כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איתור נזילות באמצעות מכשור מתקדם

שימוש במצלמה תרמית לגילוי נזילות מאפשר לאתר את מקור הנזילה באופן מדוייק.

19/06/2013

מכשור מתקדם בשירות האינסטלציה

מכשור מתקדם בשירות האינסטלציה
מצלמה תרמית לגילוי נזילות היא אחת ההמצאות המדהימות בשימוש אינסטלטורים כיום. תחום האינסטלציה, כמו תחומים רבים אחרים, עובר מהפכה טכנולוגית גדולה, ודברים רבים שהיו בעבר תלויים בניסיונו של האינסטלטור ובאינטואיציה שלו מתאפשרים כיום בדרך מדעית ובדוקה.
כאשר הייתם מגלים בעבר נזילה מהצנרת שלכם, היה מגיע אינסטלטור לביתכם, ומשתמש בשיטות לאיתור הנזילה המבוססות על אינטואיציה. המצב היה יכול להתפתח לקטסטרופה רבתי, כאשר איש המקצוע היה מתחיל לפתוח את הקיר או את הרצפה שלכם במקומות שונים כדי לאתר את הנזילה. בהרבה מקרים מקור הנזילה אינו סמוך למקום דליפת המים, והדבר היה גורם לשבירת קירות ורצפות באופן מסיבי. כמובן שהחזרת המצב לקדמותו היתה מצריכה עבודת שיפוצים רבה והוצאה כספית ניכרת. כיום אין עוד צורך בשיטות עבודה מיושנות אלו, אלא בשימוש של מצלמה תרמית לגילוי נזילות

גילוי נזילות באמצעות מצלמה תרמית

גילוי נזילות באמצעות מצלמה תרמית
מצלמה תרמית לגילוי נזילות היא מצלמה, המאפשרת לאתר את מקור הנזילה המדוייק בקיר או ברצפה ללא שבירתם כלל. המצלמה מצלמת את השטח המבוקש, ומראה את רמת החום הנפלט בכל מקום. לפי הצבעים המופעים על מסך המצלמה ניתן לאתר בשניות את המיקום המדוייק של נזילת המים. שינוי הצבע במצלמה נובע מהשינוי בלחץ המים באותו המקום המעיד על מיקום הפיצוץ בצינור. לאחר מכן כל העבודה הרבה יותר קלה ומהירה. כל שיש לעשות הוא לפתוח את הקיר או את הרצפה בדיוק במקום הנזילה, ולתקן את הצינור הפגוע או להחליפו באחר על פי הצורך. השימוש במצלמה תרמית לגילוי נזילות קיים כבר בשוק כמה שנים, ואל תוותרו על שירות זה בעד שום הסבר שבעולם. חברות אינסטלציה שאינן משתמשות במכשיר זה הן חברות מיושנות, ואין לסמוך עליהן עוד.

טכנולוגיה נוספת

בנוסף למצלמות תרמיות לגילוי נזילות משתמשים אינסטלטורים מודרניים גם במצלמות לאיתור סתימות בביוב, במרזבים ובשאר צינורות. מצלמות אלה הן מצלמות במעגל סגור המוחדרות לתוך הצינור, והן מאפשרות לראות בבירור את מקום הסתימה. לאחר מכן ניתן לגשת למקום הסתימה ללא כל בעייה ובצורה מדוייקת. שימוש במצלמות אלה מאפשר לגלות גם סדקים בצנרת הביות ונזילות. השימוש בטכנולוגיה זו מאפשר עבודה הרבה יותר נקייה מבעבר, וכמו השימוש שנעשה במצלמות תרמיות, גם השימוש במצלמות אלה חוסך לכם עבודה מיותרת, ושבירת חצי מהבית עד לגילוי המקום המדוייק של הסתימה או הנזילה.

חברה מודרנית לשירותי אינסטלציה

חברה מודרנית מאופיינת בכמה יתרונות חשובים:
• חברה מודרנית משתמשת במכשור טכנולוגי מתקדם לאיתור נזילות וסתימות בצנרת הבית, הביוב, המרזבים וכדומה.
• חברה מודרנית עובדת עם אנשי מקצוע המיומנים בשימוש במכשור טכנולוגי חדיש בצורה מהירה ויעילה.
• חברה מודרנית מאפשרת לכם חיסכון בזמן התיקון וחסכון בכסף.
אם יש לכם בעייה של נזילה או של סתימה בבית, אל תהססו לקרוא לחברה העושה שימוש בכל המיכשור הטכנולוגי המודרני, כדי לקבל אתה עבודה המהירה והטובה ביותר שניתן.


פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים