כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס אינדיזיין

תוכנת אינדיזיין (InDesign) מבית אדובי (Adobe) הינה התוכנה הנפוצה והמובילה ביותר בעולם בתחום ההוצאה לאור. זוהי תוכנת עימוד מתקדמת המאפשרת הכנת תוצרים הכוללים שילוב של טקסט עם צורות גרפיות ותמונות.

08/01/2017

אינדיזיין - התוכנה שכל מעצב גרפי חייב להכיר

אינדיזיין - התוכנה שכל מעצב גרפי חייב להכיר
באמצעות ממשק נוח וידידותי של התוכנה, המוכר לכל מי שהתנסה קודם לכן בתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור של אדובי, ניתן לערוך בקלות מודעות, עלונים, קטלוגים, ספרים ועיתונים במקצועיות מירבית. אי לכך השימוש בתוכנה נפוץ מאוד במחלקות גרפיות של מגזינים ובתי הוצאה לאור ברחבי העולם. התוכנה נפוצה לשימוש בבתי עסק רבים גם בישראל כמובן. תוכנת האינדיזיין מקובלת לשימוש במשרדי פרסום, בסטודיו לעיצוב גרפי, בבתי דפוס ובתי עסק נוספים בהם מעוניינים באפשרות של עיצוב טקסטים וגרפיקה באופן מקצועי ואיכותי. לכן, ישנה חשיבות גבוהה במעלה להכרות של כל מעצב גרפי עם התוכנה, אופן השימוש בה, יתרונותיה על פני תוכנות אחרות הקיימות בשוק ופונקציות המייחדות אותה לעומת תוכנות גרפיות אחרות.

למי מיועד הקורס?

קורס אינדיזיין מומלץ לכל מי שעוסק בעיצוב הכולל טקסטים, עימוד והוצאה לאור. הקורס מתאים לגרפיקאים, מעצבים, מאיירים, בוני אתרי אינטרנט, אדריכלים ובעלי מקצועות חופשיים נוספים שעבודתם נושקת לתחום העיצוב. הכרות מעמיקה עם התוכנה תתרום רבות לכל העוסקים בתחומים הנושקים לעיצוב גרפי, בעידן בו הדיגיטליזציה מהווה נדבך מהותי מעשייה מקצועית ואיכותית. הידע שיועבר במסגרת הקורס יועיל גם לסטודנטים המעוניינים לשפר את יכולותיהם המקצועיות, אך גם לאלו שרוצים להפיק תוצרים לשימוש פרטי או משפחתי. ממשק התוכנה ידידותי מאוד, הן לבעלי ניסיון קודם עם תוכנות עריכה גרפית שנפוצות לשימוש, והן עבור הסטודנט שעושה את צעדיו הראשונים בהכרת התחום. עבור גרפיקאים מקצועיים, השתתפות בקורס משמע השקעה שתתרום לאטרקטיביות שלהם בשוק העבודה התחרותי בתחומי העיצוב הגרפי.

נושאי הלימוד בקורס

קורס אינדיזיין יחשוף את הסטודנטים לכל שימושי התוכנה. במסגרת הקורס יכירו המשתתפים לעומק את כל הפונקציות הקיימות בתוכנה, החל מסרגלי הכלים הבסיסיים ביותר ועד לאופציות מתקדמות ומורכבות בהן משתמשים אנשי מקצוע מומחים. במשך הקורס אומנם יונחו המשתתפים באופן פרונטלי, אולם יושם דגש רב על תרגול מעשי לשם צבירת ניסיון בתפעול התוכנה.

מה כולל הקורס?

הקורס יכלול, בין היתר, את הנושאים והתכנים הבאים: יצירת מסמך חדש, עימוד, כלי ציור וצורות, כלי עיצוב, עבודה עם טבלאות, שיטות ניהול צבעים, יצירת אפקטים, עבודה עם מלל רב. הקורס יכין את בוגריו לעבודה מקצועית החל משלב ראשוני של ייבוא וייצוא קבצים לעבודה בתוכנית האינדיזיין, ועד לאפשרויות השמירה והפורמטים לייצוא התוצר הסופי. נלמד כיצד להכין קובץ עד לשלב הבאתו לדפוס בצורה האופטימלית, לשביעות רצון הלקוח כמובן. יתר על כן, במהלך הקורס נלמד כיצד העבודה עם התוכנה ניתנת לשילוב עם תוכנות נוספות, כגון הפוטושופ ואילוסטרייטור הפופלריות גם הן בתחום הגרפיקה הממוחשבת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים