כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס לימוד ספרדית

כדי לחלום בספרדית אתם לא צריכים אזרחות ספרדית. השפה הקסומה שאופפת את העולם הלטיני היא שפה קלה וכיפית ללימוד שתוכלו לדעת עם קצת רצון. במאמר הבא נסביר לכם על תהליך הלמידה של השפה.

18/01/2017

חולמים בספרדית

חולמים בספרדית
אם אי פעם חלמתם להבין את מילות שירי הרגאטון, לנהל שיחה עמוקה עם קולומביאני או לדעת כיצד להזמין ספרדייה לרקוד פלמנקו, קורס ספרדית הוא המקום בשבילכם. בקורס יילמדו על כללי השפה, צורות הדיבור, מילות עצם בסיסיות, הרחבת אוצר המלים כולל מילות הקישור, מספרים והאותיות עצמן, וכל הטיפים הנוספים כדי לשפר את השליטה בשפה וביטחון הדיבור. אמנם ללמידת שפה נדרש ניסיון ואי אפשר לדעת אותה בצורה שוטפת רק מקורס, אך הקורס ספרדית יינתנו הכלים להתחלה והכי חשוב, הקורס ימגר את הפחד מפני למידת שפה חדשה.

קורס ספרדית: הרבה מעבר לשינון מלים

קורס ללימוד ספרדית לא רק מלמד את הבסיס הנדרש להבנת השפה וחוקיה, אלא מחדד נושאים אחרים שעוזרים בהתמודדות עם למידת שפה חדשה: למידת שפה חדשה יכולה להיות מפחידה. אך כדי להתחיל ללמוד ולעשות את הצעד הראשון, חשוב מאוד לנטוש את הפחדים מאחור ולהבין שזהו תהליך שמתחיל ובסופו נבין שהשד לא היה נורא כל כך. ככל שלומדים יותר, הנושא יותר נהיר וברור ואנו מסוגלים ללמוד יותר. הבנה שכל ההתחלות קשות תעזור בכל מיני סיטואציות בחיים וביניהם גם למידת ספרדית.

בניית ביטחון בדיבור בספרדית

בנה את הביטחון שלך ותדבר עם אנשים. נצל את הידע של אנשים נוספים כדי לנהל שיחות קצרות ולבחון את עצמך, נסה לשפר את משך זמן הניסוח של התשובות ואת המלים שיוצאות מהפה. כדאי לנצל טיולים וחופשות כדי לדבר את השפה כדי לחדד את החוקים עמוק בראש ושהלשון תהיה רגילה. בשביל כל הדברים הללו נדרש ביטחון עצמי ולא להתחבא מאחורי המלים. אל תחשבו שכל אדם שישמע אתכם מדברים ספרדית יחשוב שאתם בעלי אזרחות ספרדית ויחל לפרוץ במקהלת מלים מהירות שלא תבינו, מקומיים ודוברי השפה יבחינו שאתם מתקשים ויסייעו לכם לנהל את השיחה.

העשרת אוצר מילים

אל תדחו את הידע שאתם רוצי לקבל. אם נזכרתם במילה מסוימת ואתם רוצים לדעת כיצד אומרים אותה בספרדית, או שתרשמו לכם במקום מסוים, בטלפון או ביומן, או שתבדקו מיד כיצד היא נאמרת. ככה לא תדחו את הרצון ללמוד ותעשירו את הידע שלכם כל הזמן. מומלץ גם להסתובב עם מילון למקרה שניתקע וגם אוצר מלים רחב שמקיף תחומים רבים שנלמד בזמננו הפנוי כמו נסיעות או המתנה בתורים.

אפליקציות ללימוד ספרדית

נצלו את המכשירים הסלולריים שנגישים כל כך בימינו ויכולים להכיל עולם שלם של מידע, השתמשו באפליקציות, בתמונות, במילוני עברית-ספרדית ללא חיבור לאינטרנט כדי שגם בחופשות תוכלו ליהנות מביטחון בניהול שיחה. כך גם תשפרו את הלמידה, הרי הרבה יותר פשוט ללמוד מאפליקציה שנמצאת אתנו כל הזמן ולא מספרון קטן.

הכי חשוב: תאמינו

גם אנשים ששולטים בשפה כיום לא האמינו ביומם הראשון כיצד הדבר אפשרי. כשמבינים שהכול הוא הרגל של הראש, רצון ונחישות, המשימה נראית פשוטה ולא מפחידה. בחרו את מיקום הקורס כך שיהיה נוח לכם, ותקבלו רושם על צוות המורים והמדריכים כדי להמתיק את הדרך ולייעל את המשימה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים