כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התקנת מערכות VRF בדירה חדשה

בדירה החדשה שלכם, מערכת מיזוג האוויר היא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים שלכם. בהקשר זה, מערכות VRF מעניקות לכם את הניצול הטוב ביותר של חשמל ואת המיזוג האיכותי ביותר חשוב לדעת כל מה שצריך על ההתקנה שלהן בדירה חדשה.

15/02/2017

מהי בדיוק מערכת VRF, כיצד היא עובדת ומה היתרונות שלה במיזוג אוויר?

מהי בדיוק מערכת VRF, כיצד היא עובדת ומה היתרונות שלה במיזוג אוויר?
מערכות VRF הן מערכות בעלות יתרונות רבים ומגוונים, בכל מה שנוגע למיזוג אוויר איכותי בדירות מודרניות ובמרחבים נוספים אחרים. באופן כללי, מערכות אלה הן מערכות שעובדות בטכנולוגיה חדישה ומקדמת של זרם מיזוג מתחלף, כאשר למעשה מדובר בגוף מיזוג חיצוני שמותקן חיצונית למבנה לפתחי המיזוג עצמם, שעושה את פעולת דחיסת האוויר באופן קבוע וכזה השומר על טמפרטורה אחידה בחלל החדר.

ההבדלים בין מערכות מיזוג שונות

הדבר עומד בניגוד למערכות המיזוג השכיחות יותר כיום, בהן המדחס מגיע לרמה הנחוצה של טמפרטורה, מפסיק את עבודתו ונדלק שוב לאחר שהטמפרטורה בחדר משתנה, עולה או יורדת בהתאם לצורך המבוקש בחדר. העבודה הרציפה של מערכת ה-VRF בחלל החדר והעוצמה השקטה שלה, מבטיחה כי מדובר בתשתית מיזוג ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג מבחינת ניצול אנרגיה ומבחינת איכות המיזוג בחדר, ולא בכדי רבים בוחרים במזגנים אלה, שידועים גם כמזגני אינוורטר, בתכנון ובניית הדירה החדשה שלהם.

מה חשוב לדעת על רכישה והתקנת מערכת VRF בדירות חדשות?

לפני שאתם מתקינים מערכות VRF בדירה החדשה שלכם, ישנם כמה וכמה דברים שחשוב לדעת ולעשות. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא שמערכת VRF דורשת תכנון מקדים והתאמה למרחב שבו היא מותקנת, ולכן חשוב מאוד לבחור בה ולתכנן לעומק את ההתקנה שלה מבעוד מועד ולא לאחר שאתם כבר מאכלסים את הדירה החדשה. בנוסף ההתקנה של מערכת ה-VRF דורשת תכנון של מקום רחב המתאים בתשתית למנוע ולמדחס המזגן, וכמובן שהיא גם דורשת תשתית רחבה של תעלות ופתחים לאוויר הממוזג. מעבר לכך, חשוב מאוד גם לבחור במערכת המתאימה לצרכי הדירה הפרטית שלכם.

חשוב מאוד לבחור במערכת מיזוג האוויר המתאימה לדירה שלכם ולאיכות החיים שלכם

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון לא קטן של מערכות VRF שונות שיכולות להתאים עבור צרכים שונים ומגוונים. חלק נכבד מהמערכות בתחום רלוונטי עבור מרחבים גדולים מאוד כמו משרדים או חללי עבודה במפעלים, אולם במקרה זה אתם צריכים מערכת שתתאים לצרכים ביתיים יותר מבחינת ניצול האנרגיה שלה, מבחינת העבודה השקטה שלה ומבחינת המיזוג האיכותי שלה. לכן, חשוב מאוד לפנות לשירות מקצועי שיודע לא רק להתקין לכם את המערכת, אלא גם להתאים לכם את המזגן האיכותי ביותר עבור הצרכים בדירה החדשה שלכם.

הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לשירות מקצועי להתקנת מערכת ה-VRF

הדבר החשוב ביותר, בשורה התחתונה, הוא לדעת למי לפנות. חברה מקצועית של מוצרי מיזוג תוכל לבצע עבורכם התקנה של מערכות VRF בדירה החדשה, שתבטיח את איכות החיים שלכם בה. מערכת ה-VRF תבטיח מיזוג איכותי ונוח, חסכוני באנרגיה ושקט – וחברה מקצועית בתחום תבטיח את ההתקנה המקצועית ואת המערכת המתאימה לצרכים שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים