כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד למצוא רופאים לילדיכם בסביבת מגורים חדשה

ההחלטה לעבור דירה משפיעה באופן נרחב על כלל תחומי החיים – משכונת המגורים, דרך בחירת בית הספר לילדים, ועד הצורך במציאת רופאים המטפלים בקרבת מקום. אם עברתם באחרונה דירה מומלץ להתחיל להתעניין כיצד למצוא בסביבה החדשה רופאים לכם ולילדיכם.

22/12/2016

חפשו דרך קופת החולים את הרופאים המקבלים בקרבת מקום

חפשו דרך קופת החולים את הרופאים המקבלים בקרבת מקום
כל אחת מקופות החולים מפעילה כיום אתר אינטרנט נגיש וידידותי למשתמש. במדריך השירותים של קופת החולים שלכם תוכלו למצוא מידע לגבי כלל הרופאים אשר מקבלים מטופלים במרפאות בקרבת מקום (ניתן לסנן לפי אזור גיאוגרפי או להזין מרפאה מסוימת). תוכלו לבקש המלצות מבני משפחה, חברים או קולגות לעבודה אשר מתגוררים באותה סביבה, או לקבוע פגישות היכרות עם כל רופא ולהתרשם ממנו בעצמכם.

לא רק רופא משפחה – ישנם רופאים רבים שכדאי לחפש כבר בהתחלה

הרופא הראשון שבטח עלה על דעתכם שיהיה עליכם להחליף הנו רופא המשפחה. זה לא פלא, כיוון שמדובר לרוב ברופא הראשון אליו פונים עם כל צורך רפואי שלו. עם זאת, ובהתבסס על ניסיון העבר ועל הצרכים הרפואיים הספציפיים שלכם, מומלץ לחפש כבר בהתחלה גם כאלה אשר מתמחים בתחומים אחרים. רופא נשים, רופא עור, רופאת שיניים לילדים – כל אחד מבעלי מקצוע אלו יוכל לסייע לכם במוקדם או במאוחר, אז עדיף לא לדחות זאת לרגע האחרון.

תנו גם לילד להתרשם מהרופא החדש שצפוי לטפל בו

כשם שאתם בוחרים לעצמכם רופא אשר משרה עליכם תחושה מקצועית ונעימה, אתם יכולים לתת גם לילד להתרשם מהרופא החדש שצפוי לטפל בו. תוכלו לקחת את הילדים לביקור היכרות אצל רופא המשפחה כדי שיתחילו לבטוח בו כבר מההתחלה, עוד בטרם יזדקקו לטיפול. כל רופאת שיניים לילדים תשמח לקבל מטופלים חדשים ולנסות להעלות חיוך על פניהם, שכן רופאי שיניים מורגלים בכך שילדים (ולא רק) חוששים מאוד מביקור במרפאתם.

אל תשכחו לחפש גם רופאת שיניים טובה לילדים

כאמור, אחד הטיפולים הרפואיים אשר מעוררים הכי הרבה פחד במבוגרים בכלל ובילדים בפרט הנו ביקור אצל רופא השיניים. רופאת שיניים לילדים הנה כזו אשר מתמחה בטיפול העדין בגילאים אלו, וחשוב במיוחד לדאוג למצוא אחת כזו בכל סביבת מגורים חדשה אליה אתם צפויים לעבור. הדאגה לבריאות השיניים כבר בגיל הילדות הנה קריטית במיוחד, ואסור להזניח אותה גם במהלך השגרה היומיומית שלכם.

אל תתפשרו על מקצועיות הטיפול ועל אדיבות השירות

כאשר אתם בוחרים רופאים מומחים חדשים לכם ולבני משפחתכם, חשוב כמובן שלא להתפשר על מקצועיות הטיפול. הרופא שם כדי לתת לכם את הטיפול הרפואי המקיף והיסודי ביותר, ולכן יש לבחור רק בבעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים. כמו כן, טיפול אצל רופא אשר מעורר בכם תחושת ביטחון יכול לחולל שינוי גדול בכל התהליך הרפואי. לפיכך, נסו לחפש רופא מקצועי אשר גם נותן שירות באופן אדיב ונעים. לפני שתקבלו יחס מקצועי מגיע לכם לקבל יחס אנושי.

חיפוש רופאים בסביבת מגורים חדשה – אל תחכו לרגע האחרון

החיפוש אחר רופאים חדשים בסביבה המגורים אליה עברתם יכול לארוך זמן מה. החל מהחיפוש הראשוני, עד קביעת התור, ודרך ההיכרות פנים מול פנים. מומלץ לא לדחות זאת לרגע האמת, בו אחד מבני המשפחה יזדקק לטיפול רפואי ולא תדעו לאן לפנות. חפשו את הרופאים המתאימים לכם כבר מההתחלה, וכך תבטיחו כי ברגע שתזדקקו להם תדעו שאתם מצויים בידיים טובות - חיפוש הרופאים בזמן שגרה פשוט וקל יותר מאשר בזמן מחלה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים