כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך בוחרים חברת אחסנה טובה בקריות?

חברת טובה עוזרת לשמירה על ראש שקט. רוצים לדעת כיצד ניתן לבחור את החברה הנכונה? הכל במאמר הבא.

05/01/2017
יש מצבים רבים בחיים אשר מצריכים שימוש של שירותי חברת אחסנה בקריות. מקרים כמו מעבר לחו"ל, שיפוץ דירה, עיכוב כניסה לדירה חדשה, פטירת קרוב משפחה, ומקרים נוספים, מחייבים שימוש בשירותי אחסנה. אחסנת ציוד אישי וריהוט היא לא פעולה פשוטה מבחינה רגשית. אנשים רבים קשורים מאוד לציוד שהם הספיקו לצבור לאורך השנים וקשה להם להיפרד ממנו. כמו כן, העברת כל הציוד האישי למשמרתו של אדם זר, יכולה גם היא להיות קשה מבחינה תפיסתית. אז איך יודעים לזהות חברת אחסנה טובה?

לבחור בחברה שמציעה שירותי אבטחה –

אחד הדברים הכי חשובים שרוצים לדעת כששולחים את הציוד לאחסון בקריות, הוא שיש אבטחה על המחסנים וכי יש אנשים אשר אמונים על שמירה הדוקה על הציוד שלכם. מאחר ומחסנים הם מטרה מאוד מבוקשת לפריצות וגניבות, חשוב לוודא כי חברת האבטחה שאתם עובדים איתה דואגת לשירותי אבטחה מקיפים ומקצועיים מסביב לשעון. רק כך תוכלי להיות בטוחים שכל הציוד והרכוש שלכם מוגנים ובטוחים.

שירותי אריזה, פירוק, והרכבה –

זה כמעט בלתי אפשרי לקחת ציוד של בית שלם ולאחסן אותו במצבו השלם והנוכחי, חייבים לפרק אותו בצורה מסודרת בכדי לאחסנו כראוי. לכן, חשוב לעבוד עם חברת אחסנה בקריות אשר מספקת שירותי אריזה ופירוק, וגם שירותי הרכבה בשביל שתוכלו לחזור להשתמש בריהוט כשתוציאו אותו מהמכולה. כמו כן, חשוב לקבל המלצות בנוגע לאיכות האריזה, הפירוק, וההרכבה של החברה, ולוודא כי איכות האריזה הינה גבוהה מספיק בכדי לשמור על הציוד שלכם לכל אורך זמן האחסון, וכמו כן, לוודא כי שירותי הפירוק וההרכבה מבוצעים בצורה מבוקרת ובעדינות רבה, בכדי שהציוד שלכם לא ייהרס או ייפגע.

שימוש בשירותי הובלה –

כאשר בוחרים חברת אחסון בקריות מומלץ לבחור חברה אשר מציעה גם שירותי הובלה. כך תוכלו לעבוד רק עם חברה אחת לאורך כל הדרך ולא תצטרכו לתאם את ההובלות והאחסנה בנפרד. שירותי ההובלה יקלו עליכם בצורה משמעותית גם בהובלה למכולה וגם בהובלה מהאחסנה. מומלץ שבחרו את החברה מבעוד מועד ותקבעו איתם בתאריך המתאים עבורכם.

כמובן שקיפות במחיר-

חשוב מאוד שהחברה בה תבחרו תגיש לכם הצעת מחיר מפורטת עבור שירותי האחסון, שירותי האריזה, פירוק, הרכבה וכמובן שירותי ההובלה. כך תוכלו לדעת מראש כמה יעלו לכם כל השירותים ולתכנן את ההוצאה מראש.

מומלץ שלא תתפשרו בבחירה שלכם

אחסנת כל הציוד והרכוש שלכם, שלרוב כולל רהיטים וציוד יקר ערך אחר, היא לא עניין פעוט, ואסור בשום פנים ואופן להתפשר בנוגע לחברת האחסון . לא חסרות חברות בקריות אבל לא כולן באותן רמה. חשוב להתמיד ולחפש אחר חברה הטובה ביותר עבורכם, אשר מספקת שירות כולל ומקיף לאורך כל זמן האחסנה, החל משלב האריזה והפירוק, להובלה, ועד לזמן האחסנה. חברה טובה ומנוסה יודעת ומבינה כמה קשה זה לשלוח את כל הציוד האישי לאחסון ולכן עובדי החברה ידעו לטפל בציוד במקצועיות ובזהירות רבה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים