתיים, כבדים ומסוגננים יתרמו רבות ליצירת אווירה יוקרתית ומוקפדת ואילו גופי תאורה צעירים, נועזים ומקוריים מציעים כר פורה להתרעננות בראש צעיר כשהם מוסיפים חינניות רבה לעיצוב החלל כולו ויוצרים תחושת שינוי מעוררת ומלהיבה.

3. אמרו שלום לדלת שלכם

עוד דרך מפתיעה לשדרוג מדהים של המרחב הביתי היא החלפת דלת הכניסה או החלפה של דלתות פנים שכבר אינן מעניקות לכם את ההשראה הרצויה. אם הדלתות במצב מצוין אך משעממות וחדגוניות, תוכלו לשדרג אותן בעזרת טפט או בסיועה האדיב של מברשת צבע. אם הדלתות הזדקנו ומשרות בחלל אווירה מזדקנת ועייפה משהו, הנכם מוזמנים לבחור דלתות פנים חדשות ומעוצבות או דלת כניסה חדשה ומרשימה שישנו את פני החלל באופן דרמטי וישדרגו ללא היכר את האווירה הכללית במרחב. כי אם כבר מחליפים דלת, חשוב ביותר להעניק לה את כל כובד המשקל העיצובי / ויזואלי ולנצל את הדומיננטיות המרובה שלה בחלל ליצירת שדרוג מרענן שילווה אתכם לאורך זמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים