כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שחשוב לדעת לפני קניית מטבח יד שניה

בחירת מטבח יד שניה היא עסק לא פשוט ושאינו מתרחש לעיתים קרובות. כדי לבחור את המטבח האולטימטיבי שיאפשר לכם להנות ממנו לאורך שנים למרות היותו יד שניה, ישמור על היופי והרעננות שלו בעיניכם, יאפשר לכם לבוא לידי ביטוי בשינויים שתרצו לבצע בצורה הטובה ביותר.

08/01/2017

המלצות על חברת יד שניה מקצועית ואמינה

המלצות על חברת יד שניה מקצועית ואמינה
אם אינכם מתכננים לבחור באפשרות הפחות נפוצה ולהרכיב לעצמכם מטבח במו ידיכם, קרוב לוודאי שתרכשו מטבח גמור או מחברה המספקת מטבחים מעוצבים בסגנונות שונים. השלב אולי החשוב מכל, שיאפשר את כל שאר התהליך וייתן לכם שקט נפשי בעת עיצוב המטבח ולאחריו, הוא בחירת חברה אמינה ומקצועית שתספק מטבח איכותי ואמין ובמחיר הוגן. קיימות חברות רבות בשוק, אך לא כולן מבצעות מכירה אמינה שנותנת את כל הפרטים אודות המטבח יד שניה, מחומרים איכותיים שיהיו עמידים לאורך זמן ולא יתחילו להתפרק ולהתבלות לאחר שימוש מועט.

קבלת מטבח איכותי

כדי למנוע מצב שבו המגירות מתחילות לחרוק, העץ מתחיל להתקלף, והארונות העליוניים יהיו חס וחלילה בסכנת נפילה, בקשו לדעת מה עבר על המטבח, האם היו נזקים בלתי הפיכים וכדו, כדי לקבל מטבח איכותי וטוב. כמו כן חשוב להתקשר עם חברה אמינה, שתפעל בהתאם למוסכם ביניכם, תבצע שירות טוב ומקצועי, ותתן לכם תמורה הוגנת אל מול המחיר ששילמתם.

תכנון ועיצוב

את עיצוב המטבח תוכלו לבחור מבין דגמיה של החברה שמוכרת מוצרים יד שניה שטרם נמכרו, או שתוכלו לבחור עיצוב שונה למטבח קיים בעצמכם, כלומר בשיתוף פעולה עם החברה שתעצב לכם את המטבח תעצבו יחד מטבח העונה על דרישותיכם ומכיל את האלמנטים החשובים לכם. תכנון נכון קריטי לקבלת מטבח שימושי ויעיל, ולכן כל שיקולי היעילות צריכים להילקח בחשבון כבר בשלב התכנון. תוכלו להיעזר בניסיון של החברה ממנה אתם רוכשים מטבח ולקבל ייעוץ באשר לעיצוב מתאים והכדאי ביותר עבורכם. עם זאת, אל תהססו לומר את שעל לבכם, ולשתף ברצונותיכם ובשאיפותכם באשר למטבח החדש.

שיש

שיש הוא אחד הטריטוריות המרכזיות בעבודה במטבח. גודל השיש יקבע את כמות האנשים שיוכלו לבשל יחדיו במטבח, הפריסה וריבוי המשימות שתוכלו לאפשר לעצמכם בזמן הבישולים והאפיות, והנוחות שתלווה אתכם לאורך הזמן שתבלו במטבח החדש. על השיש להיות מספיק רחב, נוח לעבודה, חזק ועמיד בפני חומרים שונים, ובמיוחד כמובן עמיד בפני מים.

ארונות מטבח ומגירות

ריבוי ארונות ומגירות מטבח יטיבו עמכם ויאפשרו לכם מקומות אכסון נוחים וגישה נוחה לתחילת עבודה במטבח. עם זאת דעו גבולות, ותכננו כמות מספקת של מגירות וארונות מטבח שאינה מיותרת ואינה מגדילה את המטבח שלא לצורך. כמו כן, תכננו את ארונות המטבח בגבהים מתאימים ונגישים שיאפשרו לכם גישה נוחה אליהם, שימו לב שלא עברו על ארונות אלו עובש או רטיבות כלשהי, חשבו לפני כיצד תרצו למקם את כלי האוכל השונים, גז, תנור ומזווה, בהתאם לכך תכננו את העיצוב הרצוי.

תוספות

ליצירת מטבח מושלם עבורכם, ניתן להוסיף תוספות נלוות, כגון ארון מזווה לאכסון פרטי מזון יבשים, או אי במרכז המטבח לשימוש כפול של משטח עבודה נוספת וכן שולחן אוכל לסעוד בו. רעיון נוסף הוא יצירת בר קטן באחת מפינות המטבח להעשרה ודקורטיביות של המטבח.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים