כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שצריך לדעת על התקנת ויטרינות

אם אנו רוצים להשאיר רושם טוב על הלקוח ולתת מראה יוקרתי וחדשני לחנות או לעסק. לא משנה אם מדובר על בית דפוס, חנות כלי בית או סוכנות נסיעות, ויטרינות לחנויות יעשו את העבודה כמו שצריך על הצד הטוב ביותר. במאמר הבא נציג מהם היתרונות בהתקנת ויטרינה.

02/01/2017

תצוגה נקייה של הפריטים

תצוגה נקייה של הפריטים
הוויטרינה מאפשרת הצגה של כל הפריטי כך שגם יוצגו באופן מלא וגם לא יצברו אבק. אמנם ניקיון הוא חלק בלתי נפרד ובסופו של דבר כן נצטרך להעביר שם מטלית או סמרטוט אך צבירת האבק תהיה מינימלית ביחס לכמות האנשים שיראו את הפריט או המוצר שעומד מאחורי הזכוכית.

תצוגה רחבה של מוצרים

הבחירה בוויטרינות לחנויות מאפשרת תצוגה רחבה ויוקרתית של כל המוצרים שיש לבית העסק להציע, כולל דוגמאות לעבודות, מוצרי מזון בחנות, מוצרים שמוצעים למכירה כמו פריטי אומנות. כך הלקוח נחשף יותר לכל המוצרים ורואה אותם בסדר רב יותר וכל זאת בלי לגעת כלל.

עיצוב נכון של החנות

העיצוב הוא אחת הנקודות החשובות ביותר. נוכל לשים מדפים ולהציג את הסחורה שלנו אך לא רק שהם יצברו אבק, והלקוחות השונים יגעו בהם ללא הרף, אלא נהיה דומים לכל שאר החנויות. הכי פשוט זה להתקין מדף אך אם נשקיע באופן חד פעמי, נוכל לקבל עיצוב של החנות בעזרת ויטרינות עם סוגי זכוכיות שונות, צבעי עץ יוקרתיים ותאורה מתאימה בתוכה.

שמירה על המוצרים מפני שבירה

עם ויטרינות לחנויות יש פחות סיכוי שכלי ופריטים יישברו. כשפריטים נמצאים על המדפים או על כלי תצוגה אנשים מתפתים לגעת בהם או שמתזוזה או מכה פתאומית הם עלולים ליפול. אמנם ויטרינה עשויה זכוכית אך זכוכית זו לא נשברת בקלות והכלי מוגן בתוכה מרעידות שונות וכך פחות סיכוי שהוא עצמו יישבר. מה גם כשלקוחות רואים חנות עם ויטרינות הם מראש נוקטים יותר זהירות ולפני שהם רוצים לראות פריט מסוים מקרוב הם שואלים את המוכר והוא מוציא להם את הפריט מאחורי הזכוכית.

שימוש בחומרים חזקים ועמידים ולא רק מעוצבים

אמנם ויטרינה עשויה לרוב מעץ ומזכוכית אך היא חזקה דיו כדי למנוע מקום ושבירות של הפריטים שנמצאים בתוכה וגם היא עצמה. יש ויטרינות עם זכוכית דקה יחסית ויש כאלה שגם עם מכת פטיש יהיה קשה לשבור. על סוג ועובי הזכוכית, בעל העסק צריך להתייעץ עם מומחים לפי סוג הזכוכית כדי לדעת איזו ויטרינה עליו להתקין בחנותו. התקנה לא נכונה בשביל הגנה ותצוגה נכונה של הפריטים שהוא שואף להציג עלולה לגרום לתקלות.

מה חשוב לדעת לפני ההתקנה

חשוב לדעת לאיזו מטרה הוויטרינה משמשת לפני ההתקנה. חשוב גם שהוויטרינה תירכש ממקום אמין שייתן אחריות עליה לפחות לשנה ושיתקין אותה בצורה הטובה ביותר. כדאי לעשות סקר שוק קצר ולשמוע המלצות מעסקים אחרים ולראות עבודות מוכנות של אותו מתקין כדי לדעת מה טיב עבודתו והאם זה מתאים לנו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים