כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לקנות עסקים למכירה מיד שנייה ?

במידה והמטרה העומדת בפנייך בכניסה למגזר העסקי היא הגעה למעמד ראשוני של להיות בעלים של עסק, כדאי שתעצור לרגע לפני שתבצע החלטה נמהרת שכזאת. בפתיחה והקמה של עסק חדש, מדובר בתהליך ביורוקרטי ארוך ומסובך, הכרוך בסיכונים רבים בדרך.

13/12/2016

קניית עסק קיים מיד שנייה לעיתים קרובות החלטה חכמה.

קניית עסק קיים מיד שנייה לעיתים קרובות החלטה חכמה.
במידה והמטרה העומדת בפנייך בכניסה למגזר העסקי היא הגעה למעמד ראשוני של בעל עסק, כדאי שתעצור לרגע לפני שתבצע החלטה נמהרת שכזאת . כשאנחנו מדברים על פתיחה והקמה של עסק חדש, מדובר בתהליך ביורוקרטי ארוך ומסובך, הכרוך בסיכונים רבים בדרך,בתהליך שכרוך בייעוץ משפטי צמוד,בזמן רב ושדורש משאבים רבים. לעתים קרובות, שווה להיוועץ בחברות לתיווך עסקים למכירה מיד שנייה, ולמצוא באמצעותם עסקים רווחיים ואיתנים כלכלית ושעומדים למכירה. רכישת עסק קיים מבעליו הקודמים הינו תהליך פשוט בהרבה מבחינה טכנית, ולעתים מדובר בהחלטה הטובה ביותר שתוכלו לבצע. הדם החדש שיזרום בעורקיו הניהוליים של העסק הוא לפעמים בדיוק מה שהעסק היה צריך בכדי לבצע את הקפיצה קדימה, וגם מצדכם – בנייה ופיתוח של עסק קיים עם שם ומוניטין של עסק ותיק ומוכר בתחומו הכולל לקוחות קיימים , הם תהליך פשוט בהרבה מבניית שם ומוניטין לעסק חדש בהקמה.

עסקים למכירה – כואב אך לעיתים הכרחי

אם אתם חוששים מקניית עסק קיים שעומד למכירה בגלל שאתם מפחדים שהוא עסק כושל, כדאי שתבינו שעסק כושל לא עומד למכירה, הוא בדר"כ פשוט נסגר. בעלי עסק שמחליטים למכור את העסק שלהם עושים זאת מסיבות שונות, הכוללות בין השאר סיבות כמו: תחושת מיצוי ורצון להתקדם לתחום אחר או מרצון להרחיב את העסק ע"י מכירתו לבעל עסק עם רקע כלכלי חזק יותר, לפעמים כתוצאה מקשיים כלכליים אישיים ורצון למכור נכסים או מקבלת הצעת עבודה נכספת אחרת שקיבל בעל העסק. לעיתים מכירת העסק נובעת מרצון לחיות חיי פרישה או כתוצאה ממחלה של בעל העסק ושאין לבעלים דור ממשיך שיכול או מעוניין לקחת את המושכות של המשך הקיום של העסק המשפחתי.
בהתחשב בכך – לשני הצדדים כדאי להיוועץ בחברות יעוץ לתיווך עסקים למכירה ולמצוא את הצד השני המתאים להם ביותר.

עסקים למכירה מיד שנייה לזיווג המתאים ביותר.

איך בדיוק חברות יעוץ לתיווך עסקים למכירה מבצעים את החיבור העסקי האופטימלי בין צד הרכישה לבין צד המכירה ? במילה אחת – מקצועיות. מומחי תיווך של עסקים למכירה הם אנשים בעלי וותק רב והבנה עסקית רחבה בשוק העסקי בישראל, אנשים אלו יודעים טוב לנתח את המצב של הלקוחות שפונים אליהם בצורה האופטימלית ויודעים לבצע את פעולת התיווך בהתאמה אישית עבור כל אחד מהצדדים.הם מומחים בכל הנוגע לתהליך המשא ומתן בין הצדדים וכן מומחים לתהליך הגישור על הפערים שמתגלים בין הצדדים ולכן תיווך שכזה מבטיח הלכה למעשה ששני הצדדים יגיעו לבשלות לסגירת העסקה. כך שגם המוכר וגם הקונה יצאו מהעסקה בתחושה שזו ההחלטה העסקית הטובה והנכונה ביותר עבורם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים