כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אפשרות שונה ללינת הכלב בבית

החורף מתקרב והלילות הופכים לקרים יותר, וגם בעלי החיים בבית מתחילים לחוש זאת. על מנת להבטיח כי הכלב בבית יישן בצורה נעימה ונוחה אשר תשאיר אותו מחומם גם בלילות הסתיו והחורף הקרים, יש צורך במציאת פתרון לינה ייעודי עבור הכלב. אתם מרגישים שהחורף הקר משפיע גם על חיית המחמד שלכם? תוהים איך לדאוג לכך שלכלב שלכם לא יהיה קר בלילות הקפואים? היכנסו למאמר וקראו על האפשרויות השונות ללינת הכלב.

29/01/2017

כיצד ניתן לשמור על הכלב חם בלילות החורף?

כיצד ניתן לשמור על הכלב חם בלילות החורף?
הכלבים הם חיה אשר בויתה כבר לפני שנים רבות ולכן הם צריכים להימצא בחורף בסביבה חמימה ויבשה ורובם אינם מצליחים להסתדר בקור שמחוץ לבית. לכן, לקראת החורף, חשוב לסדר סביבה לינה חמימה, יבשה, ונעימה עבור הכלבים. ניתן לארגן לכלבים מלונה אשר חסינה בפני חדירת גשם ובעלת בידוד מסוים לקור, או לסדר לכלבים פינה חמה ונעימה בתוך הבית. בפינה שמסדרים לכלב חשוב להניח מיטה לכלב או שמיכת פוך אשר יהיו מצע הלינה הייעודי של הכלב, על מנת לבודד אותו מהקור שמגיע מרצפת הבית או המלונה.
מהם אפשרויות הלינה השונות עבור כלב?

מיטה לכלב

בחנויות רבות של מוצרים לחיות מחמד ניתן למצוא מיטות לכלבים. המיטות מגיעות בגדלים שונים אשר מתאימים לגדלים שונים של כלבים. ישנם סוגים רבים מאוד ומגוונים של מיטות לכלבים אשר שונים זה מזה במבנה, צורה, סוג הריפוד או המזרן, וכמובן גם בגודל. מיטות אלו יכולות להיות יקרות מאוד, כמובן כתלות בסוג המיטה, בעיצובה, ובחומרים המרכיבים אותה.

מצע בייצור ביתי

במקום לרכוש מיטה יקרה עבור הכלב, ניתן ליצור פתרון ביתי זול ונוח לא פחות. אפשר ליצור מיטה לכלב משמיכת פוך ישנה אשר אינה נמצאת בשימוש. שמיכת פוך עשויה מנוצות ולכן יכולה להוות מצע נעים וחמים עבור הכלב. את השמיכה ניתן לקפל ולתפור כך שתיווצר מעין מיטה לכלב, אשר תשמור עליו מפני הקור של החורף.

שטיחון

כלבים הם בעל חיים פראי ביסודם ולכן לא כל הכלבים זקוקים למיטה של ממש בכדי להצליח לשמור על חום הגוף במהלך החורף. כלבים רבים יסתפקו בשטיח קטן, עבה יותר או פחות, אשר יהווה שכבת בידוד בינם לבין הרצפה הקרה במהלך החורף. כמו כן, השטיח יהווה אמצעי לסימון הטריטוריה של הכלב בבית, כך שפינת הלינה והמחייה שלו תהיה מוגדרת כנקודה מסוימת בבית, ותעזור באילוף וחינוך הכלב.

ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות לינה עבור כלבים

כל אדם אשר מחזיק כלב כחיית מחמד רוצה להעניק לו סביבת מחייה נעימה ככל האפשר. עם זאת, ציוד ייעודי לחיות מחמד כדמות מיטות לכלבים יכול להיות מאוד יקר, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו הוצאה כלכלית שכזו. לכן, ניתן למצוא פתרונות ביתיים עבור הכלב כמו מיטה העשויה משמיכת פוך ישנה או מכריות ישנות, או אפילו שטיחון קטן בפינה מוגדרת אשר ישמש כמקום הלינה של הכלב. אופציות ביתיות אלו הן לא פחות טובות וגם הן ישמרו על הכלב שלכם מהקור של החורף.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים