כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לקניית תכשיטי יד שנייה לגבר

טרנד התכשיטים לגבר הולך וצובר תאוצה – יותר ויותר גברים כיום בוחרים "להתקשט" בשרשרת, תליון או צמיד אופנתי. בחיפושים אחר האביזר המושלם, רבים מהם דווקא מעדיפים מוצר משומש על פני חדש ופונים אל לוחות יד שנייה. לגישה זו קיימים מספר חסרונות ויתרונות, עליהם נדון בכתבה הבאה.

10/01/2017

מחיר

מחיר
לא סוד שתכשיטים חדשים מהקופסא עולים המון כסף. למעשה, מחיר של תכשיט חדש יורד במאות אחוזים ברגע שקונים אותו. זאת אומרת, אם קניתם שרשרת זהב ולמחרת החלטתם למכור אותה, אז כבר לא תהיה לכם אפשרות לבקש את המחיר המקורי, אלא תצטרכו להתפשר על מחיר נמוך פי כמה. זוהי תכונה אופיינית לשוק התכשיטים, ולא רק בארץ אלא בעולם כולו. לכאורה ניתן להניח כי מחירם של תכשיטים חדשים מוצדק והוגן, אך המצב בפועל הוא שתכשיטים חדשים נמכרים במחירים מופרזים וגבוהים בהרבה מעלות כוללת של יצור, הפצה ופרסום. לכן קניית תכשיטי יד שנייה זו הזדמנות מעולה לחסוך ולהתחדש באביזר חדש.

מבחר

ללא ספק, מבחר המוצרים בחנות תכשיטים הינו רחב ושופע. בית עסק אשר מתמחה במכירת תכשיטי יד ראשונה יכול להציע מגוון רחב של עיצובים וסוגי תכשיטים. וגם אם אהבתם מוצר מסוים אך המידה או הצבע לא מתאימים לכם, רוב הסיכויים שיימצא באותה חנות מוצר זהה בגודל או צבע שונה. מוכר יד שנייה, לאומת זאת, מגביל את הקונה מבחינת דגמים וצורות התכשיט, מכיוון שהוא מוכר רק את הפריט שיש לו ולא מסוגל להציע מלאי רחב יותר.

איכות התכשיט

כאשר מדובר באיכות תכשיטי יד שנייה, סביר להניח כי בחנות תכשיטים תמצאו את המוצרים האיכותיים ביותר. מעבר לכך, אחד הסיכונים העיקריים הטמונים בקניית תכשיטי יד שנייה הוא חוסר אמינות המוכרים. למשל, מוכרים פרטיים אשר מציעים תכשיטי יד שנייה למכירה עלולים למסור מידע שגוי אודות הפריט, בין אם בכוונה או מתוך העדר ידע מעמיק על מפרט התכשיט. אם החלטתם לרכוש תכשיט שהיה בשימוש קודם, מומלץ מאד לייחס חשיבות לאיכות המוצר ולבצע בדיקה ייסודית, במיוחד עם מדובר בתכשיט יוקרה. חבל מאד שתוציאו כסף על מוצר זהב ובפועל תקבלו תכשיט שהוא בכלל לא עשוי זהב אלא מתכת זולה יותר מצופה בשכבת צבע זהב.

מה כדאי ואיך יודעים?

כאשר אתם מעוניינים לרכוש תכשיט יד שנייה, חשוב מאד להקפיד ולשים דגש על איכות המוצר אותו אתם מתכננים לרכוש. למרות שזה נכון שהמוצר כבר היה בשימוש ולכן מצבו צפוי להיות רחוק ממושלם, עדיין יש טעם לבדוק מספר דברים: עם מדובר בשרשרת, וודאו כי הסוגר שלה לא התקלקת עם הזמן (סוגרים מסוג לובסטר, לדוגמא, ידועים כבעייתיים בשימוש ממושך לאורך זמן ולכן מומלץ בראש ובראשונה לבדוק את מצב הסוגר). כשבאים לרכוש צמיד לגבר, חשוב לבדוק את מצב הציפוי גם בחלק הפנימי של הצמיד. אם רואים שהציפוי הפנימי נשחק במידה רבה יותר מהציפוי בחלקו החיצוני, ייתכן ומדובר בצמיד באיכות ירודה.

לסיכום

קיימים המון סוגים של תכשיטים לגברים ולנשים. חלקם נמכרים במצב חדש בחנויות תכשיטים וחלקם מוצעים למכירה על ידי מוכרים פרטיים שהם בעצם הבעלים של המוצר. רכישת תכשיט יד שנייה היא דרך טובה לחסוך לא מעט ולקבל מוצר באיכות טובה, כמעט או בדיוק כמו בחנות תכשיטים. חשוב לבדוק את מצבו של התכשיט שאתם קונים ולבחון אותו מקרוב – כך תדעו שהפריט מתאים לכם ונמצא במצב אשר מתאים לשימוש. זיכרו כי אתם ככל הנראה הולכים להשתמש בתכשיט על בסיס יומיומי ולכן מומלץ לבצע סקר מוצרים קפדני טרם הרכישה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים