כרגע באתר
9
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרון בבחירת משרד מכירות נייד

ענף הנדל"ן נמצא בצמיחה מתמדת וככל שעובר הזמן אנו חשופים ליותר ויותר פרויקטים של בניה לגובה, הקמת שכונות חדשות יש מאין, וכמובן שחזור ושיפוץ שכונות קיימות. לצורך כך, חברות הבניה משתכללות ומאפשרות לקונים הפוטנציאלים לפקוד את שטח הבניה, לערוך סיור בעיצומו של תהליך הפרויקט וכן ליהנות ממשרד ממוזג לרווחת נציגי המכירה והלקוחות, בו יוכלו לערוך את שיחות המכר בנחת ובשקט.

19/12/2016

חשיבות המיקום של המשרד

חשיבות המיקום של המשרד
כאשר משרד המכירות נמצא הרחק משטח הבניה ולא קיימת נגישות מידית לראות את המבנה המתהווה הדבר מהווה רתיעה ללקוחות פוטנציאליים מסוימים. גם כאן המשפט המפורסם "רחוק מן העין - רחוק מהלב" מקבל תוקף כאשר משרד המכירות הנו רחוק והפרויקט כולו עשוי להיתפש כפיקטיבי או לא ראלי. לחליפין, הקמת משרד מכירות נייד הנמצא בשטח הבניה עצמו מהווה אסמכתא ותוקף למצב הבניה והתקדמותה. לאחרונה אנו שומעים רבות על פרויקטים שסרחו ואשר אינם יוצאים לפועל מסיבה כזאת או אחרת והקמת משרד מכירות נייד בשטח מהווה אישור ללא עוררין על קיומו של הפרויקט בפועל.

היכן רוכשים או שוכרים משרד מכירות נייד?

העוסקים במכירת והשכרת משרד מכירות נייד מתמחים במציאות פתרונות אישיים לפי צרכי הלקוח. תחום עיסוקו של הלקוח אינו רלוונטי. אם קיים צורך במשרד בשטח, משרד מכירות או כל צורך אחר, תמיד יימצא פתרון מתאים. המשרד הנייד קל לשינוע, מהיר לבנייה ומתאים לכל חברה. קבלת האישורים להקמת המבנים הנה מהירה ביותר ולא דורשת משאבים רבים.

מה היתרון במשרד מכירות נייד?

כל המבנים הניידים מכילים את האלמנטים הבאים: חשמל, מיזוג, תאורה, אינטרנט, ריהוט משרדי במידת הצורך, שירותים ומטבחון ולעתים אף מקלחת. אך מעבר לנוחות הבלתי מתפשרת קיים גם אלמנט הבטיחות וכאן חשוב לציין כי לכל המבנים המוצעים בחברות המורשות קיימים היתרי בטיחות, אישורי קונסטרוקציה וחשמל חתומים ע"י מהנדסים וחשמלאים מוסמכים.

פתרון אידיאלי לשטח

הזמינות, היעילות, האמינות ומהירות העבודה, כל אלו הופכים את הבחירה במשרדים ניידים לפופולרית יותר ויותר. אם אתם מחפשים פתרון יצירתי ולא יקר לעסק שלכם, ככל הנראה תרכשו או תשכרו משרד מכירות נייד. ניתן לשכור את המבנים הניידים לתקופות לבחירת הלקוח. אם אורכו של פרויקט הבניה שלכם מוערך בכשנה או שלוש שנים, אין זה משנה מאחר והשכירות הינה חודשית ואין לחץ להשיב את המבנה. בנוסף, כאשר מזמינים משרד מכירות נייד, מקבלים שירות מצוין מטעם החברה הכולל את הובלת המבנה, אבזורו במידת הצורך, הקמתו והצבתו במקום הנדרש ועוד.

חסכון אדיר בעלויות ובזמן

המשרד הנייד מהווה אם כן, פתרון יעיל ונוח עבור עסקים שונים. כאשר מוקם פרויקט בניה, לא יהיה צורך למצוא מקום, לשכור משרד בקרבת מקום ולהתעסק בכל מה שסביב. מקימי הפרויקט יוכלו למקם משרד מכירות נייד ישירות בשטח הפרויקט ובכל לחסוך בעלויות, זמן ומאמץ.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים