כרגע באתר
6
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ריהוט לדירות קטנות

רבים מאתנו גרים בדירות קטנות או מתכננים לעבור לגור בדירות כאלה בשלב מסוים בחיים, בדירות קטנות מקבל הריהוט משמעות גדולה יותר שכן אין הרבה מקום אך אנו רוצים להוציא ממה שיש את המיטב, אז איך אפשר לרהט דירות קטנות? ומה המשמעות של הריהוט בדירה קטנה.

24/01/2017

דירות קטנות – חלום גדול

דירות קטנות – חלום גדול
כל מי שרוצה לגור בערים גדולות וחשובות בארץ ובעולם יודע שלעיתים יאלץ להתפשר על גודל הדירה שבה יגור. אך דירות קטנות כיום הן לא בהכרח פשרה, לדירות קטנות יתרונות רבים והן אידיאליות לאנשים שחיים לבד או בזוג. לעיתים הן יכולות להתאים גם למשפחות. דירות קטנות מוכיחות לנו שבעזרת תכנון נכון ופונקציונליות של רהיטים ניתן לקיים אורך חיים ברמה גבוהה לא פחות מדירות גדולות יותר. דירות קטנות בעיצוב נכון נחשבות אופנתיות יותר ויגרמו לדייריהם לנוחות מרבית.

חשיבות הריהוט בדירה קטנה

מי שגר בדירה קטנה יודע שלרהט אותה זאת משימה לא פשוטה כלל. לרוב אין הרבה חללים בדירות קטנות, וחדרים כמו סלון ומטבח לרוב מצטמצמים לחלל אחד. בדירה קטנה כל סנטימטר הוא משמעותי, העיצוב חייב להיות ממדויק ואלגנטי על מנת לא ליצור תחושה של חנק בדירה. כאשר אין הרבה מקום מומלץ לבחור ברהיטים פונקציונליים – הכוונה לרהיטים עם 2 פונקציות ומעלה שיוכלו לשמש כמה תפקידים בדירה. הריהוט גם צריך להיות קומפקטי, קטן יחסית ומתאים לאופי הדירה. עיצוב הדירות יכול להיות חוויה מהנה ובבחירת רהיטים נכונים תוכלו ליצור את הדירה המושלמת, ולהפוך את הדירה הקטנה שלכם למדליקה ועדכנית.

כאשר מרהטים דירה קטנה מומלץ לבחור ברהיטים עם מספר שימושים

אם אתם מתגוררים בדירה קטנה או מתכננים לעבור לגור באחת כזאת, תצטרכו לדאוג לריהוט שיוכל לשמש אתכם במספר שימושים שונים. כיום יש מגוון חנויות רהיטים המציעות רהיטים מעוצבים לדירות קטנות, מעצבים רבים מבינים שהיום עם העלייה במספר המתגוררים בדירות קטנות צריך לתת מענה לקהל ולכן היום אנו הקונים יכולים להנות ממגוון של רהיטים מעוצבים ופונקציונליים כמו ספות מעוצבות נפתחות. ספות מהסוג הזה משמשות לשני שימושים שונים, ספה שאפשר לשבת עליה או מיטה כדי לישון, כך אפשר לנצל נכון את חלל הדירה למרות היותו קטן. קיימים עוד מספר רב של רהיטים קטנים ופונקציונליים לדירות קטנות.

דירה קטנה תוכל להוציא מכם יצירתיות

כאשר מעצבים דירה קטנה יש חשיבות רבה לבחירת הרהיטים. כאשר אין הרבה מקום נרצה להוציא את המקסימום מהרהיטים שנבחר. זה הזמן להיות יצירתיים, בבחירת הרהיטים חשבו על איזה עוד שימושים ניתן לשלב להם. שימו לב, אם אתם חובבי עבודות יד תוכלו אפילו ליצור את הרהיטים בצורה שתתאים ביותר עבורכם. אבל גם אם אתם לא יצירתיים תוכלו למצוא מגוון של רהיטים קומפקטיים המתאימים לדירות קטנות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים