כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפול מיידי ברטיבות על הקירות

המציאות האוטופית היא שתוכלו להנות מהבית שלכם ללא כל פשרות. אכן, במרבית הימים בשנה, אתם נהנים מבית שמשרת אתכם, וגורם לכם להרגיש הכי בבית בעולם. יחד עם זאת, לא אחת אתם מוצאים את עצמכם במצבים קצת פחות אידיאליים, ועליכם לתת להם מענה הולם על מנת להשיב אליכם את איכות החיים שלה אתם רגילים.

20/12/2016

1.ריח לא נעים בחלל הבית

1.ריח לא נעים בחלל הבית
ישנן רטיבויות הנראות לעין, לצד רטיבויות שהן פנימיות יותר וניתן לאתר אותן רק באמצעות מיכשור מתקדם ומקצועי שיש ברשות אנשי המקצוע רטיבות בקירות לא רק גורמת לכם לאי נוחות כללית, אלא אתם גם יכולים לסבול מריח מאד לא נעים שיופץ בחלל הבית שלכם. בעת שמדובר על רטיבות שניתן להבחין בה מבחינה ויזואלית, הרי שתוכלו להעניק לה מענה בהקדם, אך מה קורה בעת שמדובר על רטיבות פנימית יותר, שרק מיכשור מתקדם יוכל לאתר? בזמן הזה הולך ומתגבש ריח מאד לא נעים שלבסוף יהיה הריח שיקבל אתכם עם הגעתכם הביתה.

2.פגיעה אסתטית חמורה

כמו כן, הרי שלא ניתן להתעלם מהעובדה כי רטיבות בקיר יכולה לגרום לכם לפגיעה חזותית חמורה בבית. המטרה שלכם היא להנות בבית שלכם מחלל נעים ומזמין, ועל כן השקעתם המון משאבים וזמן בעיצוב ושדרוג הנראות בבית שלכם. כעת, עם הימצאות הרטיבות – עליכם לטפל בה באופן במיידי. הרטיבות יכולה לבסוף לגרום לקילופים בקיר, להעלות ירוקת וליצור תחושה של הזנחה וחוסר אסתטיקה.

3.בעיות לא נעלמות ככה סתם

אם ישנו דבר שחשוב שזתכרו בעת שמאתרים עבורכם את הרטיבות בבית, הוא שהבעיות לא נעלמות ככה סתם מעצמן. האם תוכלו להזניח את הטיפול ברטיבות תוך הידיעה ש"יהיה בסדר"? כלל וכלל לא. בעיות לא נעלמות, אלא נוטות להתעצם. המשמעות? עלות הטיפול בבעיה כעת עולה סכום מסוים, אך בעת שתזניחו את הטיפול בה, הרי שיווצרו בעיות נוספות שגם יהפכו את המענה לבעיה ליקר יותר, ולעתים גם לסבוך יותר מבחינה לוגיסטית. אם ישנה רטיבות בביתכם – מטפלים בה עוד היום!

4.פגיעה בערך הנכס

אתם חושבים על מכירת הנכס שברשותכם? הרי שתרצו להציע אותו למכירה בעת שתוכלו לדרוש עליו כמה שיותר כסף. בעת שנוכחים בו ליקויים וכשלים שונים לרבות הרטיבות שעל הקיר, הרי שבאופן אוטומטי ערך הנכס יורד. כמו כן, מלבד ערך הנכס, הרי שבעת שיגיעו רוכשים פוטנציאליים לראות את הנכס, עליכם להרשים אותם כמה שיותר. מה יקרה בעת שהם יראו קיר עם רטיבות? התדמית שנוצרת היא של חלל מוזנח שלא תוחזק לאורך השנים. טפלו עוד היום ברטיבות!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים