כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד הבידוד האקוסטי תורם לשכנות טובה?

בידוד אקוסטי תורם לשכנות טובה ולכן הוא מומלץ עבור בניינים משותפים, דירות צמודות קרקע בשכונות מגורים צפופות, דירות שכורות ועוד.

28/12/2016
ישנן מספר דרכים שבאמצעותן ניתן לראות כיצד הבידוד האקוסטי מבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר:

א. אי חדירת רעש – בידוד אקוסטי תורם לשכנות טובה כי הוא מונע חדירת רעש. כידוע לכל מי שגר ליד שנים, רעש הוא בין הגורמים העיקריים לסכסוכים וריבים. בעזרת בידוד אקוסטי ברמה גבוהה אפשר למנוע את חדירת הרעש ולשמור על איכות חיים גבוהה לאורך זמן.

ב. פרטיות ואינטימיות – בידוד אקוסטי תורם לשכנות טובה גם כי הוא מבטיח פרטיות ואינטימיות ברמה הגבוהה ביותר. הוא מתאים לשוכרי דירות ובעלי בתים, לרווקים ובני זוג, למשפחות וקשישים בגיל הזהב ועוד. בסופו של דבר, כל אחד מאתנו רוצה להבטיח פרטיות ואינטימיות בתוך הבית ואחת הדרכים להשיג זאת היא באמצעות בידוד אקוסטי הולם וראוי.

ג. שמירה על השקט – המטרה העיקרית של בידוד אקוסטי היא לעזור לשמור על השקט. בעזרת הבידוד ניתן לא רק לשמור על שקט בתוך חלל פנים פרטי של דירה או חדר שינה, אלא גם לסייע בשמירה על השקט בסביבה הקרובה והרחוקה. הבידוד מסייע לשמירה על השקט בבתים שנמצאים ליד בתי ספר, אולמות בידור וחדרי אימון למוזיקאים והוא מומלץ בעיקר עבור מי שסובל מרגישות לרעש.

השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך

בידוד אקוסטי תורם לשכנות טובה גם בגלל שהוא נחשב השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר יכולים בעלי הדירות ליהנות ממנו כאמור כדי לחסום חדירת רעש, להשיג פרטיות ולשמור על השקט, אך בטווח הארוך הוא מעלה את ערך הנכס. בתים ודירות עם בידוד אקוסטי איכותי נמכרים במחיר גבוה יותר בהשוואה לנכסים אחרים.

הבידוד האקוסטי הוא השקעה משתלמת בעיקר במבנים משותפים. כדאי לגייס את ההון הנדרש על מנת להחליף את הבידוד הקיים, ואפשר לעשות זאת תוך התייעצות עם אנשי מקצוע. זו הדרך הנכונה לנצל את היתרונות של הבידוד וליהנות מהם לאורך שנים רבות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים