כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס אילוסטרייטור

בוגרי קורס אילוסטרייטור יכירו את התוכנה בצורה מעמיקה, ולכן יוכלו להשתלב בתעשייה בתחומי הדפוס, הפרסום, פיתוח, עיצוב אתרי אינטרנט. במאמר הבא נסביר לכם על הלימודים עצמם ויתרונותיהם.

08/01/2017

רכישת מקצוע נדרש

רכישת מקצוע נדרש
תוכנת האילוסטרייטור היא בין המובילות ביותר בתחום העיצוב הגרפי הדיגיטלי. התוכנה מתאימה לשימוש בידי מעצבים בעלי ניסיון המתעתדים לשפר את כישוריהם ולהתאים את התוצרים שלהם למקובל בעולם העכשווי בתחומים שונים. עולם התקשורת החזותית ממשיך להתפתח כל העת, אולם הכרות עם תוכנת האילוסטרייטור נתפסת כמיומנות בסיסית בכדי להתקבל למקום עבודה כדוגמת משרד פרסום, מערכת עיתון או חברה לניהול אתרי אינטרנט.

מה נלמד בקורס?

קורס אילוסטרייטור הוא בין הקורסים הדיגיטליים המבוקשים ביותר כיום, שכן במסגרתו לומדים מיומנויות לעבודה מקצועית עם התוכנה המקצועית מבית אדובי (החברה שהביאה לעולם גם את תוכנת הפוטושופ). במהלך קורס האילוסטרייטור נלמד להכיר את התוכנה על בוריה. בתחילה נתקמד בהכרת הפקודות הבסיסיות של התוכנה. בהמשך נעסוק בבנייה של אלמנטים גרפיים שונים תוך שילוב של שימוש בפונקציות עיקריות כגון: הוספת מלל, עבודה עם מברשות, שילוב תמונות, הכרות עם אפקטים, עריכת מיקום של עצמים וכדומה. בנוסף, במסגרת הקורס נתנסה במטלות הלקוחות מה"עולם האמיתי", כדוגמת יצירת לוגו מסחרי, הכנת קבצים לדפוס, התאמת קומפוזיציה בשילובי תמונות עבור אתרי אינטרנט וכו'.

היתרונות של לימודים מקוונים

העולם שאנו חיים בו משתנה ללא הפסקה. ישנם מקצועות בהם חדשנות היא בעלת ערך רב, שכן ההתפתחות הטכנולוגית משפיעה על העשייה היום יומית במסגרתם. חלק מהמקצועות הללו קשורים לתחום העיצוב הדיגיטלי. בשעה שטכנולוגיות ממחושבות יוצאות לשוק על בסיס קבוע, ופיתוחים של תוכנות עריכה ועיצוב מתעדכנים כל העת, על העוסקים בתחום להישאר מעודכנים. תוכנית הלימודים שלנו בקורס אילוסטרייטור נועדה על מנת לעזור לכם להכיר את הכלים הכי מעודכנים שקיימים. אך בפועל, בקצב החיים הבלתי פוסק, למי מאיתנו יש בכלל זמן ללימודים מקצועיים שיעזרו לנו להישאר בעניינים? עבור מי שנמנע מרישום ללימודים מתקדמים, קורס מקוון עשויי להיות הפתרון האולטימטיבי.

רכישת ידע

קורס מקוון יאפשר לכם לרכוש ידע עדכני וחדשני שיעזור לכם להיות מובילים בתחום, מבלי לגרוע יותר מידי מזמנכם היקר. בקורס המקוון שלנו תוכלו להשתתף מבלי לבזבז זמן על הגעה לקמפוס, מבלי להתעצבן על שאר הנהגים בפקק בדרך ללימודים, ומבלי להתמודד עם חיפוש חנייה או הוצאה מיותרת של תשלום לחניון במחיר מופקע. ההשתפפות בקורס המקוון שלנו יכולה להיעשות מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט, במיקום הנוח והמתאים ביותר לכם. תוכלו להשתתף בקורס בשעה שתהיו עדיין במשרד, במהלך יום עבודה או בסיומו. לחלופין תוכלו לבחור לקחת חלק בקורס המקוון ממחשבכם האישי בביתכם, או באמצעות גלישה מלפטופ בשעה שתהנו מכוס קפה איכותית בבית הקפה האהוב עליכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים