כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טרנדים חדשים בעיצוב דלתות כניסה

בעולם שבו צו האופנה מכתיב את קווי העיצוב בכל חלל ברחבי הבית, גם לדתות הכניסה משמעות עיצובית בלתי מבוטלת. אם בעבר הלא רחוק היו דלתות הכניסה סטנדרטיות, אחידות ומשעממות להחריד, הרי שכיום דלת הכניסה מציעה כר פורה לעיצוב ולסגנון ובהיותה ממוקמת בקו החזית של הבית / המשרד, במקרים רבים, היא זו היוצרת את הרושם הראשוני שאין שני לו.

18/12/2016
דלת כניסה טרנדית היא כזו המתכתבת עם גחמות העיצוב האחרונות המובילות את השוק הבין לאומי ומושפעות, במידה רבה, מהאלמנטים, מהגוונים ומהסגנונות השולטים בעולם האופנה בזמן הנתון. אחת הנטיות הבולטות בשנים האחרונות פותחת דלת (תרתי משמע...) לעיצובים נוסטלגיים ולאלמנטים המעניקים לדלת הכניסה ממד רומנטי מרשים שקשה להחמיץ. זאת ועוד, בעולם בו רק השמים הם הגבול, טרנדים רבים נותנים דרור לשילובי צבעים מסעירים ולשילובי סגנונות עיצוב פרועים המעניקים לכל דלת מראה ייחודי ובלתי נשכח. עוד נטייה דומיננטית כיום דוגלת בהתאמה של עיצוב הדלת לקו העיצובי השולט בתוככי הבית. באופן שכזה, ניתן ליצור הרמוניה עיצובית מושלמת ההופכת את אזור הכניסה לחלק בלתי נפרד מההוויה העיצובית של הבית כולו.

האם מומלץ לבחור בדלת כניסה טרנדית?

אם חשוב לכם להיות עדכניים ולהפגין כלפי חוץ עמדה עיצובית עם נוכחות, אן ספק כי כדאי שדלת הכניסה שלכם תהיה אופנתית. מנגד, בהתחשב בכך שרכישת דלת כניסה היא אקט המבוצע מתוך חשיבה ארוכת טווח, סביר להניח שלא תהיו מעוניינים לרכוש דלת אופנתית שתהפוך בשנים הקרובות לבלתי רלוונטית מבחינה עיצובית. לכן, השאלה המרכזית שאמורה ללוות אתכם היא סוגיית מינון הטרנדיות של הדלת. בגדול, מומלץ לבחור בדלת קלאסית ולשלב בה מוטיבים טרנדיים כאלה ואחרים. בדרך זו, תקבלו דלת בעלת אמירה עדכנית ברורה, ובמקביל, תיהנו מדלת יפה ומרשימה גם כאשר הטרנדים השולטים כיום בכיפה יפנו את מקומם לסגנונות אחרים.

על מה עוד חשוב להקפיד ברכישת דלת כניסה?

דלת הכניסה שלכם היא חלון הראווה של הבית כולו. היות וכך, חשוב להשקיע ברכישת דלת כניסה באיכות בלתי מתפשרת כמו דלתות שערי ברכה. דלת כניסה איכותית תשמור על מראה מרשים לאורך זמן, תתמודד היטב עם שמש קופחת ועם גשם זלעפות ותשמש אתכם ביעילות מקסימלית, הן מן הפן הבטיחותי, שהוא, לכל הדעות, החשוב ביותר, והן מן הפן הוויזואלי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים