כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רוצה ללמוד פאנות? כך תדעי אם את מתאימה לתחום

לימודי פאנות הן לימודים מעניינים ומרתקים שיכולים להתאים עבורך. עיצוב ויצירת פאות דורשות לא רק הבנה של החומרים עצמם, השיטות השונות בתעשייה והכרה של כל הסוגים של הפאות אלא הבנה של צרכי הלקוח, של תימחור נכון, יצירתיות ומחשבה מחוץ לקופסה. לא כל אחד יכול להתאים למקצוע שכזה ולהתחיל להתעסק במלאכה זו, אז איך תדעי אם את מתאימה?

05/01/2017

דבר ראשון, ברר מה רצונותיך ומה הן שאיפותיך

דבר ראשון, ברר מה רצונותיך ומה הן שאיפותיך
לימודי סירוק ועיצוב פאות הן מקצוע שדורש התעדכנות בנוגע למה שחדש בתחום, חידושים שלא נפסקים וסגנונות של פאות ועיצוב שיער שמתווספות יום ביומו למאגר גדול. מקצוע הפאנות דורש יצירתיות רבה כיוון שלא מדובר רק על פה לשם חבישת שיער אלא על שיער מעוצב, שיער מבריק שייתן מענה לנשים שמבקשות מראה טבעי למרות בעיות רפואיות כלשהן או כל סיבה אחרת. יש נשים שאוהבות שיער מתלתל, יש נשים שאוהבות תסרוקת קארה, אך עולם השיער שופע הרבה יותר. סגנונות השיער מרכיבים רשימה ארוכה שבה אפשר למצוא שיער אירופאי בהיר, שיער טורקי עבה, שיער ברזילאי וכולה. סירוק ועיצוב פאות

עבודה מול לקוחות והסברה נכונה

• עבודה מול לקוחות לא בטוח מתאימה לכל אחת. כחלק מהעבודה בתחום צריך לשבת מול הלקוח או הלקוחה ולהסביר להם על ההבדלים בין הפאות השונות והמגוון הרחב שמוצע. צריך לכבד את החלטותיהם של הלקוחות ולשמוע לרצונותיהם ולא לייעץ להם רק מה שטוב לנו בהתייחס למצב הנתון.
• בחלק מהמקרים הלקוחות מבקשים התאמה אישית. התאמה אישית דורשת תשומת לב מרבית ללקוח והקשבה בשקיקה כדי להבין מה בדיוק הוא רוצה גם אם הוא לא מצליח להסביר טוב במלים. ישנם מקומות רבים שמאפשרים הדמיה של הפה על ראש הלקוח וכך נוכל לעזור ללקוח בצורה טובה יותר להגיע להחלטה. גם כאן נדרשת סבלנות, גם אם הלקוח רוצה לבחון פאה אחר פאה במשך זמן רב, נצטרך לכבד אותו ולהבין אותו שהוא רוצה לבחור נכון.
• הצגה אובייקטיבית של הפאות: ישנן פאות סינטטיות אל מול פאות טבעיות, ישנן חסרונות ויתרונות לכל סוג וגם לכל צורת חבישה, הדבקה או פאה אלסטית. צריך להציג גם את החסרונות של כל פאה כדי שהלקוח יידע מראש לאן ראשו נכנס וכך נהיה הוגנים עם הלקוח. אדם שנכנס לתחום חייב להיות אמין וכן ולא להסתיר מידע או עובדות על המוצרים שהוא מציע.

לא רק הצד האומנותי חשוב

אמנם הצד האומנותי חשוב מאוד והעיצוב הוא חלק גדול מאיכות הפאה, אך חשובה מאוד גם הכרת החומרים. ראשית, חשוב מאוד לעמוד בתקנים של התקן הישראלי ולא למכור או לייצר פאה שלא עומדת בסטנדרטים. שנית, חשובה המקצועיות של הכרת החומרים והידע ביתרונות ובחסרונות של כל אחד מהם. פאות הן מוצר שמשתמשים בהם כמות רבה של פעמים וחשוב לייצר ולעצב פאה שתחזיק מעמד לפרק זמן שיהיה ידוע ללקוח כבר ברגע ההתעניינות ולא רק כשהוא כבר רכש אותה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים