כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לחיפוש משרדים להשכרה

בשל שעות העבודה הרבות בעלי עסקים רבים מחפשים אחר משרדים במקומות שונים שיהיה ניתן להרגיש בהם בנוח. ישנם כמה פרמטרים בבחירת משרדים להשכרה אותם נביא בהמשך במאמר.

14/02/2017

כיום ניתן למצוא משרדים גם באזורי תעשייה

כיום ניתן למצוא משרדים גם באזורי תעשייה
בשנים האחרונות ניתן לראות שאזורי התעשייה התפתחו מאד וניתן לקבל מענה לצרכים של עסקים שונים. משרדים להשכרה באזורי תעשייה נמצאים בתוך העיר ובשולי העיר וכך הם מעניקים מענה לעסקים רבים.

דמי ניהול ואחזקה

במסגרת חיפוש משרדים להשכרה חשוב מאוד לכלול את דמי ניהול והאחזקה בעלות החודשית של הוצאות העסק. דמי האחזקה הם ועד הבית וכוללים את השירותים השונים כמו למשל: ביטוח המשרדים, ניקיון השטח או הוצאות חשמל.

התחשבות בדרכי גישה

באמצעות דרכי גישה בהן ניתן להגיע לעסק. מדובר בדרכים של תחבורה ציבורית וגם דרכים של תחבורה פרטית. בעת חיפוש המשרדים יש לתת את הדעת על דרכי הגישה השונות על מנת שיהיה ניתן לתת מענה גם לרכבים פרטיים וגם לתחבורה ציבורית.

מקום חנייה

כידוע לכל מצוקת חנייה קיימת בערים השונות ולא רק במרכזי הערים הגדולות. עניין החנייה עשוי להיות קריטי במיוחד בעת בחירת משרדים. לכן יש לשים לב לאפשרויות החנייה באזור- האם מדובר בחניה בתשלום או חנייה חופשית. כמו כן, יש לברר את העלות על דמי החנייה- חברות שונות משלמות על החנייה עבור צוות העובדים.

בחירת מיקום אסטרטגי

סוגיית המיקום נחשבת לאחת הסוגיות החשובות ביותר בבחירת משרד. אין מדובר רק במיקום גיאוגרפי אלא באלמנטים שונים המעניקים פתרון עבור העסק. לכן בבואכם לחפש אחר משרדים חשוב מאד לבחון את גודל המשרד הרצוי או לבחון את אופי הבניין. בדקו האם מדובר באזור מתפתח או את התמיכה של העירייה. זכרו כי בדיקות כאלה ואחרות עשויות לתת מענה לבחירת המשרד המתאים ביותר עבור העסק שלכם.

ניתן להיעזר במשרד תיווך

בבואכם לחפש אחר משרדים להשכרה חשוב מאד להיעזר במומחים בתחום משרד תיווך. בטרם ההגעה למשרד תיווך הכינו רשימה המפרטת את כל הדרישות שלכם מהמשרד בצורה עניינית שתאפשר לכם לבחור את המשרד המתאים עבורכם. העברת הדרישות בצורה עניינית וברורה תסייע לכם להעביר את המסר בצורה ברורה ומדויקת לבעלי המקצוע.

מקצועיות עושה את ההבדל

על מנת להפיק את המיטב ולבחור משרד מתאים ההמלצה היא לבחור משרד מקצועי שצוות העובדים שלנו הינם אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ויכולים לתת לכם מענה רחב. משרדי תיווך רבים פועלים להרחבה של המשרדים ונמצאים במצב בו הם יכולים בכל זמן נתון להציע לקהל הלקוחות שלהם חלופות שונות וטובות.

משרד תיווך מחזיק מאגר פנימי

יתרון נוסף ומשמעותי בפנייה למשרד תיווך הוא פנייה למשרדים המחזיקים מידע פנימי על בסיס שוטף המאפשר לשוכרים הפוטנציאליים להיחשף לרשימה של נכסים שטרם פורסמו ועומדים להתפנות בזמן הקרוב. פנייה למשרדים השונים תאפשר לשוכרים פוטנציאליים לאגור מידע רב וכך לאתר את הנכס המתאים ביותר.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים