כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שצריך לדעת על תיקון רכבים חשמליים

בשנים האחרונות אנו רואים עליה ניקרת בכניסת הרכבים החשמליים לכביש. עם זאת, בתחום רכבי המנהלה והתפעול בעסקים רכבים חשמליים נמצאים כבר לא מעט שנים וחשיבותם גבוהה– וכאשר יש בהם תקלה מסוג כזה או אחר, צריך לדעת כיצד לאתר אותה ולטפל בה.

09/01/2017

תקלות נפוצות הקשורות למנוע החשמלי

תקלות נפוצות הקשורות למנוע החשמלי
התקלות הנפוצות ביותר בכל סוג של רכב חשמלי הן תקלות הקשורות למנוע החשמלי שמניע אותו. המנוע החשמלי, שהוא למעשה מצבר חזק שעליו מבוססת כלל העבודה ברכב החשמלי, צריך להיות מטופל יום יומית בצורה נכונה – והתקלות בו יכולות לנוע בין פריקה של המצבר ואובדן יכולת עבודה, לבין בעיות מגעים שגורמות לתקלות כאלה ואחרות בתפעול היום יומי של הרכב החשמלי. במצבים אלה, צריך לדעת למי לפנות.

איפה מתקנים?

תיקון רכבים חשמליים מתבצע באופן מקצועי על ידי שירות מקצועי המתמחה בתחום, ובדרך כלל יהיה מדובר בשירות שעוסק גם בשיווק ומכירה. בסופו של דבר, אנשי המקצוע בתחום זה בארץ הם לא רבים מאוד – וצריך לדעת למי לפנות על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. אם אתם פונים לשירות איכותי עבור רכישת הרכב החשמלי לעסק – יש לכם מענה מתאים גם במצב של תקלות.

שימוש נכון מונע תקלות

מה שחשוב מאוד להבין על תיקון של רכב חשמלי, הוא ששימוש נכון לאורך זמן יחסוך את עצם הצורך בתיקון זה. בכדי למנוע תקלות לאורך כמה שיותר זמן, מה שעליכם לעשות הוא להקפיד להשתמש ברכב החשמלי בצורה הנכונה והזהירה ביותר, מבלי לפגוע בו בשל שימוש לא זהיר ועם עומס נכון שמפעילים עליו וכמובן שגם טעינה נכונה. כך, תוכלו לחסוך לא מעט כסף שהיה מבוזבז על תיקונים תכופים. כמה כסף? נבין זאת כעת.

מה היא עלות התיקון?

תיקון של רכבים חשמליים הוא מאוד דינמי בטווח המחירים שלו, בהתאם לאופי התקלה. תקלות בסיסיות במצברים שלהם תעלנה בדרך כלל טווח מחירים של כמה מאות שקלים לתיקון. מאידך, תקלות מהותיות יותר שכוללות יציאה מפעילות של המנוע או אפילו צורך בהחלפתו, יכולות להגיע גם לאלפי שקלים – ולעתים אפילו להיות לא רווחיות מבחינה כלכלית לעומת רכישה של רכבים חשמליים חדשים.

על מה חשוב להקפיד?

כפי שהסברנו, הדבר החשוב ביותר בכל מה שנוגע לתיקון, ולמעשה בנוגע לרכבים אלה באופן כללי, הוא פנייה לאנשי מקצוע איכותיים עבור הטיפול בהם. כשמקפידים לפנות לגורמים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, מבטיחים כי מקבלים את המענה המקצועי ביותר וכי לא עושים טעויות קריטיות – שיכולות לעלות אחר כך הרבה יותר כסף עבור החברה שלכם.

הכל מגיע לשירות המקצועי אליו תפנו

בשורה התחתונה, שירות מקצועי בתחום הרכבים החשמליים הוא לא דבר שכל כך קשה למצוא. אם אתם בטוחים שרכישת הרכב החשמלי שלכם התבצעה דרך גורם מקצועי ואיכותי בתחום, הרי שיש לכם גם מענה בכל מה שנוגע לתיקון שלו ולטיפול בו. אם לא, חפשו שירות מקצועי המתמחה בתחום זה, וקבלו מענה מקצועי עבור התיקון הנחוץ לכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים