כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לפני שתמהרו לרכוש דלתות חדשות: כך תשתדרגו בקלות

כאחד מהאלמנטים היותר דומיננטיים בחלל הביתי / משרדי, לדלת השפעה מרובה על האווירה בחלל. אם הדלת שלכם כבר נראית מיושנת ומזמן איבדה מזוהרה, או אם הדלת שלכם דווקא לגמרי בסדר אך אינה עולה בקנה אחד עם הקו העיצובי החדש שבחרתם לאחרונה, תוכלו בהחלט לשדרג דלתות פנים ודלתות כניסה ולחדש אותן בכוחות עצמכם, תוך חיסכון ניכר בעלויות ועם הרבה הנאה.

12/12/2016
קבלו את הדרך הקלה והמהירה לחידוש דלתות: רוכשים טפט מרהיב מתוך אין סוף עיצובים אפשריים ותוך התמקדות בבחירת הטפט ההולם ביותר את הסביבה העיצובית של הדלת ואשר יעניק לחלל את השדרוג המקסימלי. הליך ההדבקה הוא קל ופשוט. כל שעליכם לעשות הוא לנקות היטב את הדלת, לפרק אותה מציריה, להסיר את הידית, להשכיב את הדלת אחר כבוד על הרצפה, למדוד את הגודל המדויק של הטפט הנדרש לכם ואז לעבור למלאכת ההדבקה, אותה יש לבצע ביסודיות, בסבלנות מרובה וללא כל קיצורי דרך. לנוחיותכם, תוכלו לפוצץ את בועות הטפט הצצות במהלך ההדבקה באמצעות סיכה או מחט, להשטיח אותן בעדינות, וליהנות ממראה מושלם של דלת חדשה ומעוררת השראה שיצרתם לגמרי בעצמכם.

אפשרות נוספת - צביעת הדלת

אם מברשת וצבע הם הכלים האולטימטיביים לחידוש מרענן בכל פינה בבית, אין כל סיבה שלא תעשו בהם שימוש לשדרוג דלתות העץ שלכם. חלקן הגדול של דלתות העץ כבר מצופות בשמן, כך שיהיה עליכם להשיג פוליאור כזה או אחר בגוון הרצוי. גם כאן, יהיה עליכם לפרק את הדלת מציריה, להסיר ממנה את אביזרי הפרזול, להשכיב אותה על הרצפה, לנקות אותה היטב ואז לשייף אותה בעזרת נייר ליטוש, וזאת במטרה להכין את פני השטח לצביעה. לאחר שתנקו את פסולת השיוף, התחילו במלאכה. את הצבע שבחרתם דללו תוך חתירה לתוצאה דלילה יחסית. בעזרת רולר, התחילו בצביעה חלקה וישרה של שכבת הבסיס הראשונית המהווה גורם מקשר בין הדלת לבין שכבת הצבע העליונה. הניחו לצבע להתייבש ורק לאחר ייבוש מלא המשיכו בצביעת שכבה נוספת כאשר הפוליאור סמיך יותר ומדולל פחות בהשוואה לשכבה הקודמת. שמרו על צביעה ארוכה ורציפה לקבלת תוצאה מושלמת והניחו לדלת לנוח למשך כעשרים וארבע שעות. לאחר מכן, חזרו על אותו תהליך בצדה הנגדי של הדלת. לאחר ייבוש מלא תוכלו להשיב למקומם את אביזרי הפרזול שהוסרו ולחבר את הדלת לציריה, כשאתם נהנים מדלת חדשה ומרהיבה המעניקה לחלל כולו תפנית עיצובית ייחודית, בדיוק כמו שחיפשתם. אם תבחרו להעניק לכל דלתות העץ את אותו הטיפול, תיהנו משדרוג מהותי של כל חלל הבית או המשרד. אז אתם זקוקים בדחיפות לשינוי מרענן באווירה בחלל ושוקלים את האופציה של שיפוץ קל עתיר לכלוך, בלגן, זמן והוצאות, תוכלו בהחלט לשקול את האופציה של צביעת דלתות פנים באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע, ולקבל חלל מחודש, מרענן ומעורר השראה בעלות מינימלית ובהשקעה לא רבה.

הוספת עיטורים וגילופים בעזרת נגר מקצועי

אם דלת עץ מגולפת ומרשימה שפגשתם הציתה את דמיונכם וכבשה אתכם כליל, אל תמהרו להחליף את הדלת שלכם, גם אם היא משמימה וחסרת עיטורים בעליל. חפשו נגר עם ידי זהב אשר יעטר את הדלת בגילופים מרהיבים וקבלו דלת משודרגת ומרשימה מבלי לרכוש דלת חדשה.

לפרטים נוספים על מוצרי פרזול לדלתות פנים לחצו כאן
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים