כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך לבחירת ידיות לארונות המטבח

ארונות למטבח חשובים מאוד בשביל נראות הבית. הם משפיעים על הצבע שלו, על האסתטיקה וכמובן שגם על ההרגשה החמימה שהוא מספק לנו. חלק ממה שצריך להוסיף לכל ארון למטבח הן ידיות.

09/02/2017

ידיות לארונות המטבח חשובות לנראות של כולו

ידיות לארונות המטבח חשובות לנראות של כולו
נראות המטבח שלנו היא חלק משמעותי מאוד מאיכות הבית. אנו צריכים לקנות ידיות לארונות שיתאימו לכל מה שמסביב. לקוחות מעדיפים מקומות אסתטיים על פני בתי עסק שאינם, גם אם בית העסק השני מציע מחיר זול בהרבה. אם כן, מה חשוב לדעת לפני שקונים ידית לארון? האם להתייעץ עם מעצב או לעשות זאת בעצמנו? ומה חשוב כאשר מדברים עם בעל מקצוע?

על איכות לא מתפשרים

כאשר אנו באים לעצב את המטבח שלנו, לא כדאי להתפשר על איכות החומרים בהם נשתמש. אם למשל, נרצה להחליף את הריפוד לכיסאות, לא נשתמש בריפוד דמוי עור כי אם בריפוד עור אמיתי. מדוע? מכיוון שריפוד דמוי עור לא מחזיק מעמד כמו עור אמיתי, נשחק הרבה יותר מהר ובסופו של דבר נאלץ לשלם יותר על תיקון הבלאי מאשר היינו משלמים אילו מלכתחילה השתמשנו בחומר האיכותי.

לדבר רק עם מקצוען מנוסה בתחום

על מנת לוודא כי אנו עושים את הבחירה הנכונה, כדאי להתייעץ רק עם מקצוען בתחום. הסיבה לכך היא שבתור מקצוען, הוא מכיר את כל רזי המקצוע. ישנו מגוון עצום של ידיות בשוק של היום, ועל כן בעל מקצוע יכול לסייע לנו רבות. בנוסף, ניסיון אמנם אינו תמיד הבטחה להצלחה, אך הוא נותן את הטאץ' הקטן שלפעמים חסר אצל בעלי מקצוע שאינם מנוסים דיים בשביל לספק ללקוחות שלהם בדיוק את מה שהם צריכים.

בצעו סקר שוק

לפני שאתם רוכשים משהו, בצעו סקר שוק מקיף ואפקטיבי. סקר שוק כזה נותן הרבה כוח בידיכם, שכן הוא מרכז אצלכם את כל המידע הרלוונטי שבאמצעותו אתם תערכו השוואה בין כל ההצעות האטרקטיביות שקיבלתם עד כה. סקר שוק אפקטיבי יבוצע על פי רוב בין 3 החברות שהציעו את ההצעות הכי אטרקטיביות (כלומר אתם צריכים להתחיל עם לפחות 4 חברות שונות). לאחר מכן, רשמו לפניכם את פרטי ההצעות: זמן עבודה, איכות החומרים, וכמובן המחיר. בשלב הבא, בצעו השוואה בין כל המידע שיש לכם על כל החברות השונות ופשוט בחרו מה הכי משתלם לכם.

עשו זאת בעצמכם?

ניתן לעצב דברים מסוימים בעצמנו, אך מומלץ לפחות להסתכל בקטלוג או באינטרנט על מנת לקבל רעיונות מעניינים ולראות אם אנחנו יכולים לבצע זאת או שעדיף לפנות לבעל מקצוע.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים