כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודות גבס לדירה חדשה

דירה חדשה היא תמיד מזמינה, נוצצת ומרשימה, אבל אם אתם מחפשים את הטאצ' הסופי שיהפוך את התמונה למושלמת, עבודות גבס הן התשובה.

30/01/2017
בין העזרים המשמעותיים ביותר לשמירה על הסדר במרחב הביתי ולהשגת מראה הרמוני ונעים לעין, נמנים חללי האחסון למיניהם. כחומר גלם גמיש במיוחד הנכון לקבל כל עיצוב שתחפצו בו, הגבס מאפשר לכל אחד לייצר חללי אחסון המותאמים באופן מושלם לצרכיו האישיים. ספריית גבס ההולמת את הצרכים הייחודיים שלכם ואת הרגלי הקריאה שלכם, מדפי גבס מרשימים ונוחים, נישות גבס, מזנוני גבס ואחרים, מאפשרים לכם לתכנן, לבנות ולעצב את רהיט הגבס בדיוק נמרץ לטעמכם, תוך שאתם מתאימים אותו באופן אופטימלי למכלול הצרכים והשאיפות שלכם ונהנים מסנכרון מושלם של התוצאה עם ציפיותיכם.

מעבר לכך, עבודות גבס הן פרויקט קל, מהיר ופשוט בהחלט לעומת שיפוצים מכל סוג. השימוש בגבס חוסך, פעמים רבות, את הצורך לשבור קירות ולהתמודד לאורך זמן עם לכלוך, רעש, בלגן והוצאה כספית גבוהה המהווה חלק בלתי נפרד מכל פרויקט שיפוצים ראוי לשמו. הגבס, לעומת זאת, נחשב לחומר זול ועלויות השינוע שלו אינן גבוהות, כך שתחסכו גם בהוצאות הנלוות הנחשבות לסעיף משמעותי למדי כאשר מדובר בשיפוצים מן הזן הסטנדרטי. וכמובן - פרק הזמן הנדרש לביצוע עבודות גבס יהיה קצר באופן משמעותי מזה הנדרש בשיפוצים רגילים, כך שתוכלו להרשות לעצמכם לשדרג את הבית בקלות וביעילות מבלי לפגוע בשגרת יומכם.

מהם היתרונות העיצוביים של עבודות גבס?

תקרות גבס דקורטיביות, מחיצות גבס מרשימות, קירות גבס מעגולים ומעוטרים, כל אלה הם ביטויים לגמישותו המופלאה של הגבס המזמין אתכם להגשים בגבס כל חלום עיצובי אפשרי וליהנות מעיצוב מקורי שהוא רק שלכם. אם מזמן חלמתם על מרחב ביתי המגשים את יכולותיכם בתחום העיצוב ואת שאיפותיכם בנוגע לאווירה בביתכם, עבודות גבס עשויות להיות אלה שיהפכו את הדירה החדשה מעוד דירה סטנדרטית לדירת החלומות האולטימטיבית שלכם. הרשו עצמכם להיסחף עם אין סוף אפשרויות העיצוב והסגנון והניחו לעצמכם לחלום, לתכנן, לשאוף ולהוציא את מיטב חלומותיכם לפועל באמצעות קווים מעניינים, זוויות לא שגרתיות, עיטורים יוצא דופן וכל אלמנט אחר שיעלה בדעתכם ויאפשר לכם להותיר חותם אישי על ביתכם.

ומה עוד?

אם עבודות גבס מתכתבות עם נטיות העיצוב האישיות שלכם, הכירו את שלל הטרנדים החדשניים שמציע ענף הגבס המודרני, כמו מחיצות גבס מעוטרות עליהן תוכלו להזמין חריטות לטעמכם האישי, תוך התאמה לקו העיצובי הקיים או בהתאמה לגחמה עיצובית מרעננת משלכם. כמו כן, תוכלו להזמין לוחות גבס מעוצבים מוכנים לקיר או לתקרה ואפילו לרענן את הזירה הביתית בעזרת אריחי גבס מלהיבים מודפסים המאפשרים לכם, תוך שימוש בטכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית, להדפיס על הקיר כל עיצוב אפשרי שיעלה בדעתכם וימנף את עיצוב החלל לפסגות חדשות.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס לאתר http://www.עבודת-גבס.co.il/
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים