כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות של העבודה כצבעי מתכות

מה היא עבודתו של צבעי מתכות? מה הם היתרונות בעבודה זו? מדוע עליכם לבחור בתחום העיסוק הזה, וכיצד תדעו כי אתם מתאימים לעבודה? נפרט על כך במאמר הבא.

10/01/2017

מה היא עבודתו של צבעי מתכות

מה היא עבודתו של צבעי מתכות
עבודתו של צבעי מתכת כוללת צביעה של מתכות. בתחילת התהליך הצבעי מנקה את המתכת משאריות שמן, לכלוך וחומרים אחרים, ומורח שכבת בסיס. לאחר מכן הצבעי מייבש את השכבה באמצעות שימוש בתנור מיוחד, או באמצעות משב הרוח הטבעי. הצבעי בוחר בצבע מתכת על בסיס שמן או מים וצובע את שכבת הצבע העיקרית. לאחר מכן, נמרחת שכבת הלקה המהווה את הגימור הסופי. ניתן לשוות לצבע מראה מחוספס, חלק או מט.

עבודה יצירתית מאוד

תחום עבודות המתכת ותחום צביעת המתכות הינו תחום יצירתי עד מאוד. באמצעות צביעת מתכות ניתן לשוות מראה חדש לכל מתכת ישנה, ולשפר כל ספסל רחוב נטוש או כיסא ביתי חסר שימוש. צביעה כזו הינה אמנות לכשעצמה, וככזו היא מרגיעה ומספקת עד מאוד. במידה ואתם אנשים אמנותיים ויצירתיים מאוד, אתם תתחברו לחלק זה בתפקיד.

עבודה רווחית

תחום זה הינו מקצוע רווחי, המחזיר במחירו את ערך העבודה המושקעת בו. זהו תחום שתמיד יש בו עבודה ותמיד יש בו צורך – והאנשים הטובים ביותר בתחומם מצליחים לגרוף לקוחות רבים. קיימות אפשרויות תעסוקה רבות בתחום - ניתן לעבוד בתחום צביעת המתכות באופן פרטי, בסטודיו לעיצוב, בתעשיות השונות ובמסגרת שיתוף פעולה עם מוסדות שונים.

ביקוש רב

קיים ביקוש רב לעבודות מסוג זה בארץ. דלתות ושערי בתים, ספסלים, שלטים, פסלים ואביזרים ביתיים רבים נדרשים לא פעם לצביעת המתכת ממנה הם עשויים. מוסדות פרטיים וציבוריים רבים נזקקים לשירותים אלה.

שימור מצב המתכת

כצבעי מתכות אתה רואה באופן מיידי כיצד עבודתך נושאת פרי. הצביעה משמשת פעמים רבות כאמצעי לטיפול בחלודה המצטברת על מתכות, וכאמצעי למניעת התפתחותה. ניקוי המתכת וצביעתה מהווה סיפוק עצום נוכח ידיעת מצבה ההתחלתי.

תעסוקה לאורך זמן

כאשר מדובר בתחום זה, מדובר בפרויקטים ממושכים. צביעה זו דורשת זמן רב, והקפדה רבה על עבודה שיטתית ומעודנת. היא דורשת מריחה של שכבת צבע וייבושה, בין אם בתנור ובין אם באוויר הרחוב. זוהי עבודה שדורשת התמדה, בה ניתן להבחין אט אט בשינויים משמעותיים.

ניתן לעבוד מן הבית

קיימים צבעי מתכות אשר עובדים רק מביתם. בתור צבעי ניתן לסייר בכל הארץ ולצבוע ספסלים ופסלי מתכת שונים, וניתן גם לצבוע כלים ורהיטי בית בסטודיו הביתי. כל צבעי יכול לבחור בשיטת העבודה הנוחה והמתאימה לו ביותר, ולסדר את יומו בהתאם.

תחום טכנולוגי מאוד

תחום זה משתלב בתעשיות הטכנולוגיות בארץ בצורה נהדרת. באמצעות רכישת כישורי עבודה עם מתכות וצביעתן ניתן להשתלב בתעשיות הבטחוניות והתעשיות הטכנולוגיות אשר מייצרות מוצרי פלסטיק רבים. עיצוב תעשייתי הינו תחום מתפתח, לו זקוקים במקומות עבודה רבים.

העבודה כצבעי מתכות מתאימה לאנשים יצירתיים ונחושים

עבודה זו דורשת נחישות ויצירתיות רבה. תהליך הצביעה הממושך מרגיע מאוד את הנפש, אך דורש הקפדה רבה על הפרטים וסבלנות רבה. צביעת מוצרי מתכת שלא נעשה בהם שימוש בתוך הבית הינה עבודה ארוכה ומורכבת יותר מצביעת רהיטים וכלי בית. במידה ואתם מעוניינים לעבוד בעבודת צבעות המתכות, עומדים בדרישות ומתרגשים מן היתרונות הטמונים בעבודה, אנו ממליצים לכם ללמוד את תחום צביעת המתכות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים