כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

משרדים מפוארים להשכרה לעסקים בתחום ההייטק

מחפשים משרדי הייטק להשכרה? הקווים המנחים אשר אמורים ללוות אתכם נגזרים, במידה רבה, מיכולתכם הפיננסית, וכמובן, ממכלול הצרכים הייחודי שלכם.

14/12/2016
משרדי הייטק להשכרה במרכז ובשאר רחבי הארץ מוצעים בקשת נרחבת של גדלים ומספקים מענה לעסקים בסדרי גודל שונים ומגוונים. גודלו של המשרד אותו תשכרו אמור, אמנם, להתאים באופן מלא לצרכי העסק שלכם, אך, עם זאת, מומלץ לחשוב בראש גדול ולשכור משרד רחב מעט יותר, וזאת, על מנת לאפשר לכם להתפתח בעתיד מבלי שתזדקקו להעתיק את מיקום המשרד, על כל כאב הראש הכרוך בכך. מעבר לכך, בדקו את קיומם של חדרים נקיים ושל מעבדות במידה והנכם זקוקים להם או במידה וקיימת סבירות שתזדקקו להם בעתיד הקרוב יחסית. בדקו שתשתיות החשמל, התקשורת והטכנולוגיה מותאמות לדרישותיכם ואל תהססו לבדוק מקרוב כל פרט, ולו הקטן ביותר. ככלל, זכרו לכל אורך תהליך החיפוש אחר משרדי הייטק להשכרה כי העתקת משרד הינה פרויקט מורכב ביותר שלגמרי לא מומלץ לבצע לעיתים קרובות והקדישו כל מאמץ במטרה לבצעו על הצד היותר טוב.

השכרת משרדי יוקרה להייטק

שני הפרמטרים המרכזיים היוצרים את ממד היוקרה של משרדי הייטק להשכרה הם מיקום המשרד ורמת הגימור שלו. ככל שהאזור בו ממוקם המשרד הינו יוקרתי ונחשב יותר, קרוב יותר למוקדי העניין הבולטים של הכלכלה הישראלית ובלב אזור נדל"ן מבוקש, הרי שהמשרד ייחשב ליוקרתי יותר ומחיר השכירות המבוקש עבורו יהיה גבוה יותר. רמת הגימור של המשרד היא, כמובן, פרמטר חשוב נוסף המשפיע באופן דרמטי על תג המחיר של המשרד. משרדים מפוארים יהיו מושקעים מבחינה חיצונית, יתהדרו בעיצוב הרמוני ומרשים וסביר להניח שתפגשו בהם השקעה מרובה בפרטים הקטנים ביותר אשר עושים את ההבדל הגדול בתחושה הכללית הסופית במרחב הנתון. האם מומלץ להשקיע בשכירת משרדי יוקרה להייטק? התשובה היא כמובן, תלוי. תלוי מהי מסגרת התקציב שלכם ועד כמה היא מאפשרת חריגה ותלוי עד כמה חשוב לכם להשקיע בתדמית הייצוגית של המשרד שלכם.

אל תתפשרו על ליווי מקצועי!

כמו בכל עסקת נדל"ן, ובייחוד כאשר על הפרק עומדת עסקה מורכבת כמו זו, הכרוכה בהתאמה טכנית-פרקטית-ייצוגית של המשרד לצורכי חברה בסדר גודל כזה או אחר, מומלץ מאוד להיעזר בשירותי תיווך מקצועיים כמו שירותי התיווך המסופקים על ידי תיווך משרדים יד חנה ועוד. ליווי של מתווך מקצועי יחסוך מכם את כאב הראש הכרוך בחיפוש המשרד שכמו נתפר לצרכים שלכם וימנע בזבוז זמן עבודה יקר, מזומנים ומשאבים חשובים אחרים.

בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים