כרגע באתר
2
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לפתיחת סתימה בשירותים

סובלים מסתימות חוזרות ונשנות בשירותים? נמאס ללכם להזעיק אינסטלטור כל פעם מחדש? להלן מגוון טיפים לפתיחת סתימה בשירותים

17/01/2017
סתימה בשירותים פוגעת באיכות החיים ועלולה לגרום נזקים לרכוש, לציוד ולחדרי רחצה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לפתוח אותה:

א. השתמשו בפומפה – רפדו את הרצפה ליד האסלה במשטח של סחבות סופגות כדי לשמור על אזור יבש לכל אורך השימוש בפומפה. רוקנו את המים שממלאים את האסלה עד לגובה שיכסה את הפומפה, הכניסו אותה לאסלה כשהיא מכסה את פתח הניקוז והתחילו לפמפם במשך 30 שניות ברצף לפחות. ברוב המקרים תוכלו לפתוח כך את הסתימה ולמשוך החוצה את הגורם שגרם לה.

ב. החדירו ספירלה – קפיץ מתכתי בעל ידית, שנקרא גם "קפיץ אינסטלטורים", יכול לסייע לכם להתמודד עם כל סוגי הסתימות בשירותים. סובבו את ידית הקפיץ, החדירו אותו לתוך האסלה והמתינו עד שתרגישו שהקפיץ מושך איתו משהו. משכו את הגורם לסתימה החוצה והשליכו אותו לפח הקרוב.

ג. אל תשתמשו בכימיקלים – הטעות הנפוצה היא להכניס לתוך האסלה כמויות גדולות של חומרים כימיקלים. החומרים האלה אמנם עוזרים למוסס ולפורר את הגורם לסתימה, אבל הם גורמים גם נזקים בלתי הפיכים לצנרת.

ד. הזמינו אינסטלטור – שום דבר לא עזר? אל תתביישו להזמין אינסטלטור. התייעצו עם איש מקצוע מנוסה ותוכלו לפתוח את הסתימה בתוך זמן קצר. באותה הזדמנות תוכלו גם לקבל טיפים למניעת סתימות.

כך תמנעו את הסתימה מראש

הטיפ הכי חשוב הוא לדאוג לתחזוקה שוטפת כדי למנוע את הסתימה בשירותים מראש. אל תגיעו למצב שבו הסתימה פוגעת באיכות החיים שלכם, ושמרו על הכללים הנכונים להגנה על מערכת הביוב. הימנעו מהשלכת חפצים קשיחים לתוך האסלה, שימו פח ייעודי לנייר טואלט בתוך כל תא שירותים בבית וחנכו גם את הילדים לשמור על הביוב בעזרת דוגמא אישית.

יישום כללי המפתח יעזור לכם למנוע סתימה בשירותים ולחסוך בהוצאות. התרגלו להתנהג בצורה נכונה עם השירותים ותיהנו מפעילות רצופה של מערכת ביוב תקינה לחלוטין.

מוגש מטעם - א.א.ר שירותי ביובית, פתיחת סתימות ועוד
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים