כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב הבית באמצעות תמונות וציורים

מהו הערך המוסף החשוב ביותר לעיצוב ביתנו שבאמצעותו יקום וייפול עיצוב טוב? כיצד נוודא שביתנו מעוצב בטעם טוב בהתייחס לכל האלמנטים הדקורטיביים האפשריים הדרושים לעיצובו? מאמר זה יעסוק בתשומת הלב לקירות הבית, שלאו דווקא מקבלית את היחס הראוי להם בתהליך העיצוב.

19/12/2016

שטחי עיצוב או עיצוב שטחי?

שטחי עיצוב או עיצוב שטחי?
כאשר אנו מסתכלים על עיצוב בשטחי הבית השונים, אנו מסתכלים בדרך כלל על הרצפה והריהוט המונח על גביה. לעין בלתי מקצועית זה יספיק כאשר רוב רובנו נביט על החלל ונחוש בחסרונו של אלמנט חשוב אך לא נדע להצביע עליו. אנו חוטאים בהסתפקות בחללים התחתונים של הבית בעוד שקירות הבית נותרים עירומים וחסרי כל התייחסות. אנו נתייחס לאפשרויות של עיטור הקירות בבית כאמצעי הדגשה, רענון ועיצוב לכל בית וכן נדגיש כי ציורים למכירה וחפצי אמנות אינם מה שהייתה פעם.

לא רק פיקאסו מקורי

בימינו, קיימת אפשרות להוספת אלמנטים מעוצבים על גבי קירות ביתנו שלא מחייבים אותנו בפשיטת רגל או השתעבדות כלכלית בכדי ליהנות מאמנות טובה. קיימות היום שיטות רבות ליצור אמנות כגון רפליקות, רפרודוקציות, הדפסות על קנבס וקרטון ואף ציורים של אמנים בתחילת דרכם אותם אפשר לרכוש באתרי אינטרנט בהם ציורים למכירה או בחנויות אמנות וגלריות.

ומה כאשר תקציבנו אינו מאפשר כלל התייחסות לעיצוב?

פתרון נפלא לבעיית עיצוב בבית עשוי להיות דווקא ההתייחסות לקירות בלבד. אם הרהיטים בביתכם אינם מעניינים, אינם יפים והינם בלויים ומרופטים, תוכלו להסב את תשומת לב המתבונן אל קירות הבית שניתן לעטר בקלות וביעילות והם עשויים להוסיף חן רב לביתכם ללא כל מאמץ ובעלות נמוכה ואפשרית תוכלו ליהנות בסדרת ציורים תואמים או סדרת תמונות עוקבות אשר ישאירו כל מתבונן בסקרנות שיא ובעניין רב כלפי קירות הבית.
כמו כן, היום ניתן למצוא שלל תמונות של צלמים נפלאים הנמכרות באתרי ציורים למכירה ואמנות לסוגיה, ודווקא הן התופסות רגע חם ומסקרן של טבע, או נוף אורבני, עשויות לתפוס את תשומת לבנו ולהוסיף לבית חן רב ו"טוויסט" חיובי ומעוצב.

אופנה בעיצוב הקיר

קירות עירומים היו באופנה בעשור הקודם, אך עשור זה מחזיר את החן ואהבת האיורים, האמנות והתמונות גם אל הקירות. חשוב שלא להעמיס בכדי לא לייצר תחושת מחנק ואשליה של שטח קטן יותר לבית העלולה להיווצר מן העומס הרב, ולכן חשוב לשים אלמנט אחד או סדרה על כל קיר ולא מעבר לכך. יש להתייחס גם לגודל הקיר והחדר ביחס לגודל התמונה או הציור.

למידע נוסף

תוכלו להתרשם ממידע נוסף בעניין ציורים למכירה באתרי המכירה השונים, במגזיני עיצוב ואופנה וכן בגלריות ברחבי הארץ. בנוסף, ניתן לערוך חיפוש ברשת לקבלת מידע בנוגע לטיפים לעיצוב הבית אשר יכללו גם עיצוב באמצעות תמונות וציורים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים