כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים לבחירת כספת ביתית לדירה

כל מי שמעוניין להבטיח את השמירה הטובה ביותר על חפצי הערך השונים שלו, צריך להשקיע היטב בכספת ביתית עבור הדירה שלו. חשוב לבחור את הכספת הזאת בצורה נכונה, ואנחנו כאן בכדי לעזור עם כמה טיפים חשובים בהקשר זה.

16/01/2017

כספת בוחרים באופן מדויק בהתאם למה שנכנס אליה

כספת בוחרים באופן מדויק בהתאם למה שנכנס אליה
כשאתם רוכשים כספת ביתית, הדבר החשוב ביותר שיש לעשות בשלב ראשון הוא לבחור אותה בצורה נכונה בהתאם למה שצריך להיכנס אליה. אל הכספת הביתית ייכנסו בדרך כלל חפצי ערך שונים – החל בתכשיטים, דרך סכומי כסף ועד אקדח אישי. בכל מקרה, מבחינת הגודל שלה ומבחינת התכונות השונות שלה, יש להבטיח כי בוחרים בצורה נכונה את הכספת ורק לאחר מכן לבדוק תכונות נוספות ומנגנונים שלה.

כדאי מאוד להשקיע בכספת עם חסינות מים

הכספת שלכם צריכה לשמור בצורה האפקטיבית ביותר על חפצי הערך שלכם, והכוונה היא לא רק מפני פורצים אלא גם מפני סיכונים נוספים. נניח שיש בבית שלכם הצפה – אתם רוצים לדעת בוודאות שהכספת הביתית שלכם מגנה על חפצי הערך שבתוכה גם מפני הלחות והרטיבות שיכולה להזיק להם מאוד (לדוגמה – מסמכים חשובים או כסף מזומן).

גם חסינות אש וחום היא חשובה מאוד בכל הנוגע לכספת הביתית שלכם

בדומה לחסינות המים שצריכה להיות בכספת ביתית, גם עמידות בפני אש וחום היא חשובה מאוד. שריפות ביתיות קורות, ולמרות שאנחנו רוצים למנוע זאת בכל מחיר – אנחנו גם צריכים להיות מוכנים לכך, עם מערכת כיבוי וגילוי אש, ובאותה המידה גם עם כספות ביתיות שיכולות לעמוד בחום מבלי לפגוע במה שבתוכן.

אם ניתן לתכנן את הכספת כחלק מהדירה עצמה – מומלץ לעשות זאת

אחת הדרכים הטובות ביותר לתכנן כספת ביתית עבור הדירה שלכם היא כחלק מהדירה עצמה. כלומר, אם כבר בשלב התכנון או השיפוץ של הדירה, אתם מבינים את הצורך שלכם בכספת – ניתן יהיה ליצור עבורה מרחב ייעודי ולהבטיח את ההתאמה המקסימלית שלה אליו וכך גם לצרכים שלכם. למעשה, מדובר בדבר הבטיחותי ביותר שניתן לעשות עם הכספת – שיכולה להיכנס לתוך מרחב ייעודי ולהיות נעלמת מכל עין, מלבד מה שידוע לכם ולמשפחה שלכם.

כספת רוכשים מחברה מקצועית שיודעת לספק גם שירות ואחריות בעת הצורך

כשאתם רוכשים כספת ביתית חשוב לעשות זאת נכון לא רק מבחינת הגודל שלה או התכונות הטכניות שלה. חשוב לעשות זאת נכון גם מבחינת החברה אליה אנחנו פונים עבור הרכישה – חברה המתמחה בכספות ונותנת שירות ספציפי עבורן, תבטיח לכם שירות מקצועי ואחריות, כאשר תזדקקו לתמיכה כזו או אחרת בנוגע לכספת הביתית שלכם.

בחרו את הכספת נכון – והבטיחו לעצמכם שקט נפשי

לאחר שהבנתם כיצד לבחור את הכספת הביתית שלכם בצורה הנכונה ביותר, חשוב מאוד שתקפידו לעשות זאת נכון. רק כך, השקט הנפשי שלכם יובטח בכל מה שנוגע לחפצי הערך בבית שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים