כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך להפוך את הבית החדש שלכם ליפה ומעוצב?

איך להפוך את הבית החדש שלכם ליפה ומעוצב מבלי לפגוע בכיס? רכשתם בית חדש, וכעת אתם מחפשים דרכים לעצב אותו בצורה נכונה וזולה? בשביל לסדר בית שנעים לחיות בו לא צריך להשקיע ממון רב, אך חשוב לעקוב אחרי כמה כללי עיצוב בסיסיים, וכמובן לשמור על ניקיון הבית.

28/05/2013
רגע אחרי שחתמתם על משכנתא, בוודאי התחלתם להתעניין בסגנונות ריצוף חדשניים, בחיפויי קירות ובאמצעי עיצוב נוספים. אחד הדברים הראשונים שלבטח גיליתם, שישנם אינסוף אביזרים, מוצרים ואמצעים לעיצוב הבית, והמחיר שלהם הוא פשוט מ-ט-ו-ר-ף! עם זאת, אפשר לשמור על בית יפה ומעוצב מבלי לקחת משכנתא נוספת. איך? על כך בכתבה הבאה.

סוד היופי הוא בניקיון

אם אתם מעוניינים בדירה יפה, אתם צריכים להבטיח בראש ובראשונה את הניקיון שלה. לפני שאתם עוברים דירה, תפנו לחברת ניקיון מקצועית, שתשלח לכם עובדים מיומנים, והם יאפשרו לכם לראות את מצבה האמיתי של הדירה. ניקיון יסודי חשוב הן עבור הדירות החדשות והן עבור דירות ישנות יותר, שכן בשני המקרים יהיה הרבה מה לנקות. אחרי פעולת הניקיון הבסיסית תבחנו את מצב הבית. בדירה ישנה חשוב ביותר לחדש את צבע הקירות. מעבר לזאת, אפשר לעשות פוליש או ליטוש שיש (בהתאם לסוג הריצוף), כאשר פעולות אלו יאפשרו לכם להיפטר מכתמים שנספגו ברצפה, כמו גם מדפקטים קטנים במרצפות. טיפול נכון יכול להעניק לרצפה הישנה מראה חדש, וכך יהיה אפשר לדחות לכמה שנים את המעבר לריצוף יוקרתי יותר, דוגמת ריצוף בטון מוחלק.

בחירת צבע לקירות

צביעת קירות בצבעים שונים ובולטים יכולה לתרום שיק ויופי ייחודיים לבית, ומצד שני יכולה גם להרוס את המראה הנקי שאתם מעוניינים להעניק לו. הכול תלוי בצבע ובאיכות העבודה. כך למשל, אם החלטתם לצבוע קיר אחד בצבע כחול, שאריות של הצבע הזה לא צריכות להופיע על קירות אחרים ועל התקרה. מעבר לזאת, בבחירת הצבע לקירות, היזהרו מצבעים כהים מדי, שיקטינו את המראה של הבית, ויגרמו לו להיראות חשוך במיוחד.

התאמה טובה בין כל פרטי העיצוב בבית

לעיתים קרובות, כשאנשים בוחרים מוצר זה או אחר עבור ביתם, הם מסתכלים רק עליו, בין אם זה פריט ריהוט, תמונה או כל דבר אחר. עם זאת, הדרך הנכונה היא לנסות ולראות את התמונה המלאה. בראש ובראשונה, יש להימנע מלבלבול בין סגנונות עיצוב. למשל, אם רוב הפריטים בחדר הם בסגנון מינימליסטי-מודרני, אל תוסיפו גופי תאורה בעיצוב עתיק.
דבר נוסף חשוב שיש לשים עליו את הדעת הוא התאמת הצבעים. יש להתייחס לכל מכלול הצבעים שיש בחדר: עיצוב הקירות, צבע הרצפה, הווילונות, הרהיטים ועוד. יש להימנע משילוב בין פריטים בצבעים שונים, שלא משתלבים טוב ביחד, כגון כחול וצהוב, אדום וירוק ועוד. אפשרות אחת לוודא התאמת צבעים היא לבחור בגוון אחד עבור כל החדר. אפשרות נוספת היא לבחור בצבעים ניטרליים – חום, אפור, שחור ולבן.

בכדי לעצב את הבית החדש שלכם בצורה טובה לא צריך לבזבז ממון רב על מוצרים כגון בטון מוחלק ופרטי יוקרה נוספים. אם תעניקו לדירה שלכם מראה נקי ומסודר, ותתאימו היטב בין כל פרטי העיצוב בחדרים השונים, תוכלו להבטיח לבית שלכם מראה מושך ונעים.

נכתב באדיבות ביוסאב - מערכות ציפוי וגימור העוסקים בליטוש שיש, בטון מוחלק ועוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים