כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב חדרי ילדים בסטייל אסקייפ רום

כטרנד החוויה הלוהט ביותר בשוק האטרקציות הישראלי, חדרי הבריחה למיניהם הפכו ללהיט מבוקש המספק אתגר, עניין ואקשן לבני כל הגילאים להוציא ילדים שאינם בוגרים דיים להתמודדות עם האתגר.

30/01/2017
כיצד תשלבו את חדרי הבריחה בזירה הביתית?

חדרי הבריחה מציעים לנו, המבוגרים, אתגר מחשבתי עמוק, אקשן בלתי פוסק וריגושים במינון מרוכז, כשהלחץ להגיע אל קו הגמר בזמן הנקוב מעלה את הדרמה לשיאים חדשים והופך את החוויה לבלתי נשכחת. אבל אם הספקתם לבלות בחדר בריחה אחד או שניים, סביר להניח שגם אתם סבורים כי אתגרים מחשבתיים מעמיקים ככל שיהיו לא יעשו את העבודה אם התפאורה מסביב לא תכניס את המשתתפים עמוק לאווירה ותסחף אותם ללב ליבו של הסיפור, כשהם מתמזגים עם הסיטואציה ופועלים מתוך הסיפור ולא לצדו. תפאורה מושקעת ואותנטית מגבירה את אפקטיביות החוויה, מעשירה את הדמיון, מעניקה השראה מושלמת, ולמעשה, מהווה את הבסיס לאסקייפ רום בלתי נשכח. את חוויית הדמיון הקסומה תוכלו בהחלט להעניק גם לצעירים שבבית, כשאתם מעצבים את חדריהם בעיצובי מסתורין קסומים וסוחפים.

חוויה במסגרת הביתית

מדוע חשוב לספק לילדים חוויית אסקייפ רום במסגרת ביתית?

ילדים, מטבעם, חובבים הרפתקאות וריגושים, נהנים להיסחף אל מחוזות הדמיון ונוטים להתמזג רגשית עם עלילות מופלאות וחסרות בסיס הגיוני למיניהן. לכן, חדר ילדים המעוצב בדמות טירה קסומה ועלומה, קיר מרכזי המוקדש לציור ססגוני של מעמקי האוקיינוס ומשולב באלמנטים משלימים שונים הפזורים בחדר, תפאורת מדבר אותנטית וכל רקע אחר שיעלה בדעתכם, יעניקו לילדכם השראה אין סופית ויהפכו את השהות בחדרו לחוויה קסומה ובלתי נשכחת המותירה מאחור את כל אתגרי השגרה היום יומיים ומזמינה את הילד בכל יום מחדש לחוויה מסעירה פרי דמיונו.

כיום, נדמה כי הסיבה המרכזית להצלחתם המרשימה של חדרי הבריחה, הזוכים לביקושים גבוהים במיוחד מצד לקוחות בטווח גילאים רחב מאוד, היא העובדה שהם מספקים לנו חוויית ניתוק מוחלטת מהמציאות. בהתייחס לחתכי הגיל הצעירים החווים גם הם לחץ תמידי במרוץ החיים, אין כל ספק שחשוב להעניק גם להם חוויית ניתוק המותאמת למידותיהם. בעולם רווי לחץ, דרישות תובעניות ומחויבויות אין סוף, הצורך של הילדים הצעירים בניתוק זמני ובהפוגה של ממש הוא, אמנם, מזערי ביחס לצורך של המבוגרים בכך, אבל אם אנו, כמבוגרים, מוצאים בחדרי הבריחה פורקן הולם ללחץ ולמתח האופפים את חיינו מכל צד, אין כל ספק כי גם ילדינו הצעירים ייתרמו מחדר ילדים ברוח זו.

על מה עוד יש לתת את הדעת במהלך עיצוב חדרי ילדים ברוח חדר בריחה?

כמובן, חשוב להקפיד על מינון נכון, להימנע מלשלב בחדרי ילדים אלמנטים מאיימים או בעלי קונוטציה שלילית ולהיצמד לקווים חיוביים בלבד, גם אם דרמטיים פחות בהשוואה לחדרי בריחה בתל אביב או בכל נקודה אחרת על פני המפה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים