כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אוהבים לנהוג? הפכו את האהבה שלכם למקצוע!

אם אתם "חיות הגה" ואם עובר יום שלא יוצא לכם לשבת מאחוריו ופשוט לנסוע, דעו לכם שאתם יכולים להפוך את האהבה המיוחדת שלכם למקצוע ואפילו להרוויח לא רע. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל מוסד לימודי מתאים, בדרך כלל מכללה, המציע, בין היתר, קורסים שונים בתחום הרכב ובתוכם גם הקורס שיותר קרוב ללבכם. עם סיום הלימודים וקבלת תעודת המקצוע, תוכלו להתחיל לעסוק בתחום, לבנות לכם שם ומוניטין ולהרוויח לא רע בכלל. במאמר זה תמצאו את כל המידע שיוכל לסייע לכם לבחור את התחום שמעניין אתכם. אז קדימה, יוצאים לדרך!

28/05/2013

לימודים בתחום הרכב – איך לנהוג נכון

כשאתם מחפשים קורסים הקשורים לרכב, כדאי שקודם כל תלמדו מהן האפשרויות העומדות בפניכם. יש היום לא מעט קורסים בתחום זה, כשכל אחד עוסק בתחום קצת אחר, גם אם משיק בחלק מהנושאים לתחומים האחרים. ברשימה שלפניכם הבאנו את הקורסים הפופולאריים יותר בתחום, שעמידה בהם בהצלחה תוכל לספק לכם לא מעט עבודה:

קורס שמאות רכב

קורס שמאות רכב
כמו שאתם בוודאי יודעים, בכל מקרה של תאונה, לא עלינו, או של פגיעה ברכב מכל סיבה שהיא, זקוקים לשירותיו של שמאי רכב מקצועי. הוא יכול להגיע מטעמה של חברת הביטוח, אולם בדרך כלל בוחרים באדם ניטרלי על מנת להיות בטוחים שההערכה שלו תהיה אובייקטיבית לחלוטין. מטרתו של השמאי היא, כמובן, להעריך את מידת הנזק שנגרם לרכב ולתרגם אותה לכסף, על מנת שחברת הביטוח תוכל לשלם לבעליו בהתאם. גם כשמעוניינים למכור רכב נעזרים הרבה פעמים בשירותיו של בוגר קורס שמאות רכב, על מנת לדעת בדיוק באיזה סכום ריאלי כדאי להציע אותו למכירה. לכן, לבוגר קורס כזה יש לא מעט עבודה, ומי שאוהב את התחום יכול גם ליהנות מהעבודה וגם להרוויח די יפה.

קורס בוחני רכב – לבדוק שהכול בסדר

אם בכל פעם שאתם מגיעים למכון הרישוי כדי לעשות טסט לרכב שלכם, יכול מאוד להיות שקורס בוחני רכב הוא תחום הלימודים המתאים עבורכם. בקורס תלמדו בצורה מדויקת איך לזהות תקלות ופעולות לא תקינות של כל החלקים הרכב, ולקבל החלטה אם רכב מסוים עומד בדרישות או לא. על מנת להצטרף ללומדי הקורס תצטרכו להיות בעלי 12 שנות לימוד לפחות, כמו גם בעלי תעודת סיווג מקצועי סוג 3 במכונאות רכב. כלומר – קורס זה מיועד אך ורק למי שכבר עוסק במקצוע שהוא אוהב, ומעוניין להתפתח ולהרחיב את אופקיו לכיוונים נוספים.

קורס מורי נהיגה – להורות לתלמידים את הדרך

אם נהיגה בכבישים היא כוס התה שלכם, תמיד תוכלו לבחור להיות מורים לנהיגה. בדרך זו גם תהיו כל היום על הכביש, גם תכשירו דורות נוספים של נהגים טובים וגם תרוויחו די הרבה כסף, ואין ספק שזו בחירה מצוינת שתעניק לכם הרבה מאוד סיפוק והנאה.
ישנם קורסים נוספים בעולם הרכב שכדאי להכיר, כגון טכנאי רכב, מנהל מוסך, נהג רכב כבד ועוד, ואין ספק שאם אתם באמת אוהבים רכבים ונהיגה – תוכלו למצוא לכם את התחום שמתאים להעדפות האישיות שלכם. פנו למספר מכללות, קבלו מהן את כל הפרטים אודות הקורסים הרלוונטיים, וסעו לשלום – המפתחות בפנים. בהצלחה!

המאמר באדיבות "מכללת המסלול הנכון" - המציעים קורסים במגוון מקצועות הרכב
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים