כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס פוטושופ

פוטושופ היא תוכנת גרפיקה חשובה ופופולארית בקרב הגרפיקאים, היא התוכנה הגרפית הידועה ביותר, המובילה בתחומי העיצוב והפופולרית ביותר בשוק הן בקרב חובבנים והן בקרב אנשי מקצוע. תוכנת הפוטושופ מאפשרת מגוון רחב של פעולות.

08/01/2017

מה זה בכלל פוטושופ?

מה זה בכלל פוטושופ?
כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המשפט "אין שום סיכוי שזה נראה ככה במציאות, זה בטוח פוטושופ" ? סביר להניח ששמעתם, או אמרתם בעצמכם, משפט זה בהקשרים שונים. ייתכן ואמירה זו הוזכרה בהקשר של תמונת דוגמנית מפורסמת במגזין אופנה. אולי היתה זו תוצאה של התלהבות מפרסומת מפתה בטלוויזיה או לחלופין מתמונת נוף מופלאה שראיתם ברשת חברתית באינטרנט. אבל, מה זה בכלל פוטושופ?

האפשרויות שמציעה תוכנת פוטושופ

פוטושופ היא התוכנה הגרפית הידועה ביותר, המובילה בתחומי העיצוב והפופלרית ביותר בשוק הן בקרב חובבנים והן בקרב אנשי מקצוע. תוכנת הפוטושופ מאפשרת מגוון רחב של פעולות. החל מיצירת קולאז', עיבוד תמונה באופן מקצועי, שיפוץ תמונות, ריטוש וטשטוש תמונות, יצירת אלמנטים וגרפיקה לדפוס ועוד. אי לכך, אין זה פלא כי תוכנת הפוטושופ הפכה לנפוצה ביותר בעולם בשנים האחרונות בהיותה גורם יסוד עבור מרבית תחומי העיצוב הדיגיטלי.

יתרונות לימוד התחום

קורס פוטושופ הינו פתח לעולם שלם של הזדמנויות עבור אנשי מקצוע מתחומים שונים כמו גם עבור אלו השואפים לרכוש ידע ויכולות בסיס בכדי להשתלב בעשייה מקצועית בתחום עריכת המדיה הדיגיטלית. כאמור, לתוכנת הפוטושופ שימושים רבים, ולכן עבור מי שבוחר להתמקצע בה עשויות להיפתח מגוון של דלתות להזדמנויות תעסוקתיות בתחומי המדיה הדיגיטלית. בוגרי קורס פוטושופ יכולים, למשל, להשתלב בתעשייה כמעצבי גרפיקה עבור חברות גדולות או כעורכי תוכן ויזואלי עבור מגזינים ועיתונים יומיים. לחלופין, בוגרי קורס שכזה יוכלו להנות מהכישורים החדשים לצרכים אישיים, כגון עריכה של תמונות ואלמנטים גרפיים עבור בני משפחתם וחבריהם הקרובים.

הקנייה של מיומנויות טכניות ועקרונות עיצוב

אם כן, לאור המגוון הרב של ההזדמנויות הקיימות עבור בוגרי קורס פוטושופ ישנה חשיבות רבה לבחירה בקורס מקיף, יסודי ומקצועי להכרת ולימוד התוכנה. על מנת שבוגרי הקורס יוכלו להתחרות בשוק התחרותי של ימינו, אנו שמים דגש על הענקת מגוון כלים פרקטיים ושיטות עבודה יעילות שיאפשרו לבוגרים שלנו שליטה מלאה בתוכנה, ויתרון על פני אחרים. לכן, לצד הקנייה של מיומנויות טכניות הנדרשות לתפעול ועבודה מוצלחת עם התוכנה, אנו נדון גם בשימוש נכון בה בהתאם לעקרונות עיצוב הרלוונטיים לעריכת מדיה דיגיטלית בעידן הניו מדיה.

מה תלמדו במסגרת קורס תוכנת הפוטושופ

נושאי הלימוד בקורס הפוטושופ הם רבים, הקורס עמוס ביסודות העבודה עם התוכנה, וכולל את כל העקרונות שחשוב לדעת בכדי להפיק תוצרים ערוכים באופן מקצועי ואיכותי. נושאי הלימוד אשר יושם עליהם דגש כוללים, בין היתר, ביצוע שינויים בתמונות, שיפוץ תמונות סרוקות, שימוש בפונטים וקטעי מלל, עבודה בכלי ציור, הכרות עם מגוון אפקטים ופילטרים, שימוש בצורות ואלמנטים גרפיים. כמו כן, במסגרת הקורס נלמד להכיר את סוגי הקבצים עליהם ניתן לעבוד עם התוכנה, ואף כיצד לייבא קבצים מתוכנות אחרות כך שניתן יהיה לערוך אותם דיגיטלית בפוטושופ.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים